Анатомията на Грей - Тема №22

  • 69 257
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080


Скрит текст:

Младото семейство Ейвъри чисто и просто ще се събере. Надявам се тяхната драма скоро да приключи и да си имат здраво бебе.

Скрит текст:
Убедена съм, че ще имат здраво бебе този път, но не мисля че ще им се получи. Ейприл пак няма да е доволна от нещо и пак ще прецака всичко.  Това и е в природата.

# 706
  • София
  • Мнения: 11 799
Пфф колко съм зле, не забелязах че е двоен епизод и изгледах само втория.

# 707
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Пфф колко съм зле, не забелязах че е двоен епизод и изгледах само втория.

Маце, не забеляза ли, че нещо ти се губи  Laughing

# 708
  • София
  • Мнения: 11 799
Пфф колко съм зле, не забелязах че е двоен епизод и изгледах само втория.

Маце, не забеляза ли, че нещо ти се губи  Laughing

Хахаа абе викам явно нали ще дават откъси от какво се е случило, сещаш се. После вие няккави кодове писахте че Бейли е пускала и чак тогава зацепих  Shocked

# 709
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Пфф колко съм зле, не забелязах че е двоен епизод и изгледах само втория.

Маце, не забеляза ли, че нещо ти се губи  Laughing

Хахаа абе викам явно нали ще дават откъси от какво се е случило, сещаш се. После вие няккави кодове писахте че Бейли е пускала и чак тогава зацепих  Shocked

 Laughing

Като стана дума за кодовете
Скрит текст:
аз също мисля, че Бейли има вина за тази ситуация с Бен. Като се замисля, малко съм раздвоена за асансьора. Може и да не го е видял, ако наистина е бил съсредоточен и просто да не е възприел отварянето, но виждайки цялото му поведение, защото стажантите се шегуваха с него, че бил най-възрастният специализант и един вид да се докаже, че може повече от тях и може точно това да е искал да направи.

Бен нали беше анестезиолог или се бъркам? Нещо ми се губи неговата промяна на специалността  newsm78

# 710
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080


Бен нали беше анестезиолог или се бъркам? Нещо ми се губи неговата промяна на специалността  newsm78

Той реши да се преквалифицира на хирург. Това беше още преди няколко сезона.

# 711
  • Вестерос
  • Мнения: 38 396
хахах няма Simple Smile


Точно и аз си мислех, че Мер не ми липсва, другите запълниха изцяло и даже не разбрах кога свършиха двата епизода

# 712
  • Мнения: 453
хахах няма Simple Smile


Точно и аз си мислех, че Мер не ми липсва, другите запълниха изцяло и даже не разбрах кога свършиха двата епизода

Може би тя ще умре в следващия епизод, засега ни ангажират с другите персонажи, че да свикнем

# 713
  • Вестерос
  • Мнения: 38 396
Eee не, няма как, много й се насъбра, няма дупе Шонда да убие нея точно. Може Аризона примерно, Оуен... А защо трябва да умира?

# 714
  • Мнения: 453
Eee не, няма как, много й се насъбра, няма дупе Шонда да убие нея точно. Може Аризона примерно, Оуен... А защо трябва да умира?

Някой спомена, че някой ще умре в последния епизод на сезона. Вече се изчерпа образа й другия вариант е да я прати някъде другаде да се реализира

# 715
  • Вестерос
  • Мнения: 38 396
Абсурд, все пак 3-те деца са там, болницата е нейна, няма логика да ходи другаде. Залагам на Оуен или Аризона, може и Джаксън, тогава ще стане война между Ейприл и маминка

# 716
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Аз залагам на Блейк. Ще тръгне със самолет до Ню Йорк и самолетът ще се разбие и ще изчезне безследно  Laughing

# 717
  • софия
  • Мнения: 5 012
Е, стига де, няма нъжда някой да умира! Според мен това тръгна от небрежно подхвърлена реплика/ приумица на някой в темата ( сори, ма не ми се търси кой)

# 718
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 062
Сестрата на Оуен ще се появи Whistling

# 719
  • софия
  • Мнения: 5 012
Сестрата на Оуен ще се появи Whistling

Хванах те  Mr. Green
Подстрекател такъв   Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт