Пъзели 27

  • 145 648
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • sofia
  • Мнения: 409
В момента редя този и малко зор е.. Засега съм на горнат част на пъзела, но като сляза надолу ще има майка плаче

# 601
  • Мнения: 5 059
В момента редя този и малко зор е.. Засега съм на горнат част на пъзела, но като сляза надолу ще има майка плаче



О,да,такива еднотипни,преливащи цветове със светлосенки са ад.

# 602
  • Мнения: 4 567
От началото на м. Януари до миналия петък /15.03/. редих един пъзел на Едука. Същите оплаквания имам като Малко сладко коте. Еднакви части и в същото време липсващи други парчета. Отказах се и го прибрах в кутията.

# 603
  • Мнения: 2 223
Това е възможно най гадното. Да съвпадат на няколко места, аз така изхвърлих Нойшванщайн преди години. Но Едука принципно би трябвало да са добре изрязани. Аз хора се отказах от 6000 части за сега, не мога, побърквам се. Дала съм си почивка малко.

# 604
  • In transit
  • Мнения: 11 777
И аз почивам...днес прибрах последния дето бях показала преди време. Хем ми се реди, хем се уморявам да се дупя ( редя ги на земята). Оф и аз не знам какво искам..и колкото повече се стопля, толкова ми е по-трудно да почна някой...а имам ощеееее няколко дето чакат да бъдат наредени.

# 605
  • Мнения: 5 283
Аз чакам зимните вечери ))). Имам куп котки да редя. Но тогава ми е най-приятно - всички спят, чаша вино, тишина.

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аааааа,белите тигри ги наредихме ние.За една седмица.Трудничък си беше и още си седи под килима/повече от 2 месеца/,докато решим дали ще го разваляме или лепим.Simple Smile

# 607
  • Мнения: 5 059
Аааааа,белите тигри ги наредихме ние.За една седмица.Трудничък си беше и още си седи под килима/повече от 2 месеца/,докато решим дали ще го разваляме или лепим.Simple Smile
Купете му една бяла рамка от икеа за 15 лв и го приберете зад някой гардероб/диван.

# 608
  • София
  • Мнения: 9 850
Ето аз какво започнах снощи.
Скрит текст:

# 609
  • Мнения: 5 059
Ехееее,много бързо си го наредила! А тази подложка е ужасна.С тези парченца ми се вижда доста объркваща .

# 610
  • София
  • Мнения: 9 850
Всъщност това е лицето на ето тази кутия. И понеже вътре съм започнала друг пъзел, просто нямам желание за него, затова редя на лицето Simple Smile На снимките е объркващо, но в действителност не се забелязва почти.
Скрит текст:

# 611
  • Мнения: 5 059
О,страхотна е!!!
От къде е?!!Искам такава задължително.Особено,ако става за пъзели до 1000 елемента!

# 612
  • София
  • Мнения: 9 850
Моята я взех от Озон, но там вече няма такива. Иначе е старата версия на ето тази кутия. Функциите вътре са същите, но картинката отгоре е друга Simple Smile

# 613
  • Мнения: 5 059
Еххх,моя късмет.От амазон не мога да поръчвам.Няма ли пак да ги пускат в озон? Sad Това е уникално просто!

# 614
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Аз това си го правя сама...вземам няколко кутии от телефони, парфюми, малки и плитки. В тях си разпределям частите  по цветове. Като започна даден цвят или област изсипвам кутийката в капака от пъзела и така ги намирам по-лесно частите.
Иначе пъзела на Малко коте е много симпатичен.

Общи условия

Активация на акаунт