Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте днес мина и втората ми ФМ. Слава Богу всичко с бебето е наред, можете да ми сложите сини гащи. Явно не ми е писано да се радвам на момиче.  Веси колко време продължи твоя преглед,  моят беше 9-10 минути

# 61
  • Мнения: 599
Здравейте днес мина и втората ми ФМ. Слава Богу всичко с бебето е наред, можете да ми сложите сини гащи. Явно не ми е писано да се радвам на момиче.  Веси колко време продължи твоя преглед,  моят беше 9-10 минути

Около 15 мин. някъде Simple Smile защо, не си доволна ли нещо ? То не е важно колко продължава ами какво вижда доктора според мен Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 579
Момичета, няма изчитане ... От сутринта не дъм влизала и сега от час чета, стара тема, нова тема хихи
Денис, прегръщам те, дано няма повече стресове и болежки че много ти се събра.
Момичета, за неделя дават да вали ... Ако е дъждовно и студено ще се състои ли срещата ни (след малко ще видя къде да намеря фб групата, че не видях имаме ли крайно иточнение за час и място)
Иначе аз от вчера имам някакво стомашно неразположение, болеше ме корем като преди цикъл, днес пък разстройство, странна работа.. Засега не ми е притеснено, дано всичко да е наред:)

# 63
  • Варна
  • Мнения: 46
Като цяло съм доволна,  но първият преглед беше по-дълъг и затова попитах. Утре ще давам кръв за втория БХС дано всичко е наред.

# 64
  • Мнения: 599
Танита аз понеже първата ФМ ми я прави моя АГ и наистина беше по дълга. Но аз си го обяснявам с това, че тогава са много малки и неуформени и да замериш някакви мм. носна костица и т.н.си е по трудно ... не знам.

Искам да попитам има ли други мами с различни предположения за пол от началото на бременността и сега ???

# 65
  • Мнения: 434
Благодаря за новата темичка, супер е !

Денис радзвам, се че всичко е ОК  Hug

Хайде честити сини и розови гащи на всички , няма да ви изреждам да не пропусна някой.

Шикер на мен ми излиза момче....засега е вярно, ако не стане като на Веси Laughing

Нианка палчета и от мен  Peace






# 66
  • Мнения: 3 200
Интересно  Party Ще видим в събота момче ли е или момиче, а дано не се скрие  Blush

На вас дават ли ви клипчета от ФМ и ако да, заплащате ли си ги? Аз забравих да питам. При този доктор в Ст. Загора от едно място разбрах, че се доплаща, от друго не и ще има изненади  Money

# 67
  • Мнения: 1 152
Веси на мен в 13 г.с. ми казаха първо  момче , после моя док в 16 -17г.с. даде прдположение за момиче!
Другата седмица ще ходя на ЖК да видим и товагава какво ще каже, но с нетърпение си чакам ФМ  на 29 да кажат дали всичко е наред и по- категорично пол!

# 68
  • Мнения: 599
Не, нямам диск с клип, имам много снимки Simple Smile Доктора, който ме гледа днес каза, че в 12-13 г.с.е твърде рано да се твърди със сигурност пола Wink Освен това пак казвам, моя док миналия петък като го питах вижда ли чурка, се учуди че изобщо е казал че има чурка, и каза че не вижда чурка Wink И те така Simple Smile

# 69
  • Мнения: 923
Аз съм пропуснала това за познаването на пола. Какво правите? Аз знам де, ама да проверя.  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 579
Добро утро:)
На мен в началото лекаря при който ходих заложи на момче, има някаква диагностика по ударите на сърцето и според нея каза че бие като момченце. Това беше около 12 седмица . След това и на двата скрийнинга другия лекар каза момиче Simple Smile аз още не съм минала ФМ, но и от двата скрийнинга имам по няколко клипчета на бебо, къси са от по 15-20 сек. Но се вижда как ритка и се протяга:) в истинско умиление изпадам като ги гледам. Лекаря ми ги качи на флашка, заедно със снимки. В общи линии споделих с две раждали приятелки как е протекъл бхс и според тях са ми направили ранна фм. Вече се обърках, като незнам какво да очаквам от прегледа Simple Smile но съм много доволна от този вид преглед, гледа бебето около 40 минути, показа ми разни органи, пуска доплер, мери сума показатели и така..после ме прегледа за да види шийката на матката (аз незнам защо му беше този размер са измери) и накрая отидох в лабораторията за да дам кръв. Резултатите ми пратиха на мейла след два дни Simple Smile
Денис, ето това гледаме:
http://lesnota.imot-bg.com/Zdrave/Pol-bebe.htm
На мен ми показва момче Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 май 2015, 07:10 от Eos

# 71
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Интересно  Party Ще видим в събота момче ли е или момиче, а дано не се скрие  Blush

На вас дават ли ви клипчета от ФМ и ако да, заплащате ли си ги? Аз забравих да питам. При този доктор в Ст. Загора от едно място разбрах, че се доплаща, от друго не и ще има изненади  Money
преди 3 години, ако си носиш флашка, не се плащаше допълнително, ако искаш диск - плащаш .. ама сега не знам какво е положението .. аз вчера си записах час за ФМ на 17.06. в Надежда и тоз път вече докато доктора не види какво е бебето, няма да го оставя на мира Twisted Evil Mr. Green

аз снощи сериозно си изкарах акъла, вчера имах много задачи свързани със стоене права или свита на макарон и явно съм се претоварила, снощи имах покъртителни болки .. направо си припомних как се ражда .. сигурно до 12 вечерта място не можех да си намеря .. аз дето по принцип съм много спокойна, сериозно се замислих как да процедирам и дали няма да стане някоя поразия .. та днес, ще го давам мнооого по-спокойно, понеже не ми се иска да има повторение на вчерашната ситуация ..

# 72
  • Мнения: 515
На мен ми излиза момче  Blush Всъшност на всякакви гледания, познавания и тн винаги ми е излизало момче  Flutter Вие правили ли сте си гледането с пръстена? Там ми излизат три момчета  Crazy  Crazy  Crazy Не знам доколко е вярно, но всеки път ми показва едно и съшо Simple Smile

Поздравления на всички, научили пола и стинати палчета за тези, които не са го научили да разберат скоро!

Денис78, радвам се, че всичко е наред  Hug
Нианка, стискам палци да те оправи невролога и всичко да е наред  Hug

# 73
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Софи, всички са добавени на първата страничка - добавям още като видя, че някой се е записал, просто бройката не е оправяна от вече две теми.
Шикер, носи си флашка, аз имам запис от 2-3 минути, не се плаща ако си носиш флашка.
Меци, днес си почивай  Hug
Денис  Hug

# 74
  • Мнения: 923
Според тази таблица трябва да е момиче...Да ама не! ☺

Общи условия

Активация на акаунт