Уреди за домашна грижа за кожата

  • 194 321
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 722
Еми даааа,забелязвам,усещането е  за прогресивно обновяване на кожата,става по мека и свежа  Peace

# 751
  • Мнения: 22
Кожата ми започна да се излющва от микродермобразиото и вероятно свикнах да го правя по-правилно,но днес а първи път филтъра беше задръстен с кожни прашинки  Rolling Eyes за 4ти път ми е ! Peace
Възможно ли е този уред да събере толкова мъртва кожа, колкото на тaзи от клипчето (4:55 - 5:05 мин)?

https://www.youtube.com/watch?v=ZtdeOepLB9Q

Последна редакция: пт, 13 яну 2017, 20:58 от Nikita89

# 752
  • Мнения: 4 722
Кожата ми започна да се излющва от микродермобразиото и вероятно свикнах да го правя по-правилно,но днес а първи път филтъра беше задръстен с кожни прашинки  Rolling Eyes за 4ти път ми е ! Peace
Възможно ли е този уред да събере толкова мъртва кожа, колкото на тaзи от клипчето (4:55 - 5:05 мин)?

https://www.youtube.com/watch?v=ZtdeOepLB9Q
smile3521 Може,може..... smile3508

# 753
  • Мнения: 22
Щом наистина може да събере толкова мъртва кожа се навих. Би било логично след N брой процедури да може да отстранява белези и червени петна до някаква степен (друг вариант за проблема нямам, така че се хващам като удавник за клечка). Предполагам и ексфолира доста добре. Сега кажете само от къде мога да го купя на добра цена. В БГ го намирам най-евтин на 199лв, а от Ибей и Амазон не съм пазарувала, но бях пробвала и ми се видя доста сложно, имайки и в предвид фирмите, които доставят от англия. А и някак си Ибей го чувствам като OLX, не съм сигурна, колко са автентични нещата и дали са нови, а и най-вероятно няма гаранция в такъв случай, така че варианта от чужбина отпада.  newsm78

# 754
  • Мнения: 1 336
Аз съм доволна от лидълското (Silkn Revit сигурно е по-добре, по нататък може и такова да си взема), но да споделя опит. Определено има ефект, кожата ми е с по-равен и избистрен тен, порите са по-незбележими, като цяло изглеждам по-добре без фон дьо тен, което е супер за мен за щото имам разширени пори и белези от акне. За дълбоки белези от акне четох, че само ги намаля, но трябва упорита и продължителна употреба.
Иначе не се беля, всеки път има кожни частици във филтъра, но не са много, филтрите само ги почиствам и ги слагам пак (не ги ползвам за еднократна употреба както пише в упътването).
Усещам кожата си по-суха и смених и кремовете, слагам и по-висок фактор и го ползвам само вечер.
Мога ли да го ползвам в зоната непосредствено под очите, там кожата е по-тънка и досега ме е било страх?

# 755
  • Мнения: 27
Щом наистина може да събере толкова мъртва кожа се навих. Би било логично след N брой процедури да може да отстранява белези и червени петна до някаква степен (друг вариант за проблема нямам, така че се хващам като удавник за клечка). Предполагам и ексфолира доста добре. Сега кажете само от къде мога да го купя на добра цена. В БГ го намирам най-евтин на 199лв, а от Ибей и Амазон не съм пазарувала, но бях пробвала и ми се видя доста сложно, имайки и в предвид фирмите, които доставят от англия. А и някак си Ибей го чувствам като OLX, не съм сигурна, колко са автентични нещата и дали са нови, а и най-вероятно няма гаранция в такъв случай, така че варианта от чужбина отпада.  newsm78
За Амазон от моя опит- ако доставчикът доставя до България, не са необходими никакви фирми. Доставят с Български пощи (както и Алиекпрес), те ти оставят бележка и/или звънят по телефона и го взимаш на място. Относно плащането- регистрираш карта (дебитна, кредитна) и с поръчката плащаш. Аз съм пазарувала от немския, италианския и английския Амазон, немският най не ми допада, тъй като имат фиксиран курс на еврото, който е 2,20 лв. От италианския например си купих Silk'n FaceTite, дойде си с упътване на български дори. Засега нямам никакви забележки.

# 756
  • Мнения: 4 722
Aз моят си го взех на 50% от Е-мага,на черен петък ,  Mr. Green иначе можеш да пробваш на клиентският телефон в Лидъл,да попиташ дали са останали....

# 757
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Кожата ми започна да се излющва от микродермобразиото и вероятно свикнах да го правя по-правилно,но днес а първи път филтъра беше задръстен с кожни прашинки  Rolling Eyes за 4ти път ми е ! Peace
Възможно ли е този уред да събере толкова мъртва кожа, колкото на тaзи от клипчето (4:55 - 5:05 мин)?

https://www.youtube.com/watch?v=ZtdeOepLB9Q
smile3521 Може,може..... smile3508

Може  Peace

Аз съм с Лидълския уред ,както писах след 4-та процедура и при мен вече видимо се забелязва избистряне на тена и освежаване на кожата.Още след 1-вата процедура кожата става много мека на допир и гладка.

филтрите само ги почиствам и ги слагам пак (не ги ползвам за еднократна употреба както пише в упътването)..
Мога ли да го ползвам в зоната непосредствено под очите, там кожата е по-тънка и досега ме е било страх?



Моя филтър го пера с гел за измииване на лице,оставям да изсъхне хубаво и го ползвам пак Peace

В упътването на уреда пише да не се ползва в зоната около очите и устните,аз около устните ползвам смело,но непосредствено под очите не смея Rolling Eyes

Нека сподели някой правил процедурата в салон минават ли зоната под очите и най вече зоната с бръчици "пачи крак"?

# 758
  • Мнения: 35 951
дами, нова тема?

# 759
  • Мнения: 7 106
Позволих си да пусна нова тема, заповядайте  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=960762.new#new

Общи условия

Активация на акаунт