Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 959
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 007
Здравейте, момичета! Hug Благодаря ви за всички неща, които сте пуснали - прекрасни са! Heart Eyes




Пресни ли са нови ли са не знам ама ги нося  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


До сега не съм ги виждала, ама не вярвам и да са от Америка ...  newsm78 Heart Eyes


Невероятен е! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 646
  • Мнения: 3 007
Да, както предполагах при рускините пишеше, че снимките не са от Америка, а от Турция, но излизат едва сега ... Peace

# 647
  • Мнения: 3 007
А това от фенове ... Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 648
  • Мнения: 12 719


Габи!  Hug Hug Hug

# 649
  • Мнения: 3 007
Тага на феновете в Туитър за нова снимка от Керем, макар и след дни свърши работа ... Whistling
Преди половин час Керем пусна снимката, като не забрави и #мотивацията ... Laughing Laughing Laughing
Аз още не мога да повярвам, че виждам нова снимка ... Joy
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 650
  • Мнения: 12 719
Габи ама той жив ли е? Чакай че съм шашърдисана  hahaha hahaha hahaha
Сладур!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 651
  • Мнения: 3 007
Габи ама той жив ли е? Чакай че съм шашърдисана  hahaha hahaha hahaha
Сладур!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




И моята реакция е такава ... Joy

# 652
# 653
# 654
  • Мнения: 12 719


Ясето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 655
# 656
  • Мнения: 12 719


И една Бурджу  Heart Eyes

# 657
  • Мнения: 3 007

Очите й ... Heart Eyes Много сладка Бурджу ... Heart Eyes

# 658
  • Мнения: 3 007


Един шебек също ... Joy hahaha

# 659

Общи условия

Активация на акаунт