Кюретаж и забременяване след това - тема 59

  • 30 451
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 331
Има много малко лаборатории, които вземат кръв за листериоза, но има такива и те изпращат кръвта в Национален център по заразни и паразитни болести, София. Бруцелоза и Токсоплазмоза може да пуснеш в повечето лаборатории, най-вероятно пак там пращат кръвта. Друг вариант е да си изпратиш взетата кръв по куриер до НЦЗПБ. Ама ти утре като ходиш до лабораторията питай там  Peace Успех!

# 736
  • Мнения: 2 726
Гери, аз питах в Здраве, листериозата е 21 лв, бруцелозата е 9 лв., и те изпращат с куриер до София, като таксата е 11 лв.  Peace
А за токсоплазмозата незнам, защото аз пусках само нея, но на друго място.

# 737
  • Русе
  • Мнения: 499
polin4eto благодаря много за инфото, само за листериозата не бях сигурна, бруцелоза и токсоплазмоза са в ценоразписа в сайта  bouquet

# 738
  • NE
  • Мнения: 10 999
НОВА ТЕМА

П.П. Моля да ми кажете дали не съм пропуснала някое ново бебенце и нова бременилка.

# 739
  • Мнения: 8
e.mladenova, можеш да споделиш изследванията тук и ще помогнем с каквото можем.


Ще пиша в тази тема,за да не спамя в новата. Значи въпроси ми е относно тези 2 неща:
Седиментно-ориентировъчно изследване-masovo eritr. '; 7-8 leuk и от хистологията: Стандартно оцветяване с ХЕ - 5501/15:секреторен ендометриум,хеморагии и единични клетъчни елементи,суспектни за трофобластни.

Просто искам да разбера причинита,защото аз мисля, че не направиха достатъчно, а ме оставиха  1 ден да се гърча от болки без дори да ме прегледат. Но и да има някакъв пропуск едва ли някога ще излезе наяве. Предварително Ви благодаря за помощта.  Hug Само тук мога да споделя какво ме тревожи, защото предполагам знаете, че малко хора разбират в такива моменти как се чувстваме. 

# 740
  • NE
  • Мнения: 10 999
Моля те копирай си поста в новата тема. Praynig Тази се заключва.

Общи условия

Активация на акаунт