Ровамет

  • 7 807
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здраейте, преди около 2години ми сложиха коронка на зъба.
Е сега 2г по късно, ми се разклати заболЯ ме и се поду венец заедно с бузата.
Веднага отидох при липната си зъб.
Тя уж ми почисти каналите, отока остана, но гнойта не изтече. Тя ми изсписа антибиотик Ровамет. Пия го от днес /още няма ефект/ .
Има ли някой мнение за този антибиотик?
Аз покрай малкия, пия антибиотик 1-2 пъти годишно.  Првди 6месеца.пих антибиотик за ангина.
Сега.ще пия този за зъб. Моля яи за мнение

# 1
  • Мнения: 85
И се извинявам за грешките.
Лично аз чета листовките и тези странични ефекти много ме притесняват, пила съм едно хапче и вече веднага си въобразявам, че имам странични ефекти.
Моля някой който го е пил да сподели мнение.
Има ли ефект, имал ли е странични ефекти и всичко.
Ще съм много благодарна

# 2
  • Мнения: 67
Имах пародонтит и пих ровамет, добро е, но ми се появи уртикария(обриви по кожата). Отидох при личния ми лекар и той ми изписа зиртек противоалергично. Така, че доволна съм от ровамет, можеда го взимаш.   Wink

# 3
  • Мнения: 85
Имах пародонтит и пих ровамет, добро е, но ми се появи уртикария(обриви по кожата). Отидох при личния ми лекар и той ми изписа зиртек противоалергично. Така, че доволна съм от ровамет, можеда го взимаш.   Wink
Благодаря за бързия отговор.  Аз имам шише зиртек, дано да не се появи страничен ефект: )))
Благодаря

# 4
  • Мнения: 5 304
Пила съм Ровамет 2 или 3 пъти досега заради проблеми с венците, помага ми. Никакви странични ефекти не се проявиха при мен.

# 5
  • Мнения: 85
А дали мога да.пийна един упсарин,че главата яко ме боли,или да питам в аптеката

# 6
  • Мнения: 67
Имах пародонтит и пих ровамет, добро е, но ми се появи уртикария(обриви по кожата). Отидох при личния ми лекар и той ми изписа зиртек противоалергично. Така, че доволна съм от ровамет, можеда го взимаш.   Wink
Благодаря за бързия отговор.  Аз имам шише зиртек, дано да не се появи страничен ефект: )))
Благодаря
Няма защо!!!  Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт