Домакини 50/ Юбилейна

  • 50 955
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 169
Добро утро и от мен.
Дамчо, страхотна картинка  Wink
Тити, много е неприятно това с количката. Вижте дали няма вариант на шасито да се монтира кошче за кола и така да карате до 6 - ия месец  Peace В смисъл - много производители правят така - летен кош плюс кошче за кола, викат му 2 в 1. Пък и сигурно ще ти излезе по - на сметка да купиш смао кошче за кола, отколкото да купуваш нова количка  Peace
Ма ко, действа лечението - на антибиотик са и двамата и видимо са по - добре. Ще видим утре на контролния при УНГ какво е положението  Peace
Люс, не искам друго мнение, честно ти казвам. Изтормозиха се децата от обикаляне по лекари и изследвания, стига им толкова. Лекарят, при който сега водим Ванко е най - добрият в града и ако се стигне до махане на третата сливица, сигурно ще му се доверя на него. Говорим за махане само на третата сливица, другите сигурно няма да ги пипаме  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 2 265
Вио, каквото и да решиш за детето си - е най-доброто, защото ти си знаеш най-добре Peace Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 8 311
Привет момичета Hug
Движа се като разцентрована капла Joy, но съм удовлетворена. Два дни на въздух, слънце и много работа. Всичкото това гарнирано с цър-пър и студена биричка. Мммм...
ЛУСС, помощниците винаги са добре дошли Hug Работа може и да не свършим, но барбекюто здраво ще пуши...
МА КО, там такъв ентусиазъм ме обзема, че не се сещам за почивка. Луд умора нЕма Wink После обаче ходя като пингвин... И сега съм така Simple Smile
Да дам отчет: Насадих тагетисите и едно розово цвете, което не знам как се казва. Каскадните ми петунии са в лилаво. Една година, за да зарадвам зетко, бях наредила петунии в бяло и червено като австрийското знаме. Тъща натегачка hahaha. Журито обаче призна, че лилавото стои по-добре на фона на стената. Тази година ще сме декорирани в лилА Simple Smile. Лилиумите растат като луди, напъпили са божурите. Първо ми цъфтят червените ( още мама ги е садила ) След тях белите и розовите ( те са пък от другата ми майка ) Сантименти...Напъпили са и розите, ирисите и кампанулата. В момента цъфтят момините сълзи и незабравките. В края на седмицата ще натоваря колата с разсад летен гербер и ниски гергини и ще си завърша оформянето на градината. Много години садих гладиоли и гергини ( тодори, далии) Тази година се отказах. Подарих посадъчният материал на приятелки и сега ще садя само "нискостеблени". Ех, отплеснах се...
Няма да ви коментирам, но знайте, че съм ви изчела от край до край...
Рано, рано ще ви кажа Лека нощ, че утре съм първа смяна на тръстиката. wavey

# 48
  • Мнения: 657
Фло, много ми хареса това за майките - как си пазиш цветята от тях, прекрасно е.
И аз ви прочетох. Нещо не сме по писането май всички тези дни, ама нищо - здрави да сме. И хубава нова седмица!

# 49
  • Мнения: X
Добра вечер момичета,

при нас нищо кой знае ново. Бутнахме двете стени, отворен план стана кухнята ,трапезарията и хола и в момента мм уплътнява с подпорни стени конструкцията .Поръчахме кухнята , утре ще си я докараме.Икея се изложиха с доставката и няма да ползваме техните кухни колкото и да ми се щеше. Поръчахме кухня 'бял шоколад' без остров барплот. Другата година ще сменим и плотовете  с камък ,а сега утре ще избием съществуващата кухня и ще се монтира новата .

Ще пускам снимки след няколко дни когато има поне нещо готово. Имаме много работа още по гипс картон, шпакловка ,боядисване, окачени тавани ,циклене на пода ,лакиране на пода и направата на гаража и т.н.


Лека вечер и болните да оздравяват, здравите да празнуват и чашите да не се празнят   bouquet  bouquet

# 50
  • при късмета
  • Мнения: 23 865
Привет!
Едно три, едно три, мързи ме та две не виждам. Днес цял ден така.
Смърфи, гледам по NAT GEO WILD за дивите животни по вашия край. Прати ми малко пирани моля те, може да ми влязат в употреба  Laughing
Контес, чакам снимките с нетърпение.
Фло, като садя китки на село и аз обичам. Леля ми дава да правя по градината каквото ми скимне, в двора вече няма зеленчуци, защото няма вода и нищо не може да отгледаш.
А още като малка ме изхвърлиха от градината, като ме бяха накарали да помагам. На няколко реда домати отчупих това, което не трябваше, а оставих тези дето трябва да се махат  hahaha До там беше моята "помощ" и повече никой не ме накара. Много по-късно ми разрешиха да вляза в градина  hahaha

Явявайте са за по питие, че от утре пак всички по задачи.

