Анатомията на Грей - Тема №22

  • 69 256
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 144
Така че няма да го бъде, точно както и с Оуен и Кали  Peace

Което ме подсеща, този новия на Мер имаше много повече химия с Кали,
яд ме е че не го използваха по-смислено.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 708
Според мен голямата драма ще е Ейприл.
И ми попадна тази снимка на малката София и Теди. Дали ще върнат Теди или случайно е минала от там  Laughing

# 692
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Аз се изненадах София колко е пораснала

# 693
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Скрит текст:
Според мен голямата драма ще е Ейприл.
И ми попадна тази снимка на малката София и Теди. Дали ще върнат Теди или случайно е минала от там  Laughing

Дано не я връщат тази  Praynig  Не я харесвам изобщо. BTW тя се снима в някакъв друг сериал в момента, ама му забравих името.

# 694
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Е няма място за още едно кардио, вече имаме Пиърс и Ригс.

# 695
  • Мнения: 453
Скрит текст:
Много интересни епизоди. Радвам се, че Ейприл и Ейвъри се помириха.

# 696
  • София
  • Мнения: 8 729
Аз попрехвърлих някои сцени, но чакам сибтитрите, за да мога да си го изглеждам спокойно.
Но се радвам на спойлери  Peace

# 697
  • София
  • Мнения: 3 454
Искам да видя как дъртата Ейвъри ще се захапе отзад.  Mr. Green

# 698
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Скрит текст:
Така ми се иска Ейприл и Ейвъри да се сдобрят, да си заживеят пак щастливо, личи си колко много си липсват и колко много любов има между тях.
Ще ми бъде интересно как Бейли и Бен ще преодолеят това, но ми се струва, че Бен ще изчезне нанякъде за тези 6 месеца, ще си намери някоя друга и ще зареже Бейли, защото го е отстранила и той не е могъл да си преглътне егото. Аз съм на мнение, че той е самонадеян, искал е да покаже, че може и е възприел вратата на асансьора.
Много тъпо ми стана, че Кали се върза на онова теленце на глупостите. Тепърва ще гледаме драми и там с Аризона. Накрая Кали ще трябва да избира дали да остане с Аризона и детето им или да си тръгне с Блейк. Според мен Шонда си е оставила вратичка, за да види на кои актьори ще им се поднови договора за новия сезон.
Всъщност, има ли някой, който е потвърдил участието си?

# 699
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Скрит текст:
Кали, която е един от любимите ми персонажи в сериала се изложи много яко. До сега предимно Аризона правеще глупостите в тяхната връзка, но Кали тоя път направо удари дъното  ooooh!
И на мен ми мирише, че Ейприл и Ейвъри ще се съберат, но е въпрос на време Айприл да стане отново дразнеща и да провали всичко.

# 700
  • Мнения: 790
Скрит текст:
Не мога да повярвам, че никак даже не зачекнаха темата, че всичко се случи заради нейното прибързано решение да пусне "код пинк". Тогава вече интригата щеше да е много по-заплетена. Тя заради Бен ли чувства вина или заради самата нея, че прибърза с това решение и ако е заради самата нея, защо тогава наказва него? Аз не мисля, че Бен е самонадеян, както някой спомена. По-скоро вярвам, че наистина не е видял асансьора, а Миранда си измива вината с него и същевремено показва, че няма привилегии, което е много егоестично. Аз се радвам на развръзката Ейприл-Ейвъри, а Кали ме заби в земята.

# 701
  • HH
  • Мнения: 3 270
Скрит текст:
Не мога да повярвам, че никак даже не зачекнаха темата, че всичко се случи заради нейното прибързано решение да пусне "код пинк". Тогава вече интригата щеше да е много по-заплетена. Тя заради Бен ли чувства вина или заради самата нея, че прибърза с това решение и ако е заради самата нея, защо тогава наказва него? Аз не мисля, че Бен е самонадеян, както някой спомена. По-скоро вярвам, че наистина не е видял асансьора, а Миранда си измива вината с него и същевремено показва, че няма привилегии, което е много егоестично. Аз се радвам на развръзката Ейприл-Ейвъри, а Кали ме заби в земята.

Налълно съмм съгласна с теб  Peace

Скрит текст:
Плюс, че за такъв фал с код пинк и последвалите обствоятелства, бордът незабавно трябваше да седне и да обсъди, дали тя като шеф е действала адекватно. Защото Карев и каза една дума и тя веднага преосмесли решението си.

Кали направо ме смая с глупостта си. За ходенето с Африка с Аризона спретна цирк до небесата, а сега заради някаква си дрисла даже не помисли 3 секунди. В интерес на истината, като казахте миналата седцмица, че някой ще умре, през цялото време гледах и чаках Блейк да я докарат блъсната от влак.  ooooh!

Младото семейство Ейвъри чисто и просто ще се събере. Надявам се тяхната драма скоро да приключи и да си имат здраво бебе.

# 702
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Скрит текст:
На мен ми се струва, че д-р Уорън е гледал "Откраднат живот" и е решил да се прави на д-р Василев, който нарушава всякакви правила и му се разминава, само че малко нещо не му се размина... (това в рамките на шегата де...) Във всеки случай май това е краят на връзката им с Бейли, нещата отиват на много зле. Той очакваше тя да го защити.
За Кали и аз направих тази връзка - за Аризона не се вдигна да ходи в Африка, но ето сега за тази - къде хукна... А може и да не хукне, ако Аризона извади някаква заповед детето да не напуска щата без разрешение или нещо такова. Тази Блейк е много неприятна, и в очи, и като си отвори устата, зъбите й стърчат напред.
За Мередит явно ще ни карат да гадаем още. За нея трябва да намерят някой супер-мега-як
Ейприл и Ейвъри изглежда ще се сдобрят, а тя накрая трябва да осъзнае, че Джаксън е най-близкият й приятел и любим и да спре да приказва само за Исус.
А това защо е двоен епизод?
Да не е край на сезона?

# 703
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Не е краят на сезона. Понякога и по-рано пускат по 2 серии

# 704
  • HH
  • Мнения: 3 270
Не е краят на сезона. Понякога и по-рано пускат по 2 серии

И не беше лоша идеята за двоен епизод, просто имаше какво да се види. Мер хич не ми липсваше.

ПП: С този подпис не трябва да се мяркаш в темите за диети  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт