Добра агенция/брокер в Пловдив?

  • 961
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Обръщам се към вас с едно запитване. От известно време търся да закупя жилище в гр. Пловдив (ново строителство, може да бъде живяно, но да е запазено), но с неуспех. Свързах се с агенция, от която останах страшно недоволна - некомпетентни брокери, безсмислени огледи, незаинтересованост от тяхна страна. Искам да помоля тези от вас, които са закупували жилище, или имат представа как стоят нещата, да ми препоръчат съвестна агенция, а за предпочитане - конкретен професионален брокер с опит, с желание и хъс за работа.
Благодаря ви много предварително! Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Агенции и аз съм дигнала ръце от тях  #2gunfire
Безхаберие е това !
Искат ,а не дават !
2-3 % взимат ,ама ако може по бързо да стане .

# 2
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 769
По-добре се обърни директно към строителя на кооперацията, където си харесала жилище. Поне сега има изобилие от ново строителство - Корона, Елит 2, Роял сити, Гербера, Оазис 4 и 5, Тракия Плаза. Въпреки че аз лично не бих се насочила към новото строителство от гледна точка на огромния процент общи части, които масово се предлагат и казармите, които се строят с по 10 апартамента на етаж. С агенция не бих се хванала - те са на принципа да ти набутат какво да е, само и само да си вземат процента. Аз бих търсила стар монолит с хубаво разпределение и реална квадратура, жилище в малка кооперация и по възможност от собственик. Но пък цените са по-високи, та зависи какво търсиш и какъв ти е бюджета.

Общи условия

Активация на акаунт