През май ще бъда аз щастлива, обичана, бременна и красива!Тема 110

  • 33 258
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 530
Добро утро, аз да се оплача  EFN е теста пак... Явно М тотално се обърка тия дни, а от четвъртък сме отпуска и като гледам баш тогава ще дойде... Ако ли не май на лекар ще се ходи

# 706
  • Мнения: 175
Пъпешче, все пак щом не е дошъл.... Нз аз бих си пуснала кръвен днес поне да знам със сигурност ако не друго. Престраши се .... И стискам палци

# 707
  • Мнения: 4 954
Пъпешче, мини на един ултразвуков преглед, може да е задържан фоликул и да си чакаш до догодина без медикаменти. Успех!

# 708
  • София
  • Мнения: 1 676
Добро утро на всички! След положителния тест за Ову вчера, с ММ с много любов си бебеправим, пък каквото стане. luvbed preggo
Пъпешче, и аз мисля същото! Най-добре иди на лекар, за да ти е спокойно.
Хубав ден на всички!

# 709
  • Тук... някъде
  • Мнения: 932
Благодаря отново за пожеланията!
Щастливка,чудесен + тест си имаш.  fingerscrossed да сте улучили момента.
Хубав ден на всички   bouquet

# 710
  • София
  • Мнения: 1 676
KOKONDRELLA , бях се отчаяла с тия тестове за Ову, но явно трябва да се правят по-дълго и ето на.

Хайдее, искам вече нова темааааааааа smile3533

# 711
  • Мнения: 1 442
Здравейте мацки! Hug

Честито на виделите двете чертички, а на чакащите, пожелавам в най-скоро време да ги видите! fingerscrossed

Ние ще ходим на море другия месец, надявам се да мине добре. Praynig

y♥♥li, стискам ти палци за  EFP

Общо взето това е при мен.  bowuu

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Jojojo, въпреки че не е препоръчително да се прекалява с алкохола докато се опитва за бебе, една вечер с няколко питиета няма как да окаже влияние, при това още преди да е станало оплождането.
Да не забравяме колко много бебета стават случайно, при това с родители, които си пийват доста честичко.
При нас ще станат почти 2 години от както опитваме, и не сме чак такива светци та да откажем напълно алкохола за всичкото това време  Embarassed

Пъпешче, защо не си пуснеш кръвен тест, всичко ще стане ясно, няма смисъл да се тормозиш повече.

Аз днес изненадващо на 12ти ден имам фоликул 19 мм. Този месец по-рано, досега все 17-18 ден беше.
Док каза да се обичаме много довечера Simple Smile Обаче не ме вика повече, а как ще се докаже, че фоликулът се е спукал... Не мога да ги разбера тия доктори, питах го изрично и той каза, че повече няма нужда да ходя тази седмица.
Кистата за съжаление още си стои, каза следващите 1-2 месеца да пробваме с някакви медикаменти пак и ако не се маха, иска да правим лапароскопия да видим каква е що е...


# 713
  • София
  • Мнения: 1 676
kеit, вие си се обичайте, пък ще видим тази работа Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 555
Щaстливка, + е, дано след две седмици изкараш такъв + и на тест за Б.
kеit, такъв хубав фуки, викам да го оползотворите! Обичайте си се, пък при док ще ходиш с + тест Grinning
Jojojo, твърде много мислиш без да има нужда. 1 чаша алкохол не е нищо. Колкото до наваксването, теоритично е по-вероятно спермата да има по-висока оплодителна способност при 7 дни въздържание, отколкото ако всеки ден има еякулация по 2 пъти. За да има  възстановяване на оптималните качества на еякулата са необходими около 48 часа. При често изпразване има много незрели, малък обем и ниска концентрация. При бебеправене си се обичайте, ама той все пак не е за разплод - веднъж дневно в "горещите дни" е оптимално, поне според мен.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 676
anadara, данооо!! Praynig Praynig Praynig

# 716
  • Мнения: 1 446
Щастливка, кейт, чакаме ви да развеете и другите положителни тестове.

Пени Лейн, хайде на заслужената почивка!

Йоли, одобрявам Т, а всички отрицателни тестове са фалшиви Wink

Пожелавам ви хубав ден! Аз отивам да се темерутя, работя и лелствам!

# 717
  • Мнения: 82
Щастливка дано се похвалиш скоро   bouquet
Моята лелка ме изненада вчера рано рано. Не съм имала кой знае какви очаквания за месеца ама ми стана малко кофти. Ще се опитам този месец да не мисля само за това.
Стискам палци за нечакащите  Heart Eyes

# 718
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Стане и аз я одобрявам, по-нормална е от вчерашната Simple Smile, някак графиката запличва на нещо, ама на какво не знам още  Mr. Green За утре един пиклив, дано има нещо на него, че да знам за какво ще ме бодат Simple Smile

В Рамус имат ли онлайн резултати? Някой знае ли? В квартала лаб е Рамус, не съм ги ползвала до сега освен за СПИН и Васерман за обредния дом ...

Анадара, аз мисля че секс през ден е най-добия метод, а покрай О всеки ден, но не повече от 4/5 дни. Това изтощава организма, не само половата мощ!
Пъпешче, палци от мен!
Йойо, снощи пих една бира, без никакви угризения на съвестта. СЛед 3 години чакане, две от които мислех че имаме шанс, не са за подценяване. Мисля че не трябва да се съобразяваш чак така, защото ставаш зависим всеки месец!

Edit: кой ще направи темата??? Аз нямам време днес ... тимороу да не е късно?

# 719
  • Мнения: 1 679
Йоли- имат Рамус онлайн резултати. Бързо ходи за кръвен smile3508
Пъпешче- успех, мила Hug
Малко прашец от мен като гледам уголемения си корем Party Радостта е в даването, ха дано заразя някой
 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт