"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 70 тема

  • 44 091
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 408
Аслъ нещо я смота, спомена Джан и проблеми. ако не се лъжа.

Каза и, че е дошла да и каже нещо за Ел и Леля се облещи, че и тя трябва да знае всичко свързано с Ел.  Peace

# 721
  • Мнения: 2 645
Аз не знам как Елиф все още е в съзнание. Тя само гълта тези хапове и не яде.

# 722
  • Мнения: 10 252
Kara Para Aşk 48.Bölüm | Bitti Ömer!.

# 723
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 471
У Дмирови.
Новото поколение рита топка под надзора на баба им.
Пристигат Мелике и Фатма запъхтяни.
Елван ги пита къде са ходили
Явно да търсят работа на Мелике, но не й казаха. Ух се разхождали.
Шмугнаха се в къщата да шушукат.

# 724
  • Мнения: 10 252
Kara Para Aşk 48.Bölüm | Domino taşlarını bilir misin?

# 725
  • Мнения: 13 408
Фатма сега да не вкара Мел в бизнеса с кара парата?  Joy Joy Joy Joy Joy

Оф, яяяяяяяяяяя!  ooooh! Умиргам!  Shocked Нилюто пак при Мерт.  Rolling Eyes

# 726
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 471
Май не са намерили работа
М: Виж, пак напразно... Какво да правя? Само среброто ми остана. И на Йомер не мога да позвъня, и той е затрупан с проблеми.

Демет получава любовен смс от Мерт. - Учиш ли? Аз също. затова и няма да те безпокоя. Но после ще се видим. Много се затъжих за теб.
Тя се прави че учи, и не ще да му отговаря.

Нилю отиде на гости на Мерт.


# 727
  • Мнения: 13 408
Нилю отиде на гости на Мерт.

Може да му каже, че ще става Чичо.  Joy

# 728
  • Мнения: 3 550
Нил, много ме дразни, като недоносена е.
Куха лейка #2gunfire #2gunfire

# 729
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 471
Мерт: Влез...
Нилю: Благодаря, че се съгласи. Наистина няма къде да отида...
М:Това е моята малка квартира... Седни. Уча за изпити.
Н: Добре че поне някой е щастлив... Прегърни ме. Толкова ми е нужно...

Йо си е издействал визита при Ел.

# 730
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 471
Йо: Елиф, какво ти е? Защо загуби надежда?
Ел: Всеки трябва да си получи наказанието, Йо. Справедливостта трябва да възтържествува.
Йо: Ако това беше така, ти щеше да си на свобода.
И припадна. Йо започна да вика за помощ охраната.
Йо: Добре ли си? Помогнете!!!! Охрана!!!

# 731
  • Мнения: 13 408
Йо и него хич го няма.  Hug Ел пред очите му не е на себе си. Той вика - ии ми си.  ooooh! Shocked Добре ли си?  Rolling Eyes

Чичо вдига наздравица за признанието на Ел.  Mr. Green Доктора го чака да си оправи показателите за да го оперира.   Laughing

# 732
# 733
  • Мнения: 13 408

Мерси!   bouquet Язе бегам там!  Party  Като по поръчка ни пускат Кютахията!  Joy Party

# 734
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 471
Чичи и Фето празнуват с шампанско.
Т: Ела, синко! Ще празнуваме! Елиф си е признала!
Ф: Поздравления
Док: Колко пъти да ви казвам, че не бива да пиете, Таяр бей. Всичко е готово за тази нощ!
Ф: А какво ще става тази нощ?
Т: Здравето е по-важно от богатството!
Ф: Къде ще е опрецията? Ще дойда, може да се нуждаеш от мен.
Т: В моята болница

оказват първа помощ на Ел
Йо е до Ел: До теб съм, моя Елиф!


Общи условия

Активация на акаунт