Модни консултации - 15

  • 55 526
  • 725
  •   1
Отговори
# 495
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
Цените са надути. 400-500 лв. са нещата в повечето случаи.  Peace
Въпросният е от зимната колекция и едва ли е наличен към момента.

# 496
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мисля че може да се ушие по поръчка дори и в избран цвят, но ще вдигнат още повече цената.

А са прекалили и без това.

# 497
  • София
  • Мнения: 9 625
Докато е темата за гащеризоните, да кажа -без някой да ме е питал Mr. Green, че най-хубавите гащеризони, ако реши някой, че иска такова нещо, видях в Маркс енд Спенсър. Hug

Наскоро бях консултант на скъпа моя приятелка и избрахме за нея от там най-красивият гащеризон, който съм виждала някога! Flutter Такава изработка и изпипаност не бях срещала досега! Hug
http://www.marksandspencer.com/l/women/jumpsuits-and-playsuits
Препоръчвам ги при повод! Peace

Специално за моята приятелка, която търсеше нещо за гала вечер, взехме този:

На живо това нещо изглежда впечатляващо красиво! Особено с подходящи обувки...Няма такъв елегантен гръб и талия, който кройката пресъздава! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Просто от гащеризон до гащеризон има....разлика! Този специално прави страхотна фигура и подчертава абсолютно всички предимства на фигурата! Просто е важно подходящият гащеризон да се избере! Hug

# 498
  • Мнения: 368
Мисля че може да се ушие по поръчка дори и в избран цвят, но ще вдигнат още повече цената.

А са прекалили и без това.
О, със сигурност има какво да предложат, но аз със сигурност няма да дам тази сума.
Наистина обаче трудно се намира подходящия модел.
Последно взех ето този http://www.zara.com/bg/en/trf/jumpsuits/crossed-strap-jumpsuit-c … 2501p2688533.html. Все едно е ушит за мен  Heart Eyes, но е черен, а аз искам нещо свежо и продължавам търсенето  Blush

# 499
  • Австрия
  • Мнения: 2 326
Конкретно този модел, с тази висока талия, подчертана и с колан, не виждам как изобщо би скъсил оптически краката. Напротив даже.  Peace
Не виждам и сплескан бюст, нито бричове. Въпрос на възприятия.  Peace


 Crazy

Нали за това, става въпрос?

Скрит текст:

Не виждам никаква висока талия. Коланът е точно на линията на талията.
Нямам впредвид сплескан бюст. Но всеки топ, без ръкави, но с високо деколте, точно по врата или поло/полуполо оптически удължава разстоянието от ключица до линията на/под гърдите - съответно бюстът стои една идея по-ниско отколкото в действителност.

Краката в случая се скъсяват от дължината на крачолите.
Пристягането с дебел колан точно по талията над хълбоците с наличието на подобие на басти прави оптически разстоянието от талия до чатал по-голямо и с илюзията за по-широко, заради изпъкването на костите точно под колана - асоциация за ъгъл, ръб - оттук - квадрат.. Точно това разширява и картината отзад. Моделът, облечен с гащеризона, не е с оптималната физика в случая.
Гащеризонът със сигурност ще стои чудесно на висока, подчертано слаба фигура, със стегнати, разполежени високо, малки до нормални гърди, с несъразмерни пропорции на торс и крака т.е. къс торс, дълги крака. Слаба фигура, с тънка талия, но заоблен ханш - без изхвръкнали, а с прибрани хълбоци:

Скрит текст:

Нито едно от тези момичета има нещо за криене, нали?

Скрит текст:

Но на второто от ляво надясно гащеризонът ще стои по-добре отколкото на последното.

Последна редакция: пн, 25 май 2015, 17:42 от DimS.

