Светлината на моя живот - Тема 4

  • 59 832
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 592
ТАРА Hug  bouquet поредната невероятна красота,благодаря ти! smile3501
Сандийка е голяма хитруша  Hug -  неудържима и много "срамежлива" когато иска  Heart Eyes Laughing  smile3521 smile3525 newsm10



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy


# 736
# 737
  • Мнения: 13
чудесни сте,следя  с интерес коментарите ви.пракрасни

# 738
  • Мнения: 11 766

И вие ми липсвахте момичета Hug Hug Hug Hug

                 В тези епизоди основно се наблегна на кабади турнира, който между другото ми беше много интересен. Страшно добре и реалистично предават играта, което означава че са се трудили здраво всички актьори в този отбор. Едно голямо браво от мен smile3501

Така че в тези епизоди основно гледахме действие и не диалози, т.е. включвам се навреме с всички ключови моменти от  петте  епизода,....да не изгубим нишката все пак newsm53 като последният е целият Hug Hug Hug


02.06.15г.

Сурадж е в залата и чака Сандия да му се обади:
                „Искам да направиш всичко каквото е необходимо  за да осъществиш мечтата си....”
Сурадж:
               „Знам, че ще спечеля щом майка ми и синът ми се молят за мен и имам съпруга която винаги е вярвала в мен. Тази игра вече е като молитва за мен, няма начин да не спечеля.”


Скрит текст:
Дават Абхай и Махендра:
               „Искам Адити да съжалява за това, че е изгонила най-добрият играч...”
Махендра:
               „Това със сигурност ще се случи, избрах най-лошите играчи и капитан като Сурадж, който е силен и добър играч, но е много мекушав. Авинаш вече е настроен против него, а той е най-добрият в отбора. Всеки ще играе сам за себе си.”



Закир и Сандия устройват за децата кабади турнир, в който обясняват подробно правилата на играта.Предполагам с образователна цел за зрителите от Европа.... Joy Joy Joy Joy hahaha


Сурадж е събрал всички:
                „Искам да се представите добре,... – обръща се към Авинаш – познавам твоите силни страни,  ти си диамантът на отбора.”
Той му казва, че ще изпълнява неговите решения като капитан на отбора...

03.06.15г.

В този епизод започва мачът но преди него Сурадж е щастлив да види всички в залата, ...Вед и Сандия първи отиват да го видят в съблекалнята.
                 „Моят баща е най-добрият играч, когато спечели ще построим хотела ВЕДАНШ...”
Всички се заслушват с интерес  а Сандия се извинява за това, че са влезнали при тях. Така се запознава и с Адити.... – „Няма никакъв проблем, дано всички фенове на отбора да бъдат като Вед.”
Сандия и Сурадж остават сами в съблекалнята:
           „Искам автограф като най-големият ти фен...”
Той  и целува ръката.... –„Така ли смяташ да целуваш ръцете на всичките си фенове...”
Сурадж:
           „ Ти си ми фен от пет минути, а съпруга от преди  това....аз знам, че си ме подкрепяла винаги, няма как да не успея.”
       

Скрит текст:
Междувременно Закир получава писмо от майка си, придружено със снимки на кандидат-булки, което Чави скрива.... – „Защо съм толкова, ядосана от появата на тези снимки. Това означава че може би имам чувства към него...”
Набързо ги скрива в прането на Емили и така по нататък, Мохит ги открива.....


Арун се хвали като посочва Сурадж, че това е неговият син. При жребият се пада да играят първи....Махендра си мисли  .... „Това ще е първият и последният мач за теб..”

04.06.15г.

Мачът започва, цялото семейство Рати са на първите редове. Отборът повежда с две точки...Махендра бърза да се намеси:
               „Задръж добрите играчи за по-късно, имаш време да разгърнеш играта.”
И от тук нататък почват грешките...Вместо да изиграе следващият ход  Авинаш, Сурадж не го пуска а отива той...Ратан и Бабан го гледат учудено, Авинаш е ядосан а Сурадж е обграден от противниковият отбор. Успява да спечели още точки и всички се радват, но не и отбора  Авинаш е сигурен .... – „Той играе за себе си и за този прословут хотел...”  Наговарят се да не го слушат и да правят каквото решат.


А през това време в Пушкар прибирайки се Мохит чува веселият смях на Закир и си мисли, че си говори с Емили...вижда че са заедно с Чави:
            „Майка ми е пратила  плик с някакви снимки и сега ми се сърди, че не съм ги погледнал. А пък аз просто не съм го получил.”
Чави се чуди какво ще стане като разбере, че пратката е дошла..


