Късен аборт по мед. причини

  • 11 821
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 220
Говорих да ми дават обезболяващи, докторката каза, че за упойка няма сми тъй като болките не били толкова жестоки. Каза че ще редува аулин с някакви свещички и уж няма да боли толкова много, но аз се съмнявам че това ще помогне... ooooh!

# 16
  • Мнения: 45
Как си ◦♥Toche♥◦?

# 17
  • Мнения: 45
◦♥Toche♥◦, миличко, запази самообладание и не се страхувай толкова от това раждане. Няма да е някаква нетърпима болка - та ако болеше толкова нямаше да раждаме и пак и пак. Дишаш, следваш лекарските съвети и всичко ще мине  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 220
◦♥Toche♥◦, миличко, запази самообладание и не се страхувай толкова от това раждане. Няма да е някаква нетърпима болка - та ако болеше толкова нямаше да раждаме и пак и пак. Дишаш, следваш лекарските съвети и всичко ще мине  Hug
Нощес поспах малко и съм решила да си взема капките на Бах РР, дано утре да ми помогнат нещата да ги преживея по-леко  Praynig

# 19
  • Мнения: 226
Кураж!
Наистина - ще се справиш с физическата болка. Психическата е по-трудна за преодоляване!
Обезболяващи ше ти дават - не се безпокой за това.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 220
Кураж!
Наистина - ще се справиш с физическата болка. Психическата е по-трудна за преодоляване!
Обезболяващи ше ти дават - не се безпокой за това.


 Praynig Благодаря на всички за отговорите и куража  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравейте,

Искам само да напиша, че спешните капки на д-р Бах, много ми помогнаха в този тежък момент и горещо ги препоръчвам на всички момичета на които им предстои да минат през такова нещо.

# 22
  • Мнения: 45
A kak си сега?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 220

Много ми е мъчно за бебчето  Cry и се мъча да гледам напред, да мисля колкото се може по-малко за всичко което се случи.

# 24
  • Мнения: 45
Много ми е мъчно за бебчето  Cry и се мъча да гледам напред, да мисля колкото се може по-малко за всичко което се случи.

Прегръщам те  Hug Пожелавам ти скоро да се съвземеш и физически и психически.

А бебчето пак ще си дойде при теб. Щом е писано ще сте заедно  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 1 220
Много ми е мъчно за бебчето  Cry и се мъча да гледам напред, да мисля колкото се може по-малко за всичко което се случи.

Прегръщам те  Hug Пожелавам ти скоро да се съвземеш и физически и психически.

А бебчето пак ще си дойде при теб. Щом е писано ще сте заедно  Hug
Благодаря Силве,.  Hug Дай Боже да имам шанса още веднъж да стана майка  Praynig Hug

# 26
  • Мнения: X
Здравейте момичета,

Наскоро ( края на ноември ) претърпях аборт по мед. причини в 22 седмица заради тежък сърдечен проблем.

Днес съм на първи преглед след първия цикъл и се надявам нещата да са ок. Ще кажат кога можем да действаме пак.

Това ,което ме притеснява е ,че от 2,3 седмици виждам размазано с дясното око при фокусиране. Ходих на очен -видимо нищо няма. Ендокриноложката ми каза, че само ТСХ за сега да пусна ,защото другите хормони са много объркани още.

На някого от вас случвало ли се е?

Поздрави

# 27
  • Мнения: 15
Здравей момичета аз преживях същия ужас и същата болка забременях за 2 път имах проблемна бременност в 3 месец получих кръвоизлив влезнах в болница всичко се оправи после след 2 месеца се спука мехура на бебето почнаха да ми изтичат водите доктора при който ходех не ми каза че съм получила гъбичката инфекция и не я лекувал в болницата ми казаха че доктора ми е бил некадърник че не ми обърнал внимание и така трябваше да си родя детето и немощен да го гледам защото едва беше 460 гр такава болка и мъка не съм изпитвала сега след един месец ми идва цикъла и съм ма преглед да видят дали има инфекция или няма ще може ли да ми кажете след колко време ще може да си имам бебче Sad колко трябва да чакам да имам още една радост 😢😢😢😢😢😢

Общи условия

Активация на акаунт