Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~125

  • 22 601
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 791






Моите уважения към Максут, че спаси Елиф, но за всичко останало трябва да си получи справедливо наказание....
Мисля, че Вейсел не е съгласен с действията на Максут....Да видим какво ще направи.... Thinking

# 706
  • Мнения: 36 791


Елиф вече е отчаяна....

# 707
  • Мнения: 848
Аз не мисля, че Кахраман се е отказал, иначе защо ще наема човек който да я търси. Може би нещата не се случват толкова бързо колкото на него му се иска, а чакането не е лесна работа

# 708
  • Мнения: 36 791
Диди радвам се, че си такъв оптимист... newsm10
Но дори Кахраман да има съмнения, няма да го упрекна специално за това.
За това, че е сляп и допуска Дафа в имението да  Peace



# 709
  • Мнения: 848
Не мога да се похваля, че съм от отбора на оптимистите, но не ми се ще да подпалвам моторетката, до епизода има още много време, а  не се очертава да е от спокойните  Thinking

Отделно , че змията няма никаква работа в конака  Mr. Green та чак и тя да се грижи за Топрак. И Кахраман да не е изгонил досега.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Те двамата с Елиф нали все им дават втори шанс, трети, пети и не знам докога,  та чак и загрижени. Това на мен ми е в повече и то много, това не е доброта , по скоро глупост.

Последна редакция: вт, 26 май 2015, 12:47 от dida7110

# 710
# 711
  • Мнения: 36 791
Диди мерси за руския превод на фрагмана  Hug
Джелал казва, че ако е бил той - да се е отказал, но Кахраман нищо не казва, надявама се, че не се е отказал.......
Максут заплашва Елиф. Може би ако не се съгласи с неговия план, ще убие сина й или нещо от този род...Затова е уплашена Елиф и сигурно ще се съгласи с неговия план...
Идиот!!!! Дори това, че я спаси, не трябва да е смекчаващо вината му обстоятелство. Спаси я заради себе си. И ако ще бъде с Максут, Елиф може би ще предпочете да е умряла.
Този сериал е подвижната лудница - всички луди за връзване на свобода и решават чужди съдби....
Няма не искам - ще стане, както АЗ искам!! - това е тяхното мото в живота.....

# 712
  • Мнения: 848
То в сериала май ще останат само лудите, на там вървят нещата  #Cussing out
Максут може  да е хванал сестрата, като се е опитвала да се свърже с Кахраман  newsm78

# 713
# 714
  • Мнения: 36 791
То в сериала май ще останат само лудите, на там вървят нещата  #Cussing out
Максут може  да е хванал сестрата, като се е опитвала да се свърже с Кахраман  newsm78

Възможно е...Нали откачалките винаги са с крачка напред.....

# 715
  • Мнения: 36 791
Момичета, черпя ви следобедно с кафе и кола...




Да сте бодри за довечера  newsm10 newsm10 newsm10

И малко спомени с Елиф и Кахраман  Hug




https://youtu.be/YUdvdoQtwHI

Кахраман - Няма да забравя, че ми прекъсваш целувките, Топрак ефенди... Grinning

# 716
  • Мнения: 36 791




https://youtu.be/yjdkwmevha0

Рефлекс - когато те прегърна, не мога да не те целуна...  love001  love001  love001

# 717
  • Мнения: 36 791




https://youtu.be/v9Mweid73fY

Скрит текст:
Отивам да пазарувам - да ми мине по-бързо времето.... Naughty

# 718
# 719
  • Мнения: 5 138
Парчетата не пуснаха ли превода.

Общи условия

Активация на акаунт