# 500
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Loving..., а мислила ли си за шивач?

Това си е добър вариант, ако не успееш да намериш твоя модел гащеризон по магазините  Laughing

# 501
  • Мнения: 7 519
Това, което търсите е kitten heel - ниско, но тънко токче. На български обаче не знам как се нарича  Thinking

Да се включа и аз с питанка - с какви обувки и чанта бихте комбинирали бяла рокля с флорални мотиви в сиво и нежно розово? Мислех си за бели обувки и някакъв ярък и контрастен клъч в ярко розово, лайм или турско синьо, но съм сигурна, че ще дадете по-добри предложения.

Роклята е в такъв десен и подобен модел.

Скрит текст:

Събитието е сватба, но доста неглиже. Няма да има вечерни рокли, лъскави костюми и пр.
Не искам и китън хилс Simple Smile роклята е много елегантна в бяло и черно, къса до коляното и като се замисля си я представям само с едни  louboutin  Joy.
Явно ще си взема едни високи, които няма да обуя след това.

# 502
  • София
  • Мнения: 1 595
Ти хубаво си я представяш, но ако не си свикнала на такива височини, рискуваш да се окажеш по някое време боса или цяла вечер седнала и язък за Лобутените  Laughing

# 503
  • Австрия
  • Мнения: 2 326
..роклята е много елегантна в бяло и черно, къса до коляното и като се замисля си я представям само с едни  louboutin  Joy.

Е, не е задължително да са от най-високите, не може ли такиваWink

# 504
  • Мнения: 368
Loving..., а мислила ли си за шивач?

Това си е добър вариант, ако не успееш да намериш твоя модел гащеризон по магазините  Laughing
Мислила съм и още как, не за гащеризон конкретно. И всеки път, когато а-ха да ползвам такива услуги, откривам в някой магазин мечтания модел . А и по принцип съм нетърпелива що се отнася до дрехи и сигурно ще откача, докато се сътвори тоалета  Joy
Крайно време е да поправя тази грешка. Препоръки за добър шивач, но и моделиер, някъде в центъра или югозападните квартали?

# 505
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
Привет от мен! Simple Smile
Може ли да ми дадете идеи това с какво може да се носи надолу? На мен ми идва точно под д-то (при положение, че съм с 20см по-ниска от модела Crazy) и не става да е самостоятелно. Изобщо такива дълги туники (им казвам) са ми много на сърце, че прикриват бедра, корем, обаче не са достатъчно дълги за самостоятелно носене от мен. Или към нещо по-дълго да се насочвам? Simple Smile

А тази рокля дали мога да някакви кецове/маратонки да нося? + дънково яке (направо се родих с него Heart Eyes)
Скрит текст:

# 506
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
Туниката бих я носила с къси дънкови панталонки + етно чанта и сандали.  Peace
Роклята мисля, че ще е добре с кецове и дънково яке. Но аз съм прекалено пристрасна по въпроса.  Heart Eyes Mr. Green Grinning

# 507
  • Мнения: 7 519
..роклята е много елегантна в бяло и черно, къса до коляното и като се замисля си я представям само с едни  louboutin  Joy.

Е, не е задължително да са от най-високите, не може ли такиваWink
Определено няма да са от най високите, нито пък louboutin:-). Честно казано свиди ми се да давам много пари за дрехи и обувки, които няма да нося. До 8 см мисля,че ще мога да се справя.

# 508
  • Мнения: 1 025
Abs, съгласна съм с Tyra за туниката. Разбира се, става и с дълги дънки - слим, скини или от този модел..
Скрит текст:
...за етно или хипи визия. Със светъл панталон също ще стои добре - леко, ефирно и лятно.

И аз съм ЗА роклята + кецове и дънково яке.

# 509
  • Мнения: 197
Момичета, с какво мога да нося тези кецове? Вече повече от половин година отлежават в шкафа...първите (бият повече на черно отколкото на снимката) си ги представям с къси дънки и бяла/черна тениска с щампа или с черна спортна рокля? А вторите със светлосини дънки и бяла тениска или бяла спортна рокля Simple Smile Thinking. Някакви други идеи?

Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 26 май 2015, 21:22 от dark chocolate

Общи условия

Активация на акаунт