Отговори
# 15
  • Мнения: 863
уффф,добре,4е казахте,защото и на нас ни предстои ходене по  мъките,тоест до социалните...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Добре,че поне после няма да ходиме пак след 6 месеца,а са го направили на 12,че аз имам чувството,че всеки месец си вися в тези социални грижи Close

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Добре де, нали имат данните за предходния период. Ако няма прекъсване, пак ли искат да се носят справки?
И аз това се чудех newsm78....
Иначе благодаря за информацията  bouquet.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
Имат данните за преходните месеци, обаче ги мързи да търсят. Нали са на принципа- защо да улесняваме нещата, като можем да ги затрудним. И все си мисля, че като ни накарат да събираме документи се надяват да се откажем от тези пари. Но не се отказвайте момичета. Все пак това се полага на децата ни. Трябва ли нашите пари да отиват при  циганите?

# 19
  • Мнения: 1 327
аз подадох в края на февруари, никой не ми каза, че ще има промени. Но така или иначе през юни ще трябва да подавам бележка за смяна на банковата сметка. Мисля, че само тези, на които са издали служебно дебитна карта няма да подават такава, останалите трябва да уведомяваме социалните за новите банкови номера

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Благодария и от мен  Hug - най неприятно е, когато трябва да се разкарваш по няколко пъти. Така ще си спестим поне едно ходене.

# 21
  • Мнения: 1 756
мерси за инфото на мен не ми каза нощо служителката като  минах онзи ден само да взема бланките  bouquet

# 22
  • Мнения: 603
Добре де, нали имат данните за предходния период. Ако няма прекъсване, пак ли искат да се носят справки?
И моите данни ги имат. Получавам без прекъсване от година и половина. Даже ми изровиха старата молба със старите бележки. Ама не ставали. Трябвало актуални. Такова било нареждането. И на тях не им било приятно да вършат една работа два пъти....
Абе политикате е, ако могат максимално да те разкарат, че да се откажеш  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 344
мерси за инфото на мен не ми каза нощо служителката като  минах онзи ден само да взема бланките  bouquet
И на мен не ми казаха нищо ново-специално попитах дали има промяна.Ама нали трябва да ни е весело,да се разкарваме.
Шантава работа-та нали вече сме декларирали едното 6-месечие. #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 488
Е, поне ще ни спестят разходките, че ни направиха на маймуни. Мерси за и-цията.....

# 25
  • Мнения: 1 417
Току що се връщам от социалните - пак ме върнаха Twisted Evil, сега пък съм забравила Акта за раждане...
От вратата ме посрещнаха - Ама, то има нови изисквания, аз казвам - Знам, доход 12м. назад Simple Smile а те  Shocked Вие сте първата, която знае, от къде разбрахте...

Предлагам модератора да премести темата в Клюкарника, щото там най-много май се чете, а тя касае всички майки и ще им спести поне това разхождане!
Между другото самити служителки на социални грижи не са били уведомени за промяната, а са я прочели в интернет Shocked

# 26
  • Мнения: 191
А трябва ли служебна бележка от учениците? И за актовете трябват ли и оригиналите или само копия?Благодаря за информацията   bouquet този месец трябва и аз да подавам.

# 27
  • Мнения: 21
Хиляди благодарности за ценната информация.Тъкмо в понеделних щях да ходя да подавам декларацията,но за съжаление трябва наново да вадя бележки за доходите.Поне няма два пъти да се разкарвам и да чакам на опашка.Още един път ти БЛАГОДАРЯ!!!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 621
О, и аз много благодаря за инфото, че тъкмо щях да ходя след 2 седмици.Че как щяха да ме разкарват... Hug

# 29
  • Мнения: 254
 И аз трябва да подавам другия месец като ми стане личната карта newsm78 Но се чудя нещо. Не съм подавала отдавна, сигурно от година.Нямам доходи не работя. Присъдена е издръжка на детето от бившия, която никога не съм получавала. В такъв случай какви доходи да декларирам и да декларирам ли тая издръжка като не я вземам newsm78 Моля ви някой ако знае да ми отговори. Благодаря Ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт