Пъзели 27

  • 145 697
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 059
И аз мисля да сътворя нещо.Малките кутийки са лесни.Голямото платно е трудно.Не знам какъв материал би бил достатъчно твърд,но и лек,че да държи цял пъзел.
С малко повече творчество обаче мисля,че ще се получи Simple Smile

# 616
  • София
  • Мнения: 9 850
Да си призная, не използвам много по предназначение кутията. Май веднъж или два пъти съм разделяла парченцата така. Но е чудесна, ако чакаш гости, пък искаш да редиш преди това, или просто искаш пъзелът да е в безопасност, да можеш бързо да го прибереш... Та, за мен лично си заслужаваше. А дали ще го пускат в Озон - идея си нямам. Винаги можеш да ги питаш по телефона или чат.
А платното е всъщност картон някакъв. Огъва си се, ако е самостоятелно, но можеш да пренесеш пъзела от едно място на друго.

# 617
  • Мнения: 5 059
Аз редя на голям картон.Върши ми чудесна работа,но първо,че няма капак и пъзела се праши и второ ,че седи върху един гардероб ,вижда се и изглежда зле естетически.Черна папка би била идеална.Аз наистина ще се хвана в ръце и ще сътворя нещо някой ден.Ако се справя,ще се похваля .
Мисля,че ще свършат добра работа големите папки,дето ги ползват разни художници и дизайнери Simple Smile

# 618
  • Мнения: 2 223
Азмоите 1000 части и по - малко ги редя на тези корковите или белите с маркер дъски. Има в Джъмбо. Супер удобни са ми, защото имат ръбче и не падат части, средните са ми ок. Малко трудно се носят от стая в стая, но е ок. По - големи редя на килимче, частите разделям в стари кутии от пъзел.

# 619
  • In transit
  • Мнения: 11 818
Вервам, моето килимче е от филц. Към него има картонен тубус. Под  килимчето слагам един картон като редя да ми е твърдо. Като ми писне навивам каквото съм наредила на руло върху тубуса и така го прибирам. Редила съм и само на картон, но наистина е неудобно ако ти трябва масата или мястото където си се разхвърлял.

# 620
  • Мнения: 11 818
Търся "Целувката" на Густав Климт 1000 части от България!
Този, евентуално, защото творбата е в оригинал.
Иначе намерих - такъв и такъв, и такъв вариант

# 621
  • Мнения: 5 289
Малко извън темата, миналата година дъщеря ми нарисува същата картина - акварел. Мисля да я закача в спалнята, много ми харесва

# 622
  • София
  • Мнения: 9 850
Ето го и World Landmarks завършен
Скрит текст:

# 623
  • Мнения: 4 571
МСК, за теб трябва да направят олимпиада по скоростно редене на сложни пъзели! Поздравления!

# 624
  • Мнения: 11 818
Търся "Целувката" на Густав Климт 1000 части от България!
Този, евентуално, защото творбата е в оригинал.
Иначе намерих - такъв и такъв, и такъв вариант
Поръчах този - https://www.ozone.bg/product/d-toys-66923-kl-08-gustav-klimt-the-kiss-detail/
И още един на Климт - https://www.ozone.bg/product/eurographics-eg60009961-eurographic … ent-gustav-klimt/

# 625
  • Мнения: 320
Сиси пъзелите D-toys според мен са много гадни, защото са с лошо качество. Имах 2, единия го наредих с триста зора, другия го почнах и го прибрах веднага и двата ги продадох. Нямах търпение да се оттърва от тях.

# 626
  • Мнения: 11 818
Цитат
mis_marry_jane, благодаря за отзива!! Не съм редила на тази марка, но предвид цената, заподозрях... Макар че, малко е късно вече, поръчах.. Sad
П.П. От Озон както винаги бяха много отзивчиви, махнах го и ще заменя с друг пъзел..

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 21:09 от Сиси ♥♥

# 627
  • Мнения: 5 059
Сиси пъзелите D-toys според мен са много гадни, защото са с лошо качество. Имах 2, единия го наредих с триста зора, другия го почнах и го прибрах веднага и двата ги продадох. Нямах търпение да се оттърва от тях.

Аз пък съм много доволна.Може би зависи коя серия са.Аз редя едни забавни Simple Smile Страхотно качество са ,никакви проблеми не съм имала с парчетата.

# 628
  • София
  • Мнения: 9 850
Не съм редила на D-toys нищо все още.
Реших да разчупя "рутината" и поръчах разни пъзели на непознати за мен марки - такива марки, които още не съм пробвала. За момента съм редила пъзели на Ravensburger, Heye, Trefl, Clementoni, Castorland, Educa, ART puzzle, Cobble Hill, EuroGraphics, Konigspuzzle, Schmidt, Jumbo.
Като качество най-много ми допадат тези на Ravensburger, следвани плътно от Jumbo. ART puzzle не ми допадат много като качество, поне обикновените им пъзели. За дървените не знам как са нещата.
Като кутии най-много ми допадат тези на Konigspuzzle и Buffalo - 1/2 на стандартните кутии за 1000 части.
Вкъщи ме чакат още Pomegranate, Anatolian, Buffalo и Sunsout.
Очаквайте включване довечера - ще пробвам да пусна снимки на пъзелите, които имам вкъщи - редени и нередени Simple Smile

# 629
  • Мнения: 11 818
Искате ли да си направим за 1 стр. списък по марки с мнения за всички, дори и да са различни.. Мисля, че ще е много полезно!!

Общи условия

Активация на акаунт