Анатомията на Грей - Тема №22

  • 69 258
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 2 449
И аз сега изгледах двата епизода. Отдавам неразбирането ви към решението на Кали главно на бозавата Блейк Laughing Аз също не я харесвам, но не смятам, че заминаването на Кали би било такава грешка. Става дума само за една година. Аз също прекъснах образованието си за една година, поради мнооого сходна ситуация, така че знам как стоят нещата Mr. Green Единствено ми е гадно за Аризона, която би била далеч от София.

# 721
  • Мнения: 9 144
Според мен е нарочно търсен паралел как Кали не замина за Африка заради Аризона, но е готова да заведе и детето си в Ню Йорк за да е с Блейк. Някои биха го изтълкували като израстване на Кали, аз го тълкувам като чист егоизъм в ущърб на Аризона и в двата случая.

# 722
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Според мен е нарочно търсен паралел как Кали не замина за Африка заради Аризона, но е готова да заведе и детето си в Ню Йорк за да е с Блейк. Някои биха го изтълкували като израстване на Кали, аз го тълкувам като чист егоизъм в ущърб на Аризона и в двата случая.

Права си за Кали, много егоистично от нейна страна.

# 723
  • София
  • Мнения: 11 799
А то всъщност тя Аризона колко права има над София? Техния брак истински ли беше ило само обети?  

# 724
  • HH
  • Мнения: 3 270
А то всъщност тя Аризона колко права има над София? Техния брак истински ли беше ило само обети?  

Никакви, нали Бейли ги венча  Peace

# 725
  • София
  • Мнения: 2 708
И все пак си беше много тъпо това уж небрежно изказване на Кали "Ще можеш да виждаш София когато поискаш", как до днес си поделят грижите, пък от утре си я взима.

# 726
  • HH
  • Мнения: 3 270
Какво споделяне на грижи, в този филм децата ги отглеждат бавачки  Whistling Кали и Аризона винаги са на работа по едно и също време, да не кажа всички. Направо се чудя кой лекува хората, докато познатите герои не са на работа  Tired

# 727
  • София
  • Мнения: 2 708
Какво споделяне на грижи, в този филм децата ги отглеждат бавачки  Whistling Кали и Аризона винаги са на работа по едно и също време, да не кажа всички. Направо се чудя кой лекува хората, докато познатите герои не са на работа  Tired
Joy Те винаги са на работа.

# 728
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
А то всъщност тя Аризона колко права има над София? Техния брак истински ли беше ило само обети?
Има права, защото по съдебен път осинови детето, беше поискала да има равни права, защото, ако се случи нещо, да може да взема решения, така че се води пълноправен родител.

# 729
  • Мнения: 9 144
В някои щати изкарването на удостоверение за правото да венчаваш е 15 мин. по интернет.
Важно е дали съюзът/бракът е бил регистриран, а техният със сигурност е. Аризона има пълни родителски права, натъртваха го неведнъж, първо го коментираха да ги получи, после, двете носеха халки, накрая и сапунката като се разделяха, точно затова Аризона и отиде при адвокатката.

# 730
  • София
  • Мнения: 11 799
Аз хич не си спомням да са се развеждали те двете? т.е ако им беше легитимен брака нали щяха да минат през развод? Че те се ожениха в периода когато в САЩ не във всички щати беше разрешен брака помежду еднополови и повечето нали само обети правеха.  Това за осиновяването хич не си го спомням, но щом ходи при адвокат значи има права.

# 731
  • Мнения: 790
Аз пък ви се чудя как сравнявате заминаването в друг щат със заминаване в друга държава на съвсем друг континент.  Thinking

# 732
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 061
И все пак, щом Аризона има пълни права над детето, някак не върви Кали да й заяви, че взима детето ей така. Оставя я пред свършен факт.

# 733
  • София
  • Мнения: 11 799
Аз пък ви се чудя как сравнявате заминаването в друг щат със заминаване в друга държава на съвсем друг континент.  Thinking

E то да не би разтоянието помежду Сиетъл и Ню Йорк да е малко.

# 734
  • София
  • Мнения: 8 729
За мен е кофти, че Аризона директно се обърна към адвокат,вместо да поговорят с Кали. Плюс това,за едно дете е по-леко да остане в познатата среда и училище...Кали някак много прибързано реши да заминава. Можете да пътува, да взима и детето чат пат.
Много странно"ръгна" изведнъж  newsm78  Но и Аризона можеше да поговори с нея, не веднага с адвокат...сякаш се ентусиазира покрай Ейприл и дай и тя да си заведе едно дело.
Оуен много ме дразни с душенето около Ригс, каквато и да е  темата, все той му е в главата.

Общи условия

Активация на акаунт