KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 56

  • 16 423
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 399


Кенан в  Akmerkez Mall днес. Казал е на репортерите, че след края на сериала ще излезе във ваканция и релакс след натоварената година.

п.п. Хулиганки, дали новият модел шортета са вътре в торбата  Wink Laughing Laughing Laughing
Майкооооу,че той става все по-готин тоя човечец,бре...Във форма е и още каааак,ииич да не ми ги приказва тия...уморен бил,я къв е наперушен,я... newsm09

# 691
  • Мнения: 2 399
КеНьо по шортета!!!  Когаааааа? Къдеееее?
Дур малко,де,чЕкай да му дойде времето на шортето,пък шА го обсъдим...отвсякъде! Joy
Джиджи,отде намери тоя дълъг език,може чак челото да си оближе човек! #Crazy #Crazy

# 692
  • Мнения: 23 376

Бейза Шекерджи

Още една приятелка на Берг - скорошна булка. Преди няколко дни й беше къна вечерта. Берг може би е имала нощни снимки, защото не видях по сайтовете фотоси с нея.

Днес или през уикенда ще е сватбата.

# 693
  • Мнения: 11 116
Благодаря за втората преведена част на всеотдайния хулигански екип! Hug Hug



Хубав петъчен ден на всички! Heart Eyes

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 240
КеНьо по шортета!!!  Когаааааа? Къдеееее?
Дур малко,де,чЕкай да му дойде времето на шортето,пък шА го обсъдим...отвсякъде! Joy
Джиджи,отде намери тоя дълъг език,може чак челото да си оближе човек! #Crazy #Crazy
Ето ви модни тенденции, да сме в час лятоска.
https://www.pinterest.com/CreatifAdil/mens-shorts-trend-2015/

# 695
  • Мнения: 15 391

Ето ви модни тенденции, да сме в час лятоска.
https://www.pinterest.com/CreatifAdil/mens-shorts-trend-2015/


Ох, бе!!!  Crazy Не знам патрона с какво ще се барне от предложеното за сезона,  Peace ама от сега си мисля, че трЕбе да сме подготвени  Laughing

Скрит текст:

# 696
  • Мнения: 12 152

Ето ви модни тенденции, да сме в час лятоска.
https://www.pinterest.com/CreatifAdil/mens-shorts-trend-2015/


Ох, бе!!!  Crazy Не знам патрона с какво ще се барне от предложеното за сезона,  Peace ама от сега си мисля, че трЕбе да сме подготвени  Laughing

Скрит текст:

Вай, бе! Агнешко!
 Joy Joy Joy Joy
Гледам, че тенденциите са къси шортета+ сако  Shocked
Скрит текст:

Не знам на какво ще се спре Кен, но от него приемам всичко

# 697
  • Мнения: 15 391

Гледам, че тенденциите са къси шортета+ сако  Shocked
Скрит текст:



На това агънце не само шортетата му къси, ами и краката  Laughing Laughing Laughing  Ако си сложи и елече обаче ще е гюзел  newsm47


# 698
  • Мнения: 2 399
Изгледах преведената  втора част/на екипа  мерррси боку Heart Eyes/ и се замислих за Сеис.Все пак си е гадина.Извратеняк!Та той знаеше от самото начало какво е направил на Илкнур и независимо от това се залепи за нея!Какъв човек трябва да си,за да направиш това???Убиецът на детето й,й направи друго дете.Всъщност тая Илкнур гебе ли е или излъга надзирателя???Влюбил се бил Сеис,хади холан.На такива,дето не им пука да пръснат черепа на себеподобен,аз не им хващам вяра на думите,особено когато говорят за чувства.Катарзисът да си го преживява на оня свят.Не може да има прошка за такива.Оня катил МС също искаше прошка от Фера.Как им се отваря устата да произнасят тези думи и да искат прошка. И Неждет също-миналото било минало,нямало какво да се направи.Значи за тях това,че избиваха живи хора е едно малко прегрешение и искат да им бъде простено.Каква наглост,какво безумие.Mr. Green И оная фръцла уродлива също.Тя нямала друг избор ,трябвало да избяга в чужбина,за да се спаси.Какво ти спасение,ти просто трябва да си сложиш примка на шията и да си ритнеш столчето сама,изчадие неземно! Mr. GreenЗа оня шизофреник Тургут няма да говоря,пред него онемявам! Mr. Green

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 16:30 от vichom

# 699
  • Мнения: 15 391
Всъщност тая Илкнур гебе ли е или излъга надзирателя???

Как ли ще постъпи пък ако е бременна?  newsm78 newsm78 newsm78

# 700
  • Мнения: 2 399

Гледам, че тенденциите са къси шортета+ сако  Shocked
Скрит текст:



На това агънце не само шортетата му къси, ами и краката  Laughing Laughing Laughing  Ако си сложи и елече обаче ще е гюзел  newsm47



Много му скучни шортетата на тва кузу.Кенчо обича весели,закачливи шортета с цветета,жабета.костенурчета и други екземпляри от флората и фауната,дет' му отиват на фигурата и на осанката.Такива синьо-черни-бозави не са за него,да си ги носят кузутата! hahaha

# 701
  • Мнения: 2 399
Всъщност тая Илкнур гебе ли е или излъга надзирателя???

Как ли ще постъпи пък ако е бременна?  newsm78 newsm78 newsm78
НБ ще помисли,ще каже нЕкой стих и ще я посъветва! hahaha

# 702
  • Мнения: 23 376

Надявам се Илкнур да е излъгала.

След онзи охлюв Бюлент, огромното разочарование Сеис, сега и бебе от убиеца на сина й.

Но като се замисля на СЦ много им харесват такива идиотски врътки.

В махалето ще стане детска градина- бебока на Айтен, малкото Сеисче и Денизчо.  Grinning Grinning Grinning

Дано Денизчо да идва само на гости на дядо си. По-далеч от родата, че ще се увреди детето.  Joy

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 240
И на мен не ми харесаха тенденциите, свежи цветове, но много изчистено, никаква закачка.

# 704
  • Мнения: 11 116
И на мен не ми харесаха тенденциите, свежи цветове, но много изчистено, никаква закачка.



Скрит текст:
Закачката е какво има под свежарските гащета и кой/коя  Joy Joy ще може да я види това лято rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Общи условия

Активация на акаунт