Домакини 50/ Юбилейна

  • 51 001
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Привет!
Мони, бързо да му мине ръката на момчето  Praynig Какъв е тоя вашия късмет? Хубаво да си изкарате на пътуването
Болните бързо да се оправят и малки и големи, че времето е за разходки
Люси  Hug
Тити, честита прическа. До моето залагане остана още малко, та подготвяй се  Grinning
На нас ни се размина градушката вчера, ама в други части на София е било доста. На нас миналата година ни беше достатъчно за много време напред
И днес го дават през нощта буря и само изнасям и прибирам съндъчета. Ако имам време после ще пусна карамфилите, пощуряли са тази година пу, пу

Целувки  Heart Eyes

# 61
# 62
  • Мнения: 903
Добро утро, момичета! Днес съм по-добре и не толкова черногледа.
Мако, мислех, че съм писала, но явно не съм. Кучо го оперираха от херния на дебелото черво и го кастрираха, тъй като това заболяване при мъжките кучета било свързано с половите хормони. Доста тежка операция беше, пет часа се побърках да чакам, но мина успешно. Възстановява се добре, но пусто, много му се играе и се чудим как са го удържаме.
Тите, много си хубава с новата прическа!  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 8 375
Добро утро, момичета!
Нещо някой няма ли да сипе? Хайде от мен-чайче с лимонче.
В предвид задаващото се лято, няма да ви изкушавам с разни вкусотии. Как може всичко, което е вкусно, да е забранено newsm78
ТИТИ, всички казват, че си много хубава с новата глава. Щом го казват, значи е така. Честита ти прическа. При теб всичко е под контрол. Почистено, изпрано, лъснато, количката готова ( не му се сърди на твойто мъж, толкова си могат Wink ), мама с прическа, направи маникюра, че в близките месеци няма да имаш време и чакай голямото събитие. И ние чакаме...Моята прогноза е за 24.05., но бебчето си знае кога ще е, здраве да е!
Мацки, нямам време за лирически отклонения, че трябва да сготвя нещо. ММ не мога да го науча да яде виртуална храна и туй то. Simple Smile
Приятен ден!

# 64
  • Мнения: 2 169
Добро утро и от мен.
Фло, и аз това се питам - бива ли всичко вкусно да е забранено....и вече хич и не се замислям, всичко си позволявам  Naughty Ама-ха! И без друго цял живот съм гладна и дебела, та поне да съм само дебела  hahaha
Тити, и аз да кажа - мнооооого си хубава с новата коса  Hug
Мушкат, и аз не бях разбрала за кучо. Успешно възстановяване му желая на хайванчето  Hug
Ние вчера бяхме на контрола при УНГ. Засега сме здрави, утре приключваме и антибиотика. До понеделник трябва да решим какво правим с третата сливица, като докторът ми обясни доста подробно какво точно ще се случи ако я махнем, и какво би могло да се случи ако не я махнем....Аз съм все повече "за", мм обаче ме вбесява тотално - няма мнение, пак оставя на мен да вземам решенията  #2gunfire Може ли такова отношение, направо не знам, наистина ми иде да го гръмна. Все пак става въпрос за детето ни, не за неодушевен предмет. Тия мъже просто....нямам думи  Crossing Arms

# 65
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!



Вио, не се сърди на ТМ, питаш го защото се притесняваш, взимай решението и напред. Повярвай ми, че обратното е много по-лош вариант. Давам пример за себе си, всяко мое решение относно детето се игнорира. Като порасне ще ни упреква за някои неща...

Тити
, много ти е хубава прическа. Има снимка в ФБ с една жена - майка ли ти е?

Хортензия, да оздравява кученцето. Нищо, че тича, животните си знаят най-добре.

Фло, много вярно това с вкусотиите... Благодаря за чайчето Peace
... че трябва да сготвя нещо. ММ не мога да го науча да яде виртуална храна и туй то. Simple Smile
Joy Joy Joy

Много момичета липсват, влизам... търся отговори... а ги няма smile3518

# 66
  • Мнения: 657
Вио, не му се сърди  - мъжете тези неща ги оставят на нас, а и твоят се панира много за здравето на децата, та това допълнително усложнява задачката - вместо да го чакаш да се вайка, решавай ти.
Добро утро да кажа, хубав ден и повече усмивки. Много работа имам, затова само ви наглеждам.

# 67
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добър ден!
Вио, радвам се, че поне сте здрави сега. Ако имаш доверие на доктора вземи решение с него. Мъжете са така понякога, доказано са по-страхливи като става въпрос за болести. Аз до сега само веднъж съжалявах, че не го послушах ама тогава тая тая изродка в болницата съвсем умишлено ме излъга, че да вляза с детето.
Хортензия, добре, че е била успешна операцията, да се оправя бързо животинчето. И ти бързо да се оправяш
Фло и аз съм на този хал с готвенето. Размразих повечко койма и ще правя супа топчета и мързеливо руло Стефани, че да има и за утре. Ти какво измисли?
Люска  Hug
Смърфи, днес купонясва май, нали каза, че е почивен ден при тях
Калинчето пак се затри, бързо да се явява

За другите липси се отнася същото.
Хубав ден на всички и аз заминавам към кухнята  Hug

# 68
  • Мнения: 644
Лус да на снимката сме с майка ми.
Вио ако питаш мен махайте я тая сливица , но с пълна упойка.Аз имам махана 3 сливица и още помня как ми я махаха. Само дето не ме набиха сестра и докторка.беше голямо истезание.
Благодаря ви за отзивите за прическата!
Викам на мм детето като гледа 1 снимки няма да вика майка гледай каква гарга е в главата . Той умря да се смее.

