Априлче гушкаме си вкъщи вече, с любов даряваме малкото човече - АПРИЛ тема 1

  • 29 749
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 511
Swampi и моята е така оъ време на време, изпадам в ужас насън... Издават си някакви звуци, тренират си органите, знам ли. Снощи и аз подскочих с мисълта, че се дави, а тя даже спеше!

Monica - явно просто се наяжфа с едната. После дай другата и така:) според мен нв в повод за притеснение.

Amy_lee - много неприятно:(  Дано бързо и безболезнено мине всичко!

Murmurana-аз бях така обя ден в Борисова, хаха. Количката беше за багажа само.

# 61
  • София
  • Мнения: 415
 Сега като са лекички още ок,ама като понатежат не знам какво ще правим.

# 62
  • София
  • Мнения: 264
Момичета благодаря за коментарите. Поуспокоих се вече, а и той все пак се изака. Май с акането минаваме на режим "възръстни" - веднъж на ден ама качествено. За компенсация на дългия нощен сън от сутринта сме като скачени съдове Simple Smile Успях за малко да го оставя на ММ за да отида на преглед и той оревал света от глад. Сега за трети път яде в рамките на 5 часа.
Иначе док каза че вече мога да започвам тренировки и упражнения включително и креватни Simple Smile и да не чакам скоро цикъл, нямало изгледи.

Swampi, и аз често се стряскам от звуците, които издава имам чувството, че се дави и кашля, ама като погледна не е върнал нищо.

Mimasbg, тази статия за оригването се оказа много полезна, мерси.

Amy-lee, дано да не е нещо сериозно и бързо да се оправяш.

Бяхте писали за залъгалки, при нас още от болницата му даваха и аз съм давала вкъщи когато е много разстроен. Вече обаче не я иска особено.

# 63
  • Мнения: 39
Един бърз запис и от мен, че и моя господинчо не ме оставя да дишам от сутринта. Тези колики ни взеха здравето. А от самото начало сме на Колиф и пак не виждам особен ефект. Сега ще се огледам и аз за този Лефакс. Само в базар ли го има?

# 64
  • София
  • Мнения: 194
Amy_lee, за гърба незнам,но другото дали не може да е паник атака,без да усещаш?Преди 2 години и аз преживях нещо подобно на няколко пъти,обиколих де що имаше лекари,докато се разбере,че е това.Стискам палци каквото и да е,бързо да ти мине. Hug

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 7 446
45 дни след раждането ли имам право на безплатен преглед при гинеколога си?

# 66
  • Мнения: 1 067
Amy_lee, за гърба незнам,но другото дали не може да е паник атака,без да усещаш?Преди 2 години и аз преживях нещо подобно на няколко пъти,обиколих де що имаше лекари,докато се разбере,че е това.Стискам палци каквото и да е,бързо да ти мине. Hug


Нямам представа, но сега ще прочета по въпроса, защото не знам нищо за паник атаките. Но и от 112 вчера мислеха в тази насока - казаха, че може да е и нервна криза, ама знам ли... Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 35
Amy_lee -дано всичко се размине бързо и да не се окаже нещо сериозно!
Моят юнак и той от сутринта повръща и постоянно се дави, а определено не е от най-ящните, че да кажа, че е преял. Ама знае ли се...

# 68
  • Мнения: 320
И моята бебка нещо от сутринта е нерва - вярно, че спа доста през нощта, но тая сутрин не е като другите. Възможно ли е някакър скок в растежа - та ние сме само на 8 дни ???

И да ви питам - на колко често сменяте спалното бельо на бебчо? - като изключим, ако има някакви поражения от пропуснал памперс.

amy_lee- дано всичко е наред!

Monica - че ние се храним по 20-25 мин. и то само от едната гърда. Аз ги редувам на всяко следващо хранене и така гледам създадохме режим и добре ме изцежда- понякога давам 2 пъти лява,1 път дясна, че гледам, че лявата по-бързо се пълни. А не ми се иска да се цедя, дано се регулират нещата.

# 69
  • Мнения: 487
Аз пелените ,с които я завивам  ги пера през 2-3 дни,както и тензухените,които слагам под главичката(не ползвам възглавнички и калъфки).Само долното чаршафче го сменям на седмица.

# 70
  • София
  • Мнения: 982
Пера чершафа веднъж в седмицата, а калъфката под главата всеки ден.
Лефакса можеш да си го поръчаш от amazon.de.
Amy_lee можеш да се консултираш и с хомеопат, за да ти препоръча нещо съвместимо с кърменето. Ако се окаже на нервна почва и психиатър можеш да посетиш.

# 71
  • Мнения: 255
Мамчета,моята бебка днес е много странна  newsm78 Хапва много малко,по 5 мин.и заспива.След два часа става и пак същото.От онези дни поне има по някой час,в който будува и глецка,а днес само яде и спи...Как мислите,дали е нормално?
И на зад в темата прочетох,че някои от вас дават еспумизан по 25 капки преди хранене.Не е ли много?На нас педиатърката ни каза по 5 капки на 4 часа...Как всъщност трябва да се дават?

# 72
  • Мнения: 295
Amy_lee,на мен подобни болки са ми се получавали,но без повръщането. Аз го чувствам като схващане на гръбнака на нивото на гърдите и плешките,което  преминава отпред към гръдната кост и ме души в гърлото. За мен моето е на нервна почва и ми минава като пия аналгин.Сега като бях бременна, към края пак ми ставаше така.
За пробиотика някой пита - аз почнах от днес да давам Лактакеър бейби - има и вит. Д в него.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 7 446
В листовката на Еспумизана за кърмачета е написано 25 капки

# 74
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile Да се разпиша и аз в новата тема, преди да сте я изписали Simple Smile

Ние вече какво ли не пробвахме за тия колики и нещо няма ефект. Единствено с лефаксина имаше някакво подобрение, но само за два дни и после пак рев. Сега съм поръчала инфакол от Англия (казват че бил по-добър от тукашния) и ще видим, въпреки че вече си мисля че нищо няма да подейства, просто трябва да си премине.... Единственото спасение е в шезлонга с топло компресче на коремчето, само така успява да подремне малко през деня.
Иначе и нашата пръдла не се оригва почти. Как ли не я държа и не става Sad

Това пък скапано време тотално ми разваля дните, не стига всичкия рев ами и като не мога и на вън да я изведа днес, просто полудяхме и двете!

Общи условия

Активация на акаунт