Новите ни козметични похождения 68

  • 90 218
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 648
Момичета, откъде си купихте палитрата на Too Faced?

Заредена е в магазини Сефора.

# 31
  • Мнения: 2 843
Охо! Честито ти Мери! Flutter

Благодаря, Копче, аз покрай твоите отзиви го купих!
Това ми е първият истински хайлайтър (нямам навика да нося нито хайлайтъри, нито бронзъри, но реших да се престраша) - харесва ми - особено във вътрешния ъгъл на очите; пробвах леко и на скулите - все още ми е странно, но с минимално количество - бива. Обаче за мен е златен цветът, не е само като воал, а си има и осезаем цвят при мен - за да не жълтея, го сложих върху руж.

И за да не е спам: любимата ми напоследък маска
Montagne jeunesse Dead sea face spa:

# 32
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Благодаря, Elle-même!

# 33
  • Мнения: 104
Moroccanoil Mopisture Repair Duo  Heart Eyes


Мацата, честит Парлукс -  няма по-добър сешоар за мен!  Peace

Здравей Mila Farfalls  този шампоан и балсам кератиновила са или хидратиращи . Благодаря Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 11 336
Moroccanoil Mopisture Repair Duo  Heart Eyes


Мацата, честит Парлукс -  няма по-добър сешоар за мен!  Peace

Здравей Mila Farfalls  този шампоан и балсам кератиновила са или хидратиращи . Благодаря Simple Smile

Не съм Мила, но нали си пише Mopisture Repair, демек възстановяват хидратацията  Hug

# 35
  • Мнения: 104
Moroccanoil Mopisture Repair Duo  Heart Eyes


Мацата, честит Парлукс -  няма по-добър сешоар за мен!  Peace

Здравей Mila Farfalls  този шампоан и балсам кератиновила са или хидратиращи . Благодаря Simple Smile

Не съм Мила, но нали си пише Mopisture Repair, демек възстановяват хидратацията  Hug

Благодаря ти днес съм малко разсеяна Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 10 633
Охо! Честито ти Мери! Flutter

Благодаря, Копче, аз покрай твоите отзиви го купих!
Това ми е първият истински хайлайтър (нямам навика да нося нито хайлайтъри, нито бронзъри, но реших да се престраша) - харесва ми - особено във вътрешния ъгъл на очите; пробвах леко и на скулите - все още ми е странно, но с минимално количество - бива. Обаче за мен е златен цветът, не е само като воал, а си има и осезаем цвят при мен - за да не жълтея, го сложих върху руж.
Радвам се! Hug
Забелязала съм, че цветът му може да варира, според основата. При жълта основа, ББ крем прим. както при мен Шисейдото жълтее, виждам златни наченки в Мерито, но ако си сложа, моят си светъл цвят на фдт или ББ- става по-студено сиянието му.
Нося е-ж-е-д-н-е-в-н-о този хайлайтър! Не съм имала по-добър! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 998

The Vintage Cosmetic Company Precision Shadow Brush 

# 38
  • Мнения: 214
CHI Miss Universe Moringa & Macadamia Oil



label m. Texturising Volume Spray



Повтарям маслото и потретвам спрея. Искрено впечатлена съм и от двата продукта.

# 39
  • София
  • Мнения: 771
Ел, да пишеш подробно за СС крема  Hug
Кураж, в тукашен Дъглъс ли или в чужбина? Една съпоставка с Беж ще е много полезна  Grinning
От Бг е.  Peace
Ще пиша в темата за Мак, когато я разнося добре.

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893






# 41
  • София
  • Мнения: 1 626
Аленка, новия СС крем на Шанел ли си купила? Колко цвята са заредили?

# 42
  • Мнения: 11 817
Cnael le volume mascara



Clinique Chubby Stick Intense Moisturizing Lip Colour Balm

# 43
  • Мнения: X

Joico RevitaLuxe

# 44

Общи условия

Активация на акаунт