Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 35

  • 63 582
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 140
До Варна, между Св.Св. Константин и Елена и Виница.

Знаеш ли кой е строителя да разгледам сградата?

# 46
  • UK
  • Мнения: 5 999
С парно се топлят (аз нали имам опит как се отопляват 300 кв., от които 120 поне отворени. Парното ни беше локално, на ток, и ни излизаше максимално около хилядарка при страшно студен януари. Сега с газта в къщата ни е наполовина.

И този въпрос ми стои на дневен ред Mr. Green отоплението. Като спомена газ, Шарки как сте свързани с газта?
Ние тук се консултирахме с една ф-ма но не ми хареса идеята тръбите да обримчат апартамента  ooooh! А и блока не е само наш, та трябва да се допитвам и до останалите съседи newsm78

Лейди април
звучи ми, като дом-мечта  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 546
Здравейте,
Преди време Съпружка и още някой издирваше малък разтегателен диван. Дали някой вече е намерил  newsm78
Издирвам нещо до към макс 170 см. широко, което да е с механизъм. Нямам претенции да става голямо легло, достатъчно е да е за 1 човек. В Икея има такива дивани (двойката Backabro например е с идеалните размери), но са ми мнооого тумбести и не ми харесват. Искам да е с интересен дизайн и така по-въздушен ако може.
Този от Vivre, който Съпружка пусна днес, ми харесва като дизайн, но ми е голям.
Моля, ако някой се сети или попадне на нещо подходящо, да подсказва  Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 16 211
И в къщата, и сега в "бабин дом" газта беше доведена от преди строителството, та няма никакво "обрамчване", по принцип имаш една входна точка, на нея бойлер/котел за парното, продават се пак от Овъргаз, и оттам нататък си тече по стандартни тръби. Един апартамент по-назад, където сега живее баткото, газта "я доведоха" след строежа на блока, ние сме само 2 семейства, които си вкарахме газ, няма никакво обрамчване.

# 49
  • DE
  • Мнения: 9 068
Да ви покажа в една съседна тема какви аматьорски интериори се обсъждат  ooooh!
апартамент в София  Shocked

друг

# 50
  • София
  • Мнения: 16 211
Новоруски? Опа, в София било newsm78 newsm78 newsm78

# 51
  • На брега
  • Мнения: 1 482
До Варна, между Св.Св. Константин и Елена и Виница.
Само да не е в зоната, където изхвърлят фекалките, че там не се диша  Mr. Green!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 057
madlen_d в екзотика има нещо подобно


http://www.exotic21.com/bg/products/trapezariya/masa/?word=&p=1

# 53
  • Мнения: 11 747
Аз се записах, но записа ми е бил изтрит  Thinking  Тъкмо сега исках да споделя тези вдъхновения, но виждам, че съм изпреварена. Хайде, за баня и спалня да не сте искали идеи скоро, тези ви стигат!  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 291
коя е темата?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 390
И мен са ме изтрили. Бях първа.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Да, коя е съседната тема? Изумително творение.

# 57
  • Мнения: 1 685
Шарки, споменаваш, че сега на газ плащате по-малко сметки, а съседите ти също ли са доволни? Покрай нас всички сме с газ и само ние продължаваме да се топлим с нея. Когато някой ме пита дали си заслужава, отговарям "Не!".

# 58
  • София
  • Мнения: 1 390
Отопление с газ заслужава ако си с индивидуално котле. С общ котел - не.

# 59
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тя другата тема няма нищо общо с интериор. Просто си хортуват за всякакви приятни и не толкова изживявания основно пътувания и тн.  Heart Eyes
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=844566.msg30813681#msg30813681

Общи условия

Активация на акаунт