ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ, успех в пети клас!

  • 43 918
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 063
   Имам и 12- класничка и 5токласник.вече ме тресе треска за следващата  уч.година.Както знаете дребоса е в ново у-ще,5ти клас,за който всички казват,че е труден.Снощи съпругът ми ем бъзикаше,че имам още две седмици ваканция и ще трябва да се стягам за у-ще,че ме чака 5ти клас,изпит за немска езикова диплома и бал.Ама си е точно така.
   Аз май клоня да харесам вземането на цялата диплома за балообразуване,но както каза някой горе,да има единен критерии за оценяване.А това е трудното.
   Разбягвайки се децата от класа на сина ми,след като остана под въпрос съществуването на петия клас в училището,директорката обещаваше в седми клас гарантирани шестици.Лошото е,че не обещава знания,а че ще са снизходителни при писането на оценките.
     Криси почти приключи задължителните книжки,остана му Е.Кестнер.
  Тонита,децата нямат тренировки,залата е в ремон.Трябва вече да е към приключване де.Криси се вълнува от селекцията за новият сезон-треньорът на Левски ни поема,един от най-добрите ни състезатели отиде в Нефтохимик,но имаме 3 нови попълнения.Криси е нещастен,защото неговият любимец няма да играе вече.Но си пишат непрекъснато,а даже Крисо го е поканил и на гости у дома  Joy.Бъзикахме се с него,че ще трябва да направим ремонт,защото Цанко Цанков е най-високият волейболист в нашето първенство,а нашите стаи са с ниски тавани.

# 676
  • Мнения: 9 063
   Ееее,момичета,честит празник!Ако имате и именници в къщи и на тях!  bouquet

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз пък си имах рожденик   bowuu  Алекс навърши 11 години вчера! Да ми е жив и здрав, и много щастлив!

# 678
  • Мнения: 10 547
Аз пък си имах рожденик   bowuu  Алекс навърши 11 години вчера! Да ми е жив и здрав, и много щастлив!

Да ти е живо и здраво момчето! Чудна дата сте си избрали за РД.  Simple Smile

Моето дете започна да учи  френски, като опреснява и английския си с Duolingo. За мен е повече от полезно приложение, което горещо препоръчвам.

# 679
  • София
  • Мнения: 2 952
Вихрогонче, да е живо и здраво момчето ви! Много щастие ви желая   bouquet

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря ви   bouquet

# 681
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Вихрогонче ,жив и здрав да ти е Алекс! Щастливо детство му желая!   bouquet

Това приложение на Касита ще го предложа на моя "англичанин" . Благодаря! Simple Smile

# 682
  • Мнения: 560
Поздрави на патерица и от мен, за Алекс. Жив и здрав де е! Също и майка му и баща му!
Благодаря на Каси за линка, ще се пробвам да го пробутам и аз. Миналото лято я беше обхванало желание да учи руски, ама много бързо отмина. Може пък сега да се възроди Joy

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Мерси много  Heart Eyes  на всички!

Виртуална почерпка:

Скрит текст:

# 684
  • Мнения: 9 063
   Вихрогонче,на патерица,но и от мен приеми пожелания за здраве,успехи и щастливи усмивки!

# 685
  • Мнения: 9 063
   Момичета,дайте ми акъл-Криси иска да започне да преговаря по БЕЛ и математика,история и ЧП,за да не се изложил на входните.явно са си писали в групата на бъдещия клас и някои от децата са казали,че преговарят.Какво да му дам за преговор,имате ли идея за книжки с тестове?
  Днес му оставих по АЕ,довечера смятам да прегледам нерешените задачи от сборниците по м-ка,утре тях да дам.Предполагам и това,че племеника непрекъснато,всеки ден отделя по един час ,за да прави нео за у-ще влияе на Криси положително.

# 686
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Вихрогонче, макар и на патерица, честит рожден ден на Алекс и от мен. Да е жив и здрав, с успехи да е осеян пътят му. Hug
Деска, ех, нямат край неволите. Пожелавам от сърце това да ви е последното такова тежко лято и вече да загърбите завинаги болестите и неразположенията. Praynig Hug
Много интересни теми сте разисквали, успях да ви прочета малко по диагонал. Снощи се прибрах най-сетне в цивилизацията, та сега здраво наваксвам с работата. Бъдещата петокласничка и бъдещият второкласник се радват на ваканцията и свободата с пълна сила. Нещо не им се започва училище. Mr. Green Но баба им ще ги стяга от следващата седмица с преговор лека-полека.

# 687
  • Мнения: 5 160
vihrogonche, ЧРД  и от мен! Да е здраво момчето ви и достатъчно послушно Simple Smile))
Мерси за изкусителната почерпка  Sunglasses

 марулета, в нета можеш да намериш много тестове  - за изходно ниво, както и за входно за 5 клас.
Аз съм нащракала учебниците, дано намери време да им хвърли бърз прочит за припомняне.

# 688
  • Мнения: 10 547
   Момичета,дайте ми акъл-Криси иска да започне да преговаря по БЕЛ и математика,история и ЧП,за да не се изложил на входните.явно са си писали в групата на бъдещия клас и някои от децата са казали,че преговарят.Какво да му дам за преговор,имате ли идея за книжки с тестове?
  Днес му оставих по АЕ,довечера смятам да прегледам нерешените задачи от сборниците по м-ка,утре тях да дам.Предполагам и това,че племеника непрекъснато,всеки ден отделя по един час ,за да прави нео за у-ще влияе на Криси положително.

За мен най-добро помагало си остава "Аз съм във ваканция след еди кой си клас".
На моето му го дават всяка година за работа през ваканцията. Само чужд език не е застъпен. Иначе си има всичко- мат, бел, чо, чп и пр.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Днес и аз подхвърлих на Калоян да вземе да прави тестове от изходни или входни за преговор .Обаче той каза,че още е рано ,началото на септември щял да се занимае ,а " и какво да припомням ,аз всичко помня"  Mr. Green. Та се доверявам на него и началото на септември да си ги прави!

В чуденка сме с инглиша още накъде да го поема .Дали при градинската си учителка на уроци веднъж седмично или на школа . Днес ходихме до училището да търсим вратовръзката и значката ,но офиса щял да работи слеед 1ви септември. И на тръгване оттам карам и му казвам,че снощи съм звъняла на учителката ,а той "ей къде е Британика,там дават по-лесни домашни"  hahaha Откъде знаеш ,като не си ходил ,ами знаел от приятеля си в у-ще. И удобно било ,наблизо. Аз се чудя какви да ги организирам ,той човека е наясно.

Тези ,които сте в Британика на школа да ми кажете дали таксата може да се плати да речем за срок?  Rolling Eyes Хич не ги долюбвам тях аз  (нямам обяснение защо ,не ме питайте ) Laughing

Общи условия

Активация на акаунт