# 69
  • София
  • Мнения: 8 375
Да ви погледна, че после отивам на тръстиката.

ТИТИ, точно така. Прави се на красива, че събитието ще бъде увековечено. Аз като си стягах бойната готовност за родилния дом най-напред слагах гримовете и машата. Ако ме видиш с какви прически съм на изписванията, все едно излизам току що от при стилист Капанов.  Joy

МА КО, и аз днес се развихрих из КПП-то ( кухня, печка, пералня) . Прострях едно пране, дето нощес се е изпрало. Сготвих супа топчета, спанак с ориз и крем карамел. За днес толкова.  chef

ДАМ4О, прегледа ли 120-те "творби"? Как си като оценител-ларж или се стискаш? Или всекиму според заслугите. Така е най-правилно. Hug

ВИО, я не се кОси. Едно време по селата какъв е бил критерия за хубавица? Бела, дебела, цървена. Ония гърчавЕте, че се прекину и  за нищо не пристаят. Превеждам за тия, които не са завършили Оксфордският филиал на Брезнишкия Университет Simple Smile Ония слабите, ще се скъсат и за нищо не стават.

ЛУСС, Hug едва сега си изпих кафето. Чаках го да изстине, че да не ми образува бръчки.

Хайде стига ми почивка. Отивам да кОпам Simple Smile

# 70
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Подарявам ви букетче

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Ма-ко,златни ръце имаш! Grinning
Все нямам време да драсна два реда.Малката ме влачи напред-назад.Крака не ми остават от ходене.
Тити,прическата е страхотна.Видях те във ФБ и се посмях на коментарите на приятелите ти там.
Стискам палци за леко раждане.Не се притеснявай за Емо.В добри ръце ще бъде,ти гледай сега себе си.
Марчева изчезна,дано просто и тя да няма време и да е добре.Може пък да се е сдушила с новата комшийка с Ханцуга и да си пият кафето. hahaha
Вио,при момчетата стоеше пред мен тази дилема,но аз бях против операцията.Те много,ама много боледуваха.Опитай ли с Коларгол?Той пресушава теча.Ти си решаваш,не знам как е във Варна,но тук операцията на трета сливица е печатница за пари.
Мони,как е ръката на момчето ти?Много ти се събра и на теб.
Извинете,че не споменавам всички,но Криста пак ме дърпа да ставам.Винаги е така,да чета може,но да пиша-НЕ! Laughing
Ще се отбия пак довечера,че ще готвя.ММ пак прокърви и е на диета и готвя отделно за него,за Криста и за тийна,че там е страшно,ще изяде света това момче! Mr. Green

# 72
  • Мнения: 657
Ха-ха - сега Славчето ме разсмя - представих си наша Марчелка изтипосана до комшийката с ХанцуНга Mr. Green. Мако, нямам думи, а как ли ухаят тези красоти! Тити, не съм те видяла, но със сигурност ще си най-хубавата родилка, те без туй англичанките къде се бутат в А група. Фло, всичко проверих, даже ги върнах вече класните - иска ми се да съм "строга, но справедлива", ма не ми се получава - ларж съм, яд ме е понякога, но пък не съм типична даскалица и това си е част от "моята си програма". Утре съм консултант на матурите, а в петък съм квестор - добре, че съм разпределена в сравнително близки до мен райони, че можеше да е почти у Пернишко, Пазарджишко и други подобни. Без майтап - миналата година една колежка даде 12лв за такси до Малашевци някъде, че нямаше как да стигне.

# 73
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Дами ето една задачка за оценяване

За карамфилчетата да можеше да се качи и аромат със снимкета, щеше да е чудесно. Само който е ги е виждал знае. Не може дори да се даде близък аромат за сравнение, защото си е специфичен. Заради това си ги гледам
Славе, вземи си една резервна, скришна клавиатура  Laughing

`Що ви няма никакви? Да идвате бързо на раздумка, че съм хванала един буркан течен шоколад, и току виж отишъл, ако няма никой за приказки

# 74
  • Мнения: 1 826
Ееее Ма ко като прочетох за шоколада и идвам веднага.  hahaha
А за карамфилите при мен е смесени миризми на ириси и карамфили. Heart Eyes
Притеснено ми е за утре с тия матури на щерката.Но днес си прекарахме страхотно ходи за бележката и после с мъжо на кафе тримата и след това по магазините-мери дрехи,пръстени и накрая си хареса една рокля за лятото страхотна и пръстен +висулка сребърни.Аз взех едно подаръче за племенницата и пари ще даде ма бала.Само да видим как ще се организираме,че с две е трудно-Нашата ще е на прическа,грими така.Дано само не вали.
А сега ви оставям,че два дена съм се отдала на мързел,мина събирането на гостите в къщи и сега почивка до 25 май.

Общи условия

Активация на акаунт