През май ще бъда аз щастлива, обичана, бременна и красива!Тема 110

  • 33 257
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Естлар, много се радвам! Взимам си какъвто прашец е останал, че тъкмо почваме да се обичаме с ММ този месец Simple Smile  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 691
  • Тук... някъде
  • Мнения: 932
Благодаря за хубавите пожелания   bouquet
За всички ни пожелавам скоро да ни се сбъднат мечтите и да опразним тази темичка  Praynig

# 692
  • Мнения: 124
Пъпешче аз на твое място вече щях да съм наредена пред някоя лаборатория Simple Smile
много се надявам да са хубави новини
На всички лека седмица и много положителни новини
Аз предната седмица имах много силни билки в яйчниците не знам поради каква причина, а сега 2 дни преди цикъла нищо ми няма.Надявам да се нещо да се е случило но нямам много надежда тъй като не следя с тестове О или други неща.

# 693
  • София
  • Мнения: 530
megi_magdalena, и аз мислех за кръвен, даже има болница до работата ми, ма хич не обичам да ме бодат и ще зачакам, а и много трудно ми намират вени, даже последния път за профилактичните не успяха и ми взимаха като на децата от пръста, до колкото знам тук само венозна трябва, нали? Simple Smile

# 694
  • Мнения: X
Естлар, браво !  Hug Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 1 446
Estlar БРАВООООООООО!
Кристалинче  Hug после е още по-хубаво. Вярно е, че сякаш сърцето ти живее извън теб, но е безмерно щастие! Хайде, да ти е лека финалната права и раждането!

# 696
  • Мнения: 3 199
Кокондрелаbdbaloni на патерици!  newsm38 Да си жива и здрава, много късмет и постигане на мечтите!  smile3525

Йолиnewsm59 ! Да си жива и здрава, желая ти най-прекрасния и дълго чакан подарък да е в ръцете ти след 9 месеца   newsm30

Честита рожба на Шинзоу! Да е жив и здрав, да расте заобиколен от много любов!  newsm32 smile3504

Пъпешче, мисля, че е крайно време да е появи тази срамежлива втора черта  fingerscrossed

И аз да ви наръся обилно, дано скоро всички бъдете щастливо бременни  preggo
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 697
  • Мнения: 4 696
Ей, много празници днес!
Йоли, newsm59 newsm59 newsm67!
Шинзу, честит ти син, да е жив и здрав и много радост да ви носи!
Естлар, браво за хубавите новини!
Лоли, честита годишнина, да се обичате и подкрепяте още много години!
Стане, Hug
Шикер,благодаря за прашеца, взимам си много, че съм крайно нуждаеща вече! newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm37 newsm37 newsm37 newsm37

# 698
  • Мнения: 218
Честит рожден ден, Йоли! Бъди здрава, щастлива и нека най-доброто предстои!   bouquet

Честит рожден ден на патерици, Кокондрела! Всичко най-най!  baloni

Честито и на Естлар за хубавите резултати! Simple Smile

Честито и на Шинзу за бебока - да е жив и здрав и много да ги радва! Simple Smile

При мен след като еуфорията от защитата попремина и след стреса покрай доклада ми на една конференция в събота, вече минавам в режим "лежерен" и нито ми се работи, нито ми се напряга, искам само разходки, развлечения и почивка Simple Smile Надявам се това да помогне и чудото да се случи и при нас, че вече много закъсня...

# 699
  • Мнения: 385
Здравейте!
Честит празник Коко,Йоли,Лоли!
Честито и на мама Шинзоу!Да е жив и здрав Богомил и голяма радост и гордост!
Естлар,бравоооо!Много се радвам,време е да си отдъхнеш и да се насладиш на бременността си Simple Smile
Стане,гуш!
Пъпешче,Меги,палчета от мен!
Събирам всякакъв прашец-смууук!

# 700
  • Мнения: 657
Здравейте момичета мили! Гледам много празници имате!
Аз идвам на отчет днес бях на преглед бебчо е пораснал отговаряме на 12 седмица! Днес таткото беше за 1 път с нас и общо взето доктора само на него му го показа и много се радваше!
По този повод да ви наръся и аз обилно за да забременеете в най скоро време!

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 701
  • София
  • Мнения: 1 676
Въпреки че никой тук не забелязва моите постове Laughingаз да кажа, че най-после май имам положителен тест за Ову...?! Как мислите...? Снощи беше по-бледа, но днес е ето това:
Ние с ММ и снощи си бебеправихме и тази вечер също де luvbed
Дано юни месец е моят, дано съм истинска Щастливка!
Лека вечер на всички!

# 702
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Щастливка, как да не ги забелязваме ...  Hug Hug Hug хайде подкарвайте маратона с ТМ, и дано съдбата е на ваша страна този месец! Казвам съдбата, че по-добре да разчитате на нея, вместо на медицината  Mr. Green Hug
Естлар и в тази тема честито
София, смуквам си прашец
Коко, Чести празник на патерица! Да се сбъднат всичките ти желания!

Момичета, благодаря за всички мили пожелания! Много искам вече да мина и аз в другия списък ... скоро ще стане година от както съм в темата и повече от три години в бебеправенето. Мисля че вече е време да ъпдейтнем "работната квалификация" с едно ниво нагоре   bouquet

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
100% положителен тест, Щастливка!  Peace Действайте смело!

# 704
  • Мнения: 175
Добро утро Simple Smile аз да ви попитам нещо. С моя ММ нали се обичахме тези дни , но според мен ову-то ми е било на 12-13 ден , лошото е че си позволихме на 13 ден след обичането да изпием по няколко питиета ( аз вино , но той твърд алкохол) и на 14 ден пак се обичахме. Сега обаче много се притеснявам , че ако нещо е станало да няма аномалия, и се побърквам, то не само и аз . Не сме безотговорни , и според симптомите овуто ми беше минало , ама нали се зарекох да не меря нищо. Все си казвам че ако е станало то е било на 13-ия ден. А и се успокоявам и с друго : нали бяхме скарани 1 седмица , и после наваксахме по 2 пъти на ден та би трябвало да не е много качествена след 2 рия път. Та ето такива мисли ме тормозят ...

Общи условия

Активация на акаунт