Дългото чакане след трансфер-37

  • 46 415
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 144
Боже, момичета, как ме успокоихте! Благодаря ви! Снощи щото ми се появиха на 3ти ден тия стрелкащи болки и четох и четох темите...Но днес само ми е напрегнат корема и надут, това е. Толкова се моля чудото да се случи. Всеки ден рева поне по веднъж, днес тая вълна от емоции ме хвана в банята и си говоря сама и си поплаквам и се моля...лудичка

# 736
  • Мнения: 646
Охх, момичета, извинявам се, но моля, споделете опит. Както казах днес ми е 1ви ден след ЕТ на ЕЦ. Обаче от сутринта почнаха леки ПМС, но сега се позасилиха, кръстта ме стегна. Пия Но шпа. Така ли е и при вас?

# 737
  • Мнения: 2 144
аз до вчера нищо не чувствах, а трансфера ми беше във вторник, демек вчера е бил 3-ти ден. Д-р Цветков каза, че се брои и деня на трансфера. Едва вчера вечерта ми се появиха стрелкащи болки. Днес ги няма, само съм надута и имам тяжест ниско долу.

# 738
  • Мнения: 22
Licoco успокой се.Болките си ги има.Аз даже не знаех,че е позволено да се пие НоШпа.Та затова изкарах 2-3 кошмарни нощи.

Лорл-че,тихичко честито.Стискам палци за ревлив и пухкав финал.

# 739
  • Мнения: 457
Lolrч  , честито мила...да расте все пака хубаво чхг-то...д-р Андреева е и моята докторка,тя е "авторката"и на голямото ми момченце...виждам,чедобра серия е хванала...евала!!!

# 740
  • Мнения: 973
Много ви, благодаря мили момичета. Аз имам малко външни притеснения. И това ме натовари доста днес. Нямаше как да не се притеснявам. Понякога наистина няма как.
Да се надяваме, че не се отразява на ембриончето.

Относно чакащите мацки-всичко, което описвате е нормално-болки, кръст, бодежи, гърди, главоболия. Това са неща вследствие от високия прием на хормоните и надупчените яйчници.
Моите малко по-различни симптоми се появиха от около 2 дни. Т.е. около очаквания цикъл. Едно пристягане на корема, което до сега не съм имала. Малко по-различни бодежи. Болка, по-скоро в единия яйчник, което ме притеснява. Гърдите ту се отпускаха, ту спадаха. Сега останаха пак леко болезнени, отстрани. Задъхано ми е. И сутрин се будя в 4-5 часа. А, и миризма на прах за пране много ме дразни. И нищо конкретно не ми се яде. Освен филийка с масло и някаква мръвка, отгоре.

Наистина тези придърпвания и болки ме притесняват. Дано е нормално. И се моля страничните проблеми, които не са никак безобидни да отшумят.

На всички, които ме поздравихте прегръдка.

Ще карам обаче стъпка по стъпка. Във вторник докторката иска уринарен. И след него живот и здраве на 09-ти юни на преглед. Решила съм да не правя други кръвни за да не се филмириам.
Докторката каза кръвен на 10 ден, уринарен на 14-тия.
Това е. Ще я слушам.
За сега се оказва, че е доста по-умна от мен. Хи хи хи хи. Това в кръга на майтапа. Шапка свалям на успешните доктори в България.

А, иначе мъжът ми каза, че този път е станало щото го били залепили с лепилото. Ужаааааааааааас Мъже. Пфу.

# 741
  • Мнения: 646
Хаха,  ох, Лолр,  много ме разсмя с това за лепилото..... Ох, тия мъже Simple Smile  Вчера си тръгваме след трансфера с мъжа ми и му показвам разпечатката на ембриона и той я гледа и казва - Е какво е това?  За това ли беше всичко?  Хахха много се смях Simple Smile))

# 742
  • Мнения: 2 144
аз даже се чудя на тия листи с изображенията на ембрионите...ами на всички може да дават едни и същи листи, ходи разбери!ахахаха...Е, надявам се да не е така. А моя мъж ми вика - кое от двете е мъжкото? ахахахаха.. Стойчо и Стоянка ги назоваваше двете ембриончета

# 743
  • Мнения: 652
Хахахааха, абе момичета, как ме разсмяхте с вашите момчета  hahaha Важното е да има забавление! Гушкам ви и двете  Hug. Вас съм ви цанила за бременелки, така че Licoco внимавай в картинката!  Naughty Аз ще си поседя още малко при вас, че така ви чувствам близки и не ми се иска да ви оставям, а и да ви правя компания докато се преместите в другата тема, ако не възразявате Simple Smile

# 744
  • Мнения: 212
Да, и аз понадничам тук. Приятно ми е.
Е, на моите ембрита, за разлика от предишни пъти са им сложили по-малко лепило Simple Smile
Аз спрях лекарствата, че искам вече да ми дойде. Обаче не спира да ми изтича отдолу от утрогестана, гърдите са ми напрегнати, малко ме дърпа кръста и на всичкото отгоре ми се появиха някакви леки киселини и дразнене в стомаха. Кой знае как ми се размешаха отново хормоните, ама аз съм си виновна че избързах с опита

# 745
  • Мнения: 973
Лиле, забранявам ти да мърдаш от тук. За сега. Itsi и на теб.

Последна редакция: пт, 29 май 2015, 21:02 от lolr

# 746
  • Мнения: 2 144
Да, и аз понадничам тук. Приятно ми е.
Е, на моите ембрита, за разлика от предишни пъти са им сложили по-малко лепило Simple Smile
Аз спрях лекарствата, че искам вече да ми дойде. Обаче не спира да ми изтича отдолу от утрогестана, гърдите са ми напрегнати, малко ме дърпа кръста и на всичкото отгоре ми се появиха някакви леки киселини и дразнене в стомаха. Кой знае как ми се размешаха отново хормоните, ама аз съм си виновна че избързах с опита


ако не е тайна- как така избърза с опита? в смисъл? съжалявам, много съжалявам Sad

# 747
  • Мнения: 457
Лиле,категорично не те пускам да си тръгнеш от темата...без теб няма да е същото,вдъхваш вяра и кураж,от която имаме нужда...оставаш с нас!!!

# 748
  • Мнения: 192
Лиле,категорично не те пускам да си тръгнеш от темата...без теб няма да е същото,вдъхваш вяра и кураж,от която имаме нужда...оставаш с нас!!!

Не мога да го кажа по добре.

# 749
  • Мнения: 212
Да, и аз понадничам тук. Приятно ми е.
Е, на моите ембрита, за разлика от предишни пъти са им сложили по-малко лепило Simple Smile
Аз спрях лекарствата, че искам вече да ми дойде. Обаче не спира да ми изтича отдолу от утрогестана, гърдите са ми напрегнати, малко ме дърпа кръста и на всичкото отгоре ми се появиха някакви леки киселини и дразнене в стомаха. Кой знае как ми се размешаха отново хормоните, ама аз съм си виновна че избързах с опита


ако не е тайна- как така избърза с опита? в смисъл? съжалявам, много съжалявам Sad

Загубих втората  си бременност в понапреднал срок и явно не съм се възстановила напълно, въпреки че на предварителните прегледи излезе, че всичко е наред. Минаха само 5 мес, а минимумът беше 6, но много исках. Вярвам, че ще успея след няколко месеца.

Общи условия

Активация на акаунт