Аз си дояждам сладоледа, докато се чудя какво да пия

# 51
  • Мнения: 3 818
Хаха, Ма ко, колко му да метна 2-3 пирани у куфаро. Laughing
ММ се върна след едноседмично пребиваване в Чили. Вчера в 5 сутринта ходих да го посрещам на летището. Нито аз успях да поспя, нито той успял да почине в самолета, че около него били все от нац.волейболен отбор на Чили и мястото тясно. Вчера сме се олежавахме цял ден с леки прекъсвания за дежурните скайп разговори с БГ. Днес излизахме да обядваме в местен ресторант с американско барбекю. Който има фейсбук, ще види снимките. Облизахме си пръстите и го слагаме в графата любим ресторант.

Контеса, съжалявам за забавянето, но навсякъде е така с кухните на Икеа. Една панта да липсва, не доставят нищо. Нашият втори апартамент е целият от Икеа, много сме доволни. Дори батериите за дистанционните за тв-то и климатиците са оттам Peace Ще чакам снимки!

Трябва да направя няколко картички и тези дни леко ще липсвам. Утре е почивен ден тук и сме на РД на моята дружка и градска извън Богота.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 831
Здрасти и лека нощ! Дреб е от два часа  и половина в леглото и още се блещи. Ще лудна.

# 53
  • Мнения: 644
Вио няма как да се монтира адаптер с кош за кола. Отстрани има пластмаса, която не се маха.
Майка ме успокой , че не било фатално. Днес и показах на скаипа. Реално още 5 см на долу е пълно легнало.
Днес изпраха мокета в къщата. Освежи се доволна съм.
Ма ко скъсвам се да ям розов магнум. С Емо ядях вафли като луда. А сега манията е сладолед.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!



Тити
, подготовка върви с пълна пара. Радвам се, че се успокои относно количката, щом само 5 см, то наистина няма страшно, напротив - по-удобна е! Peace

Хортензия, разбирам те. И Петьо така заспива... Последните 3 седмици променихме режима, защото иска да гледа едно филмче в 7, нямам проблем да става и сега вече заспиваме в 11 Peace

Смърфи, видях ресторант във фейсбука, царството на месото. Честито пристигане на ТМ Hug

Контеска, жалко че се забавят мебелите, много е неприятно. Рабвам се, че сте почти готови с кухнята. Ще чакам снимките Peace

Неуморимата Фло, много китки много нещо. Хубаво описваш нещата, харесва ми.

Хубав ден на всички! Успешна нова седмица!!!

# 55
  • Germany
  • Мнения: 7 879
Добро утро и от мен Simple Smile
Желая на всички ви и на себе си, една спокойна и приятна седмица!
Децата са ваканция от петък и чакам с нетърпение да си починем. Големият пак е със счупена ръка... Този път лакътя. Доктора е казал, че е малко счупено, но ще си ходи с гипс 3 седмици... В четвъртък ще му сменят гипса с такъв, с който ще може да се къпе, но са го предупредили, че в морето няма да може да влиза /в неделя летим за Браселона/. Тази сутрин каза, че вече не го боли. Казах му, че от тук нататък няма да го пускам навън 3 седмици преди ваканция Simple Smile Малкото също е по добре, но ще си го оставя тази седмица вкъщи да не лепне нещо ново в детската. Баща ми днес ще ходи да даде урина за изследване, та стиснете едни палци всичко да е наред  Praynig За проблемите с наемателя не ми се говори... Щял уж да си плати всичко, но нещо не ми се вярва... Ще пием една студена вода, май. Дано само татко да не разбере, че ще се чувства много виновен. Да го продадем този апартамент и да не се занимавам повече с проблеми, че ми писна!
Лек ден на всички   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 2 265
Ма ко, Смърфи, получих пратките ви, благодаря! Hug

Мони, надявам се въпреки всичко да изкарате добре Peace

# 57
  • Мнения: 644
Здрасти и от мен!
Направих си косата и вече съм готова за раждане Simple Smile
Мони стискаме палци! Весело изкарване в Барселона!

# 58
  • Мнения: 5 952
titi888 Честита прическа Simple Smile Много добре изглеждаш Simple Smile
А за количката не се тревожи , аз умишлено вдигах на моите и матрака заради рефлукса.
Moni приятно изкарване .
Моя дребния е с все по зачервено гърло, иде ми да се гръмна, утре след работа ще го заведа при личната да видим тя какво ще каже. Тази година го отрових това дете.
Аз имах няколко картички тази седмица , е приключих ги , утре ако ми остане време ще ги кача, сега ще слагам момчетата по леглата, мъжа ми пак е наряд и съм сама , много мразя тези нощи.

# 59
  • Мнения: 831
Аз днес стигнах до доктор за гърлото. Много съм зле от две години, искам да следвам Плами, да ги махна тия сливици, ама докторите са на друго мнение.

Общи условия

Активация на акаунт