Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 35

  • 63 611
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 391
Vayana, май Arredaclick бях пускала, когато Арчо търсеше разгъваема конзола. Друг конкретен сайт в момента не се сещам. newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 1 390
Vayana, май Arredaclick бях пускала, когато Арчо търсеше разгъваема конзола. Друг конкретен сайт в момента не се сещам. newsm78

 Да, точно тогава с него дискутирахме тук за конзолните маси. Ти пусна няколко линка, но и това е добре.
Благодаря ти!   bouquet

# 32
# 33
  • Мнения: 2 122


Госпожице Димитрова, за теб се сетих



такава спалня искам, ама предвид локацията ни /1 етаж/, труднопостижима ...

# 34
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Благодаря, Barbabeau! Мислех, че с по-гъст слой вар става. Между другото, след всички експерименти с мазилки и бои заради високата влажност тук, оценяваме доста високо обикновената вар с С200. Дезинфекцира, позволява на стената да диша и дори може да се нанесе и съвсем фино с бояджийски пистолет.

# 35
  • UK
  • Мнения: 5 999
В предложениея сайт за конзоли   bouquet има фантастични (поне за мен) маси за дневна, тип ала Мартинели, представям се само Crazy какви са им и цените Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 1 390

Благодаря ти, ще ги посетя!  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 28
Аз да нахлуя в темата с едно въпросче, случайно някой някъде да е виждал нещо подобно на тази маса:

Скрит текст:

# 38
  • Варна
  • Мнения: 923
Привет в новата тема. Ема   bouquet

Нямам нищо конкретно за споделяне, освен, че си омаслих втори път трапезната маса и стана още по-красива. Дървото потъмня. Направо не искам да виждам ПДЧ-та вече. (но едва ли, не ми е пораснала толкова работата)  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И още нещо. Вчера приятелка ме заведе да ми покаже новото си жилище в нова сграда, която се довършва все още - голям, просторен, целият във френски прозорци и дневна с 4 метрови тавани, божествена голяма тераса, по-голяма и от жилището май. Та показа ми и апартамента на съседката. Онемях. Мезонет с втори открит към дневната етаж. Емпоре ли се казва? В дневната на 2 реда френски прозорци. Красота! Долу 2 спални, горе не се качих, че нямаше още стълба, но май и горе имаше около 2 стаи. Как се топли такова нещо? Емпорето имам предвид? И не ме разбирайте погрешно, не че съм се загрижила за собствениците и сметките им, просто как става, с к'ви уреди? Много хубави жилища и с едни гледки към морето.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет в новата тема, Ема   bouquet
Мини, направо ме тушира с тая спалня, едно време , докато имахме стая за нас, леглото ни беше точно така, и сутрин ни будеше слънцето(източна) ....

Сега, докато дойде време пак да спим на легло съм си сложила на десктопа една красота, да ме крепи  Laughing



Lady April ехаа, къде ги строят тези апартаменти ,звучи по-хубаво и от рая  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 2 140
Lady April, и аз онемях при това описание, къде са тези прекрасни апартаменти.

За конзолните масите на Калигарис мога да кажа, че малките като размер модели започват 1200-300 лв. и стигат докъм 2-3 хиляди.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 923
До Варна, между Св.Св. Константин и Елена и Виница.

# 42
  • София
  • Мнения: 16 217
С парно се топлят (аз нали имам опит как се отопляват 300 кв., от които 120 поне отворени. Парното ни беше локално, на ток, и ни излизаше максимално около хилядарка при страшно студен януари. Сега с газта в къщата ни е наполовина.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 923
Доста ангажиращо ми звучи с парното. Може би тези автоматизираните пелетни системи по-стават. В този апартамент нямаше никаква подготовка за бъдещото отопление, не знам как са го измислили.

# 44
  • София
  • Мнения: 16 217
Може да е лятно/ваканционно  жилище...

Общи условия

Активация на акаунт