През май ще бъда аз щастлива, обичана, бременна и красива!Тема 110

  • 33 256
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 446
Смууук!

# 721
  • София
  • Мнения: 1 676
оооо прашец newsm75 newsm75 newsm79 newsm28 newsm28

# 722
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Креми, днес не мога, а и те са там до обяд. Утре, ама първо пикливия и после ще мисля за кръвен, все че се появи ПМСто ... и не знам ПМС ми е или така беше и миналата седмица.

# 723
  • София
  • Мнения: 530
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
благодаря момичета, ма нещо губя надежда да е този месец нашия... като се върнем от отпуска ще си запиша час за лекар, да види да не е нещо сериозно. Аз преди 4-5 години пак имах така дълъг цикъл и ходих на лекар казаха, че е стрес и трябва да ми дойде... иначе ви послушах за кръвния, нооо ходих в една болница и в някаква клиника и на двете места резултати излизат след два работни дни, така че не направих Simple Smile ще си чакам и в понеделник ще звъня на док, ако няма лелка, а ако има като мине:)
Щaстливка и kеit  fingerscrossed

# 724
  • Мнения: 162
Момичета аз се връщам днес след доктора Simple Smile От ляво имам един голяяяям фоликул и бихме прегнил за всеки случай за да се спука . Доки каза че от дясно съм имала също един но вече се е пукнал но незнае кога .. И така , тези дни много ще се обичаме със ММ и дано се похваля след две седмици със положителен резултат Simple Smile Незнам защо но съм мноооого щастлива , хайде късмет на всички и чакам положителни тестчетааааааа  Hug  bouquet

# 725
  • Мнения: 319
Здравейте, момичета!

Аз понеже до скоро нямах с какво да се похваля, но вчера доки ме зарадва много, защото се оказа, че фоликулът се е пукнал. Но и аз сега съм в терзания, защото последно ходих в петък на 05-ти и фоликулът беше 27 мм,, а ми беше 14- ти ден от цикъла, на 04 -ти беше 24 мм, не нараства ли много бързо?
Сега се чудя щом последно ме гледа в петък, а в понеделник фукито го нямаше, това означава че събота или неделя или  в петък вечер се е спукал. Кога биха били най-подходящите дни за зачеване, защото ние опити имахме на 01, 02, 05 и 7 -ми, а фукито би трябвало да се е пукнало на 05, 06 или 7-ми, всъщност само на 06-ти нямаме опит, дали има някакъв шанс да се е получило?

Другото, което си мисля е, щом О. е била на 15, 16 ден, а моят цикъл е средно 32 дни, не е ли твърде дълга лутеалната фаза, получава се около 16, 17 дни, как мислите?

Кейт,  Моят доктор и той едва ме изпонесе три пъти да ходя на фоликуметрия, даже в петък каза, да сме си правили опитите и да не ходя в понеделник, ама аз отидох, инач как щях да знам дали се е пукнал фоликула и дали има овулация? А иначе видях страхотен положителен тест за овулация на 05 -ти, т.е. има шанс да е настъпила до 7- ми, нали така правилно изчислявам?


y♥♥li, хайде стискам палци, да не са ПМС, а да е най-хубавото!

Пъпешче, и от мен имаш едни палци!


# 726
  • София
  • Мнения: 1 676
jaburana, стискам силно палчетааа! fingerscrossed

# 727
  • Мнения: 71
Момичета преди 3 седмици ви писах че с ММ започваме опити утре трябваше да ми дойде Ц, но реших днес да си направя тест и излезна положителен беше с престо надявам се да е валиден утре ще направя и с sure check:)

# 728
  • Мнения: 3 199
Саки, честито! Лека бременност!  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 1 676
оооооооооооо, Saki_90 тихичко честито,мила! Дано повлачиш крак! Praynig Praynig Praynig

# 730
  • Мнения: 234
е щом е положителен значи си бременна, честито  Simple Smile може да качиш снимката да видим теста ,ако искаш

# 731
  • София
  • Мнения: 530
Саки, честито и лека бременност Simple Smile

# 732
  • Варна
  • Мнения: 1 012
jaburana, успех и на вас! Simple Smile
Saki_90, честито!

Kasmetliyka, ето една графика, която показва, че деня на овулация и два дни преди това са най-подходящи:
Скрит текст:
Значи, ако овулацията ти е била събота или неделя, най-подходящите дни са били между четвъртък и неделя.
Фоликулите нарастват средно с 2 мм на ден, така че не мисля, че е много.
А за лутеалната фаза - ти няма как да знаеш колко ще е този месец, преди да ти е дошъл Ц.
Ще стискам палци въобще да не дойде Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 1 676
Дами, след като снощи теста за ову е бил +, тази вечер пак трябва да направя, а?! Thinking

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
Дам ... тестовете се правят от (-) до (-) за да се хване пика на LH. 

Общи условия

Активация на акаунт