Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 май 2015, 10:20 ч.

Родители в кв. Изток и Изгрев.

• 28 917
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
И аз се включвам в темата за квартала:)Ще се радвам да споделяме новини и мнения.

# 61
  • София
Хамсти, прибавила ли съм те във фейсбук групата? Ако имаш фейсбук.

# 62
Няма ФБ., аз съм от старомодните Simple SmileНо тук ще следя вниматлно , какво става Simple Smile

# 63
  • София
Честит празник нa всички дечицa. Дa сa здрави и щастливи!

# 64
  • София
Здравейте!
Може ли да споделите мнение ако наскоро сте били на детски рожден ден в бар-грил "Фреди"?
"Фреди" ни устройва като местоположение, обаче детски кът май е малък.
Имат ли аниматор?

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 15:34 от bialata3

# 65
  • София
Декември правихме рождените дни на децата ми там. Родени са през 2 дни, та наведнъж.
Аниматор нямат, но вие може да си извикате. За мен беше голям плюс, че можехме да си внесем торта, без да плащаме такса. Беше приготвена и от сестра ми.
Бяхме около 15-16 възрастни +рожденикът на 4, рожденикът на 1, 2-ма братовчеди на 3 и 6г. Играха си в стаичката, малко попрекалиха по едно време с ръчкане на коледната украса, но овладяхме положението. Бяха много мили от персонала, чак ми стана неудобно какви хуни сме им завели.
Храната може да ви е, на какъвто принцип решите. При нас бяха няколко плата със сиренца, мезета, някакви хапки и всеки гост си поръчваше за него. Не знам колко точно сме платили...200-250лв някъде май излезе всичко, но може и да не помня правилно. Може и по-малко да е било. Доста бюджетно беше, в сравнение на първия рожден ден на голямото, който правихме в една пицария срещу Плиска, която я няма вече.
Горе, на платформата ни бяха определили 3 маси, пейките бяха около тях.
За нас беше много приятно. Ако са повече деца, не знам как ще е.

Общи условия

Активация на акаунт