Отборът вече се е наговорил и правят всичко друго, но не и да слушат съветите му..става и сбиване между двата отбора, заради повален играч. Сурадж се чуди как да ги разтърве....



05.06.15г.

В  този епизод  основното беше мачът на Сурадж.....играят добре , но без синхрон.  Сурадж не  може да разбере защо не си помагат по време на играта и всеки играе сам  за себе си.


През това време в Пушкар Мохит се опитва да бъде мил с Емили:
                „Защо си толкова груба с мен, аз съм ти съпруг...”
Емили:
               „Ти си съпруг само на хартия, заедно сме само заради детето. Така че аз няма какво да губя от поведението си.”


Отборът губи и всички са разтроени, Вед плачейки :
              „Татко загуби мача, сега няма да има пари за хотела..”
Сурадж се опитва да ги успокои:
              „Не бива да се обезсърчаваме, само заради една загуба.”
Вед:
            „Но ти няма да имаш пари за хотела, а нямаш вече и магазина.”
Сурадж:
             „Не се притеснявай заради един мач, ще има и други които ще спечелим.”
В промото :Молят Адити да махне Сурадж от капитанският пост.

06.06.15г.

Епизодът започва с разговора на Сандия и Сурадж след мача.....
Сурадж:
                   „Не искам да се разтройваш заради мен...”
Сандия:
                   „Една загуба не означава нищо, ти игра  добре  а отборът загуби, защото другите не играха добре без теб. Всеки неуспех  е урок за нас...”
Сурадж:
                  „Съгласен съм с теб, но какъв урок дадох на Вед по този начин. Страхувам се че съм паднал в очите му...”
Сандия:
                 „Не се притеснявай за Вед, аз ще поговоря с него.”


Скрит текст:
Закир е решил да мине към втората част от плана си за връщането на Сандия към активна работа. Този път е извикал и лекар за консултация който му казва, че този път планът му е рискован за нейното здраве...Закир:
                „Ние ще поемем този  риск,  ще направим това под ваше  наблюдение , можете да  спрете  задачата  ако е опасна за нея по всяко време. Ще следваме вашите указания.”
И в този момент му звъни Сандия:
                „Сурадж  загуби мача.... -  той и казва, че една загуба би разтроила всеки...  -  Да,  и Вед е много разстроен, имам нужда от твоята  помощ...”   Казва и че е готов по всяко време да и помогне..
Адити с вид  на изморен кабади играч  - разчорлена и трудно говореща дори..
              „Защо не играхте в синхрон, направо си бяхте зле..”
Прем и казва, че съжалява... Адити му казва, че едно „съжалявам” не върши работа...Авинаш го подкрепя:
              „Сурадж като капитан не ни даде възможност да се докажем като играчи..”
Бабан, Ратан дори също реагират ...оказва се че повечето от ях не искат вече Сурадж за капитан и го обвиняват за загубата ...Махендра наблюдава реакцията на Адити, естествено доволен от развоя на събитията...

Закир е измислил план да оправи настроението на Вед и най-вече да извлече поука от ситуацията.....Разделят се на два отбора играят подобна на шах игра...Вед подкрепя Сандия  а Чави изведнъж се озовава в отбора на Закир, след като и предлага разбира се да е неговата мажоретка така да се каже....В първата игра Сандия губи, но във втората печели.  Поуката е изговорена от Вед с помощта на Закир:
             „Първата игра беше за практика, втората  е истинският тест...”
Сандия:
               „ Да точно така, за това татко ти  ще спечели във  втория кръг, защото вече ще е натрупал опит.”

Вед щастлив и всички покрай него също, защото са успяли да му върнат вярата в баща му....Сандия решава да запечата този момент на радост на лицето на Вед, като веднага праща снимката на Сураджи.... той бърза да и се обади – „Много се радвам, да видя Вед пак радостен. Един  проблем по-малко.... – тя го пита какви проблеми още има... – след загубата отборът не ми вярват. Пробвах какво ли не, вече не знам какво да правя...не можем да си позволим да губим повече мачове. Те не са лоши, просто трябва да намеря начин да ги мотивирам отново, вярвам че ще успея.”

      
Скрит текст:
   Адити го слуша отстрани и си мисли за разговора с Махендра, който и напомня, че Сурадж е „добър играч, но е загубил доверието на отбора, не мисля че притежава смелост и решителност  което означава че ще губят всеки мач от тук нататък.”  
Адити на Сурадж:
               „ Знам че работата е трудна, но също така знам, че ще  успееш  да  направиш сплотен  отбор, който да печели.”
Сурадж:
               „Обещавам, че ще направя  силен  и сплотен отбор който ще доведа да победа.”



