KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 56

  • 16 445
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23 408


Най-големият майтап ще е, ако на яхтата пак цъфне Кюбра.  Grinning Язък им за бензина на журналята. Цяла зима го дебнеха и обикаляха да го хванат с някоя нова мацка.

# 706
  • Мнения: 11 116
Ами Кюбра, Кюбра.  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Стара приятелка с костенурките  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Добре си прекарват

# 707
  • Мнения: 1 596


Кенан в  Akmerkez Mall днес. Казал е на репортерите, че след края на сериала ще излезе във ваканция и релакс след натоварената година.

п.п. Хулиганки, дали новият модел шортета са вътре в торбата  Wink Laughing Laughing Laughing
Аххх моя красавец някой ден ще си остана на клавиатурата

# 708
  • Мнения: 12 152
Ами Кюбра, Кюбра.  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Стара приятелка с костенурките  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Добре си прекарват


Даже и с цвИтета се познава  Wink Laughing Laughing
Нали преди няколко седмици Кюбра публикува черен екран в Инстаграм с надпис " чух, че си се влюбил в друга, аз също не съм сама" ...Журналята прецениха, че това е официалната раздяла с Кенан и пак подгониха Синемка  hahaha Joy Joy

# 709
  • Мнения: 11 116
 Heart Eyes

https://www.facebook.com/najoua.jaoua/posts/786056558156694 Пропуснали са да добавят как батю разсънва кака с мятане на възглавница  Joy Joy Joy Joy Joy

Не знам дали Махир Кара е по-харесван от Езел...всъщност знам.
Но музиката на Езел е уникална. Няма такава магия. Не казвам, че на КД е лоша, също е запазена марка,
но....

# 710
  • Мнения: 23 408
Ами Кюбра, Кюбра.  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Стара приятелка с костенурките  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Добре си прекарват


Даже и с цвИтета се познава  Wink Laughing Laughing
Нали преди няколко седмици Кюбра публикува черен екран в Инстаграм с надпис " чух, че си се влюбил в друга, аз също не съм сама" ...Журналята прецениха, че това е официалната раздяла с Кенан и пак подгониха Синемка  hahaha Joy Joy

Ти остави това, ами имаше и други интерпретации на "и аз не съм сама". Че била бременна от Кенан.  Joy Joy Joy

Кюбра обича да пуска цитати от книги, стихове, песни...
Не вярвам да е свързано с Кенан. Още повече знаейки, че профилът й се следи и журналистите ще тръгнат да я разнасят из вестниците.

# 711
# 712
  • Мнения: 12 152
Heart Eyes

https://www.facebook.com/najoua.jaoua/posts/786056558156694 Пропуснали са да добавят как батю разсънва кака с мятане на възглавница  Joy Joy Joy Joy Joy

Не знам дали Махир Кара е по-харесван от Езел...всъщност знам.
Но музиката на Езел е уникална. Няма такава магия. Не казвам, че на КД е лоша, също е запазена марка,
но....

Майдрийм  Hug Тойгар е гениален  Peace Heart Eyes...но защо не ми се отваря тази страница, затворена група ли е  newsm78

# 713
# 714
  • Мнения: 12 152

Супер!  Hug
Ще постна цялата музикална тема " Незабравимо" заедно с гласа на Тунджел Куртиз и стиховете на О. Уайлд , които Галка вчера припомни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






Всеки любимия си може да убие.
Един го прави с поглед...
Друг - с угоднически думи.
Страхливецът убива със целувка.
Сърцатият - със удара на меч.
Един убива на силите в разцвета.
А друг път на преклонна възраст.
Един убива с ръце от похот.
А друг - с ръце от злато.
А милосърдният използва нож.  Sick
Защото умрелия от нож изстива бързо.
Любовта е кратка за едни...
за друг пък - трайна...
Кой - купил, кой - продал.
Кой сълзи лял докато убивал.
Кой убивал без окото му да мигне.
Всеки любимия си може да убие.
Но не всеки е готов да умре в замяна на това, че е убил.

# 715
  • Мнения: 1 596

Ти остави това, ами имаше и други интерпретации на "и аз не съм сама". Че била бременна от Кенан.  Joy Joy Joy

Shocked оМг да пази Бог да е бременна  Naughty той си е за Синем  Sunglasses
да не земат ся да прецакат сватбата им в чужбина с тия глупости  Joy

# 716
  • Мнения: 11 116

Супер!  Hug
Ще постна цялата музикална тема " Незабравимо" заедно с гласа на Тунджел Куртиз и стиховете на О. Уайлд , които Галка вчера припомни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вълшебно!  bouquet

# 717
# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт