Абитуриентски страсти 2015 - красоти и изцепки в снимки

  • 287 110
  • 3 785
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Norge
  • Мнения: 2 311
И аз за същото момиче. Прелестно мила.  Heart Eyes

# 1 621
  • от Луната
  • Мнения: 1 752

А тук някой явно е бързал и си е забравил чорапките, па е отмъкнал и панталона на малкия си брат  Mr. Green

# 1 622
  • Мнения: 17 546
Хм, хем ми харесва някак, хем не точно. Thinking Един черен пояс от воал ли трябва да има роклята? Цвета на червилото ли... или не? Озадачена съм!

# 1 623
# 1 624
  • BG
  • Мнения: 4 457
И аз така.
Това момиче също  ми хареса.
Скрит текст:

# 1 625
  • от Луната
  • Мнения: 1 752

 Много нежно и лъчезарно момиче.
Тази двойка също са ми много симпатични, имаха и по хубава снимка, но не ми се рови пак Wink

Роклята много ми харесва, но е леко голяма на девойчето. Като двойка са ми симпатични доста.

. Вчерашните перничани бяха с по добре подбрани тоалети като цяло. Особено пълничките момичета. Няма как да носиш нещо, което е за 50 кг девойче на 100 кг си телце. И аз искам да си намъкна телесата в нещо изрязанко и секси ма ше стане страшно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1 626
  • BG
  • Мнения: 4 457
Интересен кавалер, много даже Grinning
Скрит текст:

Хубава рокля
Скрит текст:
И още една
Скрит текст:

# 1 627
  • София
  • Мнения: 12 374

Жълто беемве! Шумръ  Joy

Димитровград - Меката на чалгата. Хареса ми момичето с изцяло червената рокля и едно нежно създание с черна рокля (и тату отпред). Другите са ноу комент.

И моля ви, кажете ми, че дамата с оранжева коса и смешен черен тоалет е на повече от 19  Shocked

# 1 628
  • Мнения: 894
За коя питаш, Тайс? Да не става въпрос за класната им?

# 1 629
# 1 630
  • София
  • Мнения: 12 374
Не, класната всъщност е много симпатична  Simple Smile

Онова чудо с оранжево-червената коса и нелепия черен тоалет, има я на доста снимки. А, и нощен гост е цитирала нейна снимка, заради готиния кавалер. Той наистина е готин, бтв.

# 1 631
  • Мнения: 894
Ами, абитуриентка е, т.е. формално на 19 г..  Laughing

# 1 632
  • Мнения: 3 371
тя, класната, изглежда по-добре от половината абитуриентки.

досега - много черно /като за погребение/, много червено/млади момичета са, червеното е за по-зрели жени/, много рокли тип булчински, и много козунаци по главите.

нито една професионална фотосесия не видях да е пусната/от тази година/.

# 1 633
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 841
От Димитровградските си харесах тази мацка като излъчване....но аз съм пристрастена към червенокоси Laughing Изглежда много слънчева. Роклята не е нищо особено, но пък така се акцентира на лицето.
Скрит текст:

# 1 634
  • Мнения: 17 546
От Димитровградските си харесах тази мацка като излъчване....но аз съм пристрастена към червенокоси Laughing Изглежда много слънчева. Роклята не е нищо особено, но пък така се акцентира на лицето.
Скрит текст:
Ама... някак не и отива този цвят! Thinking Уж класика черно-червено, обаче - не.

Общи условия

Активация на акаунт