пране на играчки

  • 1 671
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
аз ги пера без прах, защото колкото и да се плакне остава препарат, а пък играчките са все в устата му, незнам да ли съм права но беа препарат за мене е по добре

# 16
  • Мнения: 223
аз ги пера заедно с бебешките дрешки с нормално количество прах, но винаги, когато пера дрешките на малката пускам едно допълнително изплакване.

# 17
  • Мнения: 1 489
пера ги на тази програма,която пера и дрехите й,но на 30-40 градуса.Слагам и омекотител,защото иначе плюшенете стават като вълна.

# 18
  • Мнения: 883
Това за допълнителното изплакване ми го каза педиатърката още преди години, когато Иван беше бебе. Все още го правя. Може би вече не трябва..... newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На 40 градуса с прахът с който пера неговите дрехи и с омекотител

# 20
  • Мнения: 11 547
На 40 градуса с прах и омекотител, колкото за нормално пране wash

# 21
  • Мнения: 3 447
Заедно с дрехите, на 40 градуса, с прах и омекотител както обикновено.

# 22
  • Мнения: 3 537
Пера ги на ръка,с праха с който му пера дрехите Wink

# 23
  • Мнения: 1 410
Прахта е тази, с която пера дрешките и количеството също.

# 24
  • Мнения: 3 760
Аз ги пера заедно с нещата на бебка - на 40оС и лека центрофуга.

# 25
  • Мнения: 411
40 градуса,800 оборота и течен Персил(течните препарати се отмиват значително по-лесно)

# 26
  • Мнения: 3 932
Sмело и безотговорно на 60 градуса в пералнята...

# 27
  • Мнения: 8 505
С препарата и омекотителя,с който си переш по принцип (ако ползваш бебешки-с него),на 30*.

# 28
  • Мнения: 106
Аз ги пера заедно с дрехите му и със същия прах за пране.
Между другото да ви попитам нещо. На Коси му подариха един голям плюшен мечок. Не може да се събере в пералнята. Ако го изпера на ръка, няма как да го изцентрофугирам. Как да го изпера или да го дезинфекцирам, защото бебчо иска да си играе с него и да го лапа?   newsm78

# 29
  • Мнения: 292
Ами бой в големия леген с бебешкия прах и после омекотител и плакнеш с много вода, ако трябва влизаш с босите крачета и се разхождаш върху мечо - после за ушите и на простора Wink

Общи условия

Активация на акаунт