Помощ счупих си дисплея на телефона

  • 6 801
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Счупих дисплея на Samsung Galaxy s4 ?

Дайте някой сервиз или въобще откъде могат да ми го поправят.

# 1
  • Мнения: 64
София, ул. Граф Игнатиев 13

# 2
  • Мнения: 57
Ще ти искат поне 150 лв за нов дисплей

# 3
  • Мнения: 60
И аз така мисля. Като се порових в нета... Явно на галаксито не може да му се сменя стъклото.

# 4
  • Мнения: 17
И аз така мисля. Като се порових в нета... Явно на галаксито не може да му се сменя стъклото.

 Сменя се, аз сменях на моя, но си приготви между 150 и 300лв.

# 5
  • Мнения: 357
Ако е само стъклото, го има между 8 и 10 евро в ибей. С доставката до България ще е малко повече, но максимум 20 евро. Ако не си мнго зле в ръцете, ще можеш да си го смениш.

# 6
  • Мнения: 812
Аз също имам сходен проблем ,само че телефона е ALCATEL ONETOUCH Idol 2, пукна се отпред екрана (една права черта)
търся сервиз в Пловдив,за да проверя цена за ремонт .Дали си струва изобщо,телефона е нов.

# 7
  • Мнения: 71
Здравейте! Аз също като вас имах некъсмета да изпусна телефона си и да счупя дисплея. Стоях 1, 2 месеца така, но беше много неудобно. Един ден минавайки в близост до Ректората на Ту София, видях един сервиз - gsmservice24 и реших да вляза да проверя дали ще могат да ми го сменят. Те веднага се съгласиха даже ми обясниха, че ще ми направят 5% отстъпка. Аз останах много доволна и щастлива, защото сега моето телефонче е отново като ново.

# 8
  • Мнения: 1 536
Аз си смених сама стъклото.
Гледах разни видеа в youtube и си поръчах в ибей стъклото.
Въобще не е чак толкова сложно, да ви кажа...Не съм ползвала онова течното лепило за екрана, но телефона си стана като нов
Единственото ,което трябва да знаете е, да си поръчвате стъкло на което пише че е оригинал.Не е оригинал най вероятно,но със сигурност е по -добро като качество.
Първото ми стъкло беше 9 евро и остана без надписа самсунг след няколко минути. Второто е седем евро и е класи над първото  Peace
И аз съм с галакси s4

# 9
  • Мнения: 71
Супер е, че си се справил сам.

# 10
  • Мнения: 603
Такааа, и аз съм със строшено стъкло на iphone 5....не знам дали бихме се справили със смяна сами, но бих пробвала де.
Някой да препоръча сервиз с прилични цени.
Вики, на теб колко ти излезе смяната на стъклото?

# 11
  • Мнения: 411
продайй го някъде на символична цена и си купи нов давала съм в сервиз телефон нокиа за смяна на стъкло и повече никога няма да направя тази грешка след смяната нокиата беше като разнебитена сякаш някой некадърник си е играл да я разсглобява и понеже беше с приплъзване имаше сериозен луфт и издраскваше долната част цената на ремонта въобще яма да я коментирам за сведение на специалистите нокиата беше железна - прана в пералня, сушена със сешоар и работеща безотказно - до счупването на дисплея

Последна редакция: нд, 07 фев 2016, 16:19 от Bamzita

# 12
  • Мнения: 20
Аз също имам сходен проблем ,само че телефона е ALCATEL ONETOUCH Idol 2, пукна се отпред екрана (една права черта)
търся сервиз в Пловдив,за да проверя цена за ремонт .Дали си струва изобщо,телефона е нов.


На Васил Априлов срещу 2ро районно до blizoo има сервиз моя като се счупи там го оправих и не ми взеха много пари..

# 13
  • Мнения: 812
Благодаря.Ще проверякак стоят нещата във въпросния сервиз.

Общи условия

Активация на акаунт