Махендра се среща с Абхай и той е много щастлив от загубата на отбора..”Сега вече, ще разберат  всъщност колко са безпомощни без добър капитан....и най вече че не са никакви играчи. Как се чувства Адити...”
Махендра:
               „Адити е съсипана, но мен ме притеснява Сурадж ...вярно е че отборът загуби, но в него има решителност и борбеност. Въобще не знам какво ще направи ...”




Мохит намира удобен момент да даде плика със снимките на кандидат-булките на Закир:
              „И гледай да не си избереш някоя  разсеяна като Емили, тук има доста материал така че ти е време да се  замислиш вече за сватба, нищо че майка ти е изпратила снимките.”
През това време се обаждат на Сандия, че имат заповед за ареста на Чандер и тръгва обнадеждена за залавянето му.  Сантош е притеснена:
             „Това  е второто   изпитание в което сигурно ще я наранят. Сигурен ли си че е правилно, много ми и притеснено как ще го понесе. Все пак е с един бъбрек.”
Закир:
              „Сигурен съм в Сандия, имай ми доверие...”
Сантош... – „Искам да я пазиш, доколкото е възможно.”


Миха, благодаря ти от сърце за преводите на епизодите в Индия - страхотна си ...  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Определено си е друго нещо с превод ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Моментите със Сурадж и Сандия са уникални. Разговорът им също - те са номер 1 ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  loveuuu Two Hearts

Искам тук да ти благодаря и за снимките от наградите - Арун и Сантош къртят ...  Joy Joy Joy

Клипчето също е страхотно ...  newsm76 newsm76 newsm76 Вече нямам търпение за наградите и най-вече за танца им ...  Praynig Praynig Praynig Анас и Дипика как хубаво пеят и танцуват - песента е страхотна, а те са изключителни - обожавам ги ...
txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 Oha! smile3521  ura

# 739
  • Мнения: 11 766

Тара, каквото и да кажа ще бъде малко! Поредните уникални колажи и гифчета ...  newsm44 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts txtloves Oha! Благодаря ти от сърце ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Супер моменти със Сурадж и Сандия и от епизода в Индия и от този във Войо днес! Напълниха ми душата ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521    ura Heart Eyes Flushed

Колажа със Закир също е страхотен ...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 11 766
ТАРА Hug  bouquet поредната невероятна красота,благодаря ти! smile3501
Сандийка е голяма хитруша  Hug -  неудържима и много "срамежлива" когато иска  Heart Eyes Laughing  smile3521 smile3525 newsm10



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy




Така е Софи! Права си за Сандия - тя уж е "срамежлива", но двамата със Сурадж са неудържими сладури ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 Oha! Благодаря за снимката и мърдащата картинка ...  smile3525 Flushed Flushed

# 741
  • Мнения: 11 766
Момичета искам да ви се извиня, че тези дни не съм много активна, но нямаше как ...   bouquet  bouquet  bouquet Подготвям темата и след малко ще я пусна - така, че не се притеснявайте ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts Междувременно ето и от мен няколко невероятни снимки на Сурадж и отбора  ... [/size] smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts





# 742
  • Мнения: 11 766
Ето и няколко прекрасни снимки зад кадър ... smile3525 Two Hearts Two Hearts    love001 txtloves









Последна редакция: пн, 08 юни 2015, 20:39 от Roxis

# 743
  • Мнения: 11 766
Един репортаж от сета на "Светлината" за взаимоотношенията между Емили и Мохит и за зараждащата се връзка между Закир и Чави. Има и интервю с Нейл/ Закир ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts

# 744
  • Мнения: 11 766
чудесни сте,следя  с интерес коментарите ви.пракрасни


Добре дошла в темата!  Hug Hug Hug Много ти благодаря за хубавите думи ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes След малко ще пусна нова тема и ще дам линка и тук. Добре дошла си и там ... smile3525 Two Hearts Two Hearts

# 745
  • Мнения: 11 766
Заповядайте в новата тема! Надявам се да ви хареса, макар че я правих днес по-набързо. Оставих някои неща, добавих и нови. Мисля, че се получи добре ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=851522.0;topicrefid=19

# 746
  • София
  • Мнения: 1 822
чудесни сте,следя  с интерес коментарите ви.пракрасни


Добре дошла и от мен Hug Hug Hug

# 747
  • Мнения: 390
любимия ми сериал, изгледала съм всички серии на хинди, качени на сайта на стар плюс

Общи условия

Активация на акаунт