Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 35

  • 63 569
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Запис и от мен.
И за да не спамя, да ви покажа и спалнята за гости, вече готова. Бях ви показвала вилата ни и засега приключвам. Останаха още 2 стаи - едната ще е детска, а другата не можах да я измисля. Заемаме се с оградата на този етап.
Следващите 5 снимки.
http://ralibuba.snimka.bg/architecture/vila.865016.35343444

Ух, пердетата са чудни  Simple Smile

# 16
  • UK
  • Мнения: 5 999
  bouquet

Буба, страхотна е стаята Hug Само да попитам, а леглото от тук ли е?

# 17
  • Мнения: 1 692
LaughingЛюбимата ми "горчица".
Любима в добрия смисъл ли?  Grinning

И един интересен стол

# 18
  • Мнения: 481
Съпружка, 108 см. ми се струват крайно недостатъчни за двама човека, а и не е ли скъпо това канапе? Симпатично е, но определено смятам, че при Vivre съотношението цена-качество не е добро, а и продуктите са доста комерсиални и преекспонирани.
ЕмаHug!

# 19
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ема, благодаря за новата тема!
Моите майстори възкръснаха и днес едните ми монтираха вратата, а другите сложиха кофраж за стълбището! Mr. Green
На това ми допада извиването и плавното завършване. Има опасност моето да го завършат отсечено отстрани, с някакъв трап в градинката. Ще ги ухажвам утре за нещо подобно.
Разбих мазилката на една стена за да проверя състоянието на тухлите отдолу. В предишната тема Данон публикува маса и пейка и видях, че си е направила стената, както и аз искам - боядисани в бяло тухли.
Тухлите под мазилката 1, 2

Бих желала да е с подобен ефект.
Релефа да не е с прекалена острота и дълбоки фуги, а да е просто загатнат под мазилката.
Съпружка, дивана ми харесва! Наскоро загледах този модел, както и моделът им Честър.

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 22:01 от NovaTema

# 20
  • Мнения: X
  bouquet
И ние ползваме СОТ. Зоната беше вилна, но такова застрояване започна последните две години и около нас е обитаемо постоянно. Ние също оставаме често. На 5 км. от града е и е удобно.
 kokona20 , обзавеждането и на двата етажа е от една фирма. Аз рисувах, те проектираха и общо взето нямам забележки.

# 21
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Буба, интересна баня сте си сътворили.

Ема, благодаря за темата.  Hug

Последна редакция: чт, 14 май 2015, 10:54 от vanvel

# 22
  • софия
  • Мнения: 9 590
Хехе, малко Флинстоун  Simple Smile
Честита вила, Бубе, много е хубава!
Мерси за темата, Ема   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 16 199
LaughingЛюбимата ми "горчица".
Любима в добрия смисъл ли?  Grinning

Като цвят я харесвам, Иймсовете в трапезарията са ми такива и няколко вратички на шкафа под телевизора - много свежо изглеждат. Иначе в живота истинска горчица изобщо не мога да ям, даже ако я има сложена в нещо, не мога да го хапна - след продължителна самопсихоанализа установих, че с горчица са ме мъчили да спра да си смуча пръстите на ръцете като дете Embarassed Да успокоя народа, цветът изобщо не ми убива апетита, ям си като за световно, и ми личи Embarassed Embarassed Embarassed

# 24
  • Мнения: X
vanvel, може ли да помоля да изтриеш снимките? Смятам да заключа албумчето. Ако някой проявява интерес, ще дам парола на лични. Благодаря!   bouquet

# 25
  • Мнения: 677
Aх, Ема, какъв мой интериор на заглавната страница  Hug
За теб си мислех, докато го качвах Simple Smile


Нова Тема, тухлите изглеждат доста добре и равно зидани, така че със сигурност ще имаш добър краен резултат.


Това си харесах днес

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема  Hug Heart Eyes

Ох, и този интериор е много мой.  Heart Eyes

# 27
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Нова Тема, тухлите изглеждат доста добре и равно зидани, така че със сигурност ще имаш добър краен резултат.
Това си харесах днес

Ах, тези меки и чувствени извивки! Много ми хареса!
Успях да убедя майсторите да заоблят последните стъпала, сега оставя да убедя и ММ да запазим поне на едната стена автентичната тухла, пък ще преживея гипсокартона върху новата метална конструкция.
_buba_ , и на мен ми хареса вилата, както и боровата гора насреща. Загледах се в настилката отпред. Това щампован бетон ли е? Не съм виждала как се прави и ми стана интересно.

# 28
  • Мнения: 6 311
Бих желала да е с подобен ефект.
Релефа да не е с прекалена острота и дълбоки фуги, а да е просто загатнат под мазилката.
Ето ти едни линкове, които си къткам от... като гледам датата на публикация, от близо 10 години. Crazy
BDDW
How To: Make Your Brick Walls Like BDDW's
 Hug

ЕмаHeart Eyes  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 390
Barbabeau , а дали си къткаш линка с конзолните маси / ти пусна и магазин, където ги продават, освен инфо за тях / и дали ще ти е удобно да ми ги изпратиш тук или на ЛС ?
благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт