София - кв. Младост (2)

  • 18 945
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен в този късен часSimple Smile
Но какво да се прави, сега смогнах да седна на рс-то.
Благодаря ви много, че ни уважихте и споделихте нашия празник.Подаръците са много много хубави и много ме трогнахте. Надявам се и за разходки да се събираме толкова много, а защо не и повече. newsm51 newsm51 newsm51
Да ви разкажа как  мина горе долу празника. То беше една организация,то не беше един пазар и накрая половината гости не дойдоха, но това си е за техна сметка Wink Някакси смогнахме да тръгнем за Драгалевския манастир, но се оказа че на Витоша е валял сняг и пътя не е почистен, имаше и мъгла.Някакси стигнахме до разклоненито за манастира, но се оказа че пътя до него не е почистен и трябваше да ходим пеш.Но само ако ни бяхте видяли отнякъде каква картинка бяхме LaughingВсички се издокарали, с пролетни дрехи и  с обувки........и можете да си представите какво шоу е с обувки посред зима да ходиш и то по нанадолнище....... какви пируети правиха някой smile3532Но нстигнахме с 20 мин. закъснение и попа доста ни смъмри. Претупа  ритуала на бързо, и слава богу че Емджи рева през цялото време:( Незнам как щеше да издържи  1час така....А игуменката накрая изтърси "Това бебе неможе ли да реве на ум" Ако не бяхме в църква щях да я  box Но в интерес на истината от там си тръгнахме много весели.Направихме доста снимки и като ги кача в интернет,ще пусна линк да ги видите. След това се прибрахме в нас на пиене и ядене.Общо взето изкарахме много весело.


Момичета, от утре го дават да се затопли и времето да става за разходки, хайде да се организираме и  да се съберем както подобава и да разходим хубаво децата.

# 16
  • Мнения: 243
Мили Мами, днес ако има желаещи за разходки към 12.30ч. на Нилана-та и оттам ще видим накъде ще се разхождаме:)
Ако някой закъснее да звънка да се намерим.
А искате ли днес да се разходим до градинката до Патиланци? Там ще е удобно и на други майки да дойдат да се запознаем, ако искат естествено Laughing.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте.Ние се завърнахме.

Вени,ние сме на линия за разходката.Нали трябва да честитим рожденния ден на Емджи Grinning.Много ме е яд,че не можахме да дойдем.Важното е,че сте си изкарали весело Grinning.
ICQ-то ми нещо не работи днес.Що така newsm78

# 18
  • Мнения: 243
Здравей, Ками! Добре дошла.
Радвам  се че ще можем да се видим днес Hug А и врмето е едно хубаво и ми се иска още сега да излезем, ама имам единкуп работа да свърша......

# 19
  • Мнения: 35 968
аз не пиша много в темата, отварям я на 2-3 дни и май съм пропуснала няколко празника  Embarassed
последните дни хич нямах време, защото и двете разбойнички бяха болни, сега са по-добре  Wink
за това на патерици:

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РОЖДЕННИЦИТЕ!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
Днес си направихме страхотна срещичка Grinning.
Хайде,дано да е все така хубаво времето и по цяла ден да сме навъъън.След като се върнахме бебо е много весел

# 21
  • Мнения: 243
Браво на него  Hug Hug
 А моя синковец е с температура 37.5 и утре сутрин сме на лекар Sad
Но аз си мисля, че може да е от зъбките, но ще видим утре какво ще каже педито.

# 22
  • София
  • Мнения: 94
Linet, дано да е от зъбките температурата! Да спинка малкото слънчице спокойно и здравичък, и весел да се събуди утре сутрин!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,Линет,що така е още с температура малкия юнак.Ще стискаме палци да е от зъбките.Иначе изглеждаше добре,свеж и бодър.
И аз мисля,че е от зъбите Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 3 787
Линет,какво става?Как е Емджи?

# 25
  • Мнения: 505
Честита ви пролет !!!

много слънце и усмивки..от малките палавници...

Вени, що сте с температура...я недей така ...че кой ще ни юрка за срещички..ти си нашата будна съвест...Емджи да взима да я маха таз температура....

много съжалявам че ни се разминава режима с вашите разходки...пък и ангажиментите ни с каката са допълнителния елемент...и така инцидентно може и да се засечем из градинките....

пожелавам ви едни много хубав пролетен ден!!!

# 26
  • Мнения: 243
Скъпи ми дружки, поне до четвъртък няма  да можем с Емджи да излизаме с вас, защото малкото ми диване е  непрекънато с 38 градуса температура и с възпалено гърло. Но хубавото е че засега няма да е на антибиотици и ако неспадне температурата до четвъртък чак тогава.
А вие се наслаждавайте на хубавото време  и за нас.

А и не напоследно място   ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!!!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Честита първа пролет

Линет,цункай Емджи от нас.Бързичко да се оправя,че ви чакаме за разходки

# 28
  • Мнения: 179
Честита Първа пролет!

Доста отдавна не съм влизала, но напоследък често се случва да оставям Гери на майка ми, защото ми се налага да ходя до центъра. Пък и ни е малко странен режима на ядене и на спане, та нещо не успяваме да се включим в разходките. Но пък хубавото време тепърва предстои, така че ще има повече разходки, а и аз от другата седмица се надявам да съм по-свободна.

Линет, дано Емджи се оправя по-бързо и да не ви се налага да пие антибиотик!
Приятен и усмихнат ден!  bouquet

# 29
  • Мнения: 243
Момичета, много ви благодаря за пожеланията  bouquet
Той преди около 2 месеца изкара такъв вирус, и се оправи за два дни. Надявам се и сега да се оправи за толкова кратко време.

Общи условия

Активация на акаунт