СЕДМИ КЛАС- тема 64

  • 86 115
  • 1 872
  •   1
Отговори
# 1 710
  • София
  • Мнения: 12 026
Цялата работа за пореден път звучи като 'да го ду*ат бедните'.
Извинете ме за израза. ако нямаш пари за уроци, шансът е малък. Има го, но не съвсем.

# 1 711
  • Мнения: 298
За разведряване на обстановката.

Специално за Стейси - ида с кълбото  Grinning

Скрит текст:

Шегувам се, но и на мен ми е едно ... напрегнато.

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 00:24 от Манка Мързеланка

# 1 712
  • Варна
  • Мнения: 6 377
 Joy
То и аз съм го извадила и му се моля, на пустото му кълбо.  Joy

# 1 713
  • София
  • Мнения: 62 595
Стегнете се! Ще оцелеете до излизането на резултатите! Сега си гледайте другите изпити! Simple Smile

# 1 714
  • Мнения: 298
За оцеляване, ще оцелем. А какво ли ще изкочи от компа на 03 
Скрит текст:

 newsm78

# 1 715
  • Мнения: 110
Ох, прочетох трите страници, изписани по нощите  Joy
И на мен ми е притеснено, синът ми има едно желание (СМГ).  Очакваме бал около 34, ама малко боб хвърляхме по БЕЛ и  няма да ни стигне бала като гледам миналогодишните. Май ще пишем и ФЕГ като резервен вариант. Чакаме 3.06 и пак ще мислим. После ще чакаме статистиките да видим къде се намираме...

# 1 716
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Очаквате ли да се случи най-доброто за вашето дете?
Има ли сигурни в резултатите?
Дайте нещо позитивно, че ще се мре от притеснения. Поне за тези, които очакваме не толкова блестящи резултати.
Едва 27 е. ooooh!

Хич не съм сигурна в резултатите. Дано обаче се случи най-доброто за децата!
 Добре, че тази седмица съм на работа, иначе ако бях в къщи съвсем щях да откача. Crazy

# 1 717
  • Мнения: 4 237
не съм на работа до края на другата седмица. Имам време да си ям нервите необезпокоявано. Mr. Green
Сетих се за следната аналогия/пълна простотия, разбира се/. Рекламата на вафла "престиж"- "ядеш или гориш". В нашия случай с формата НВО- "ядивото"е пак кафяво, пак по-голямо на дължина,е, не правоъгълно, неръкотворен продукт със специфичен аромат. Ядеш или гориш! Laughing Въпрос на вкус и бон апети!

# 1 718
  • Bankya
  • Мнения: 20
Моят син също има едно единствено желание (СМГ) , но понеже не сме много сигурни ,че ще успее да влезе искахме да имаме резервен варянт и той си беше избрал НГДЕК тъй като хобито му е история и по точно древни цивилизации и култури. Така или иначе не успяхме да се запишем за изпита по история(преди няколко страници обясних как ми се скараха,че нямало такова у-ще). По принцип е разписал всички задачи  по математика, като сме открили само една грешна задача в първи модул.Но въпреки това съм настроена песимистично....., защо ли?  Защото  в трети и четвърти клас го водих всяка събота и неделя на курсове в СМГ, ходеше на всички състезания по математика и изкарваше мн. добри резултати.....,но уви не го приеха в пети клас буквално " на косъм" , чертата беше две деца над него. Всички бяхме много много угорчени от това , но си казахме: "Сега не успя, но след седми клас ще успее...." Давахме му кураж и подкепа....цели три години.....но сега незнам.....започвам да не вярвам.....в успеха. Ходихме на изпит и в АК , там пък той самият беше сигурен , че се е справил отлично.....уви пак му попариха оптимизма и вярата в способностите му като го зрязаха с 4% на съчинението..... Искам да възпитавам детето си в позитивизъм , във вяра в доброто , в християнси ценности и вяра в себе си....., но незнам .....тази държава все ми прави сечено и все лоши неща се случват......Сигурна съм в едно ДЕЦАТА НИ СА УМНИ И СЪВЕСТНИ.....и ако поради някакви необясними обстоятелства бъдат смачкани от СИСТЕМАТА то ние сме длъжни да не се отказваме да ги насърчаваме и подкрепяме да вървят напред и никога да не губят вяра в себе си.....

# 1 719
  • Мнения: 58
Малко за успокоение: седмокласниците тази година наистина са по-малко:

http://news7.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D0%91%D1%8 … html#.VWahpFLh9KQ

http://www.plovdiv-online.com/region/item/64715-pl%D0%B0n-priem- … t%D0%B0-2015-2016

Въпросът все пак е в кой диапазон на оценките ще е това намаление...

# 1 720
  • Варна
  • Мнения: 487
Горе главите всички!

От учителите на моя син разбрах, че резултатите масово са ниски, така че балът ще падне със сигурност.

Ще успеят децата да влязат в мечтаните паралелки   Wink

# 1 721
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Стейси Ако ти се притесняваш за резултатите по БЕЛ, то аз какво да кажа  Mr. Green А и след излагацията по математика, направо не знам какво да очаквам. Така че, успокой се и мисли. че има и много по-зле.
Кое е първото желание на щерката?

# 1 722
  • Пловдив
  • Мнения: 9 759
Лелки от СОЦ-а проверявали БЕЛ  newsm78 Хора, там има учители на моя възраст. Съвсем съвестни и мислещи съвременно. Аз не съм лелка от СОЦ-а, ще ме извинявате, нито колегите ми, които са избрали учителската професия и не само са я избрали, а са се отдали на нея, са такива.  Naughty

Не знам защо продължавате да се самоизтезавате, като гледате баловете от миналата година. Стига с това безсмислено упражнение. Баловете от миналата година и статистиката за успеваемост могат да ви послужат за ориентир на коя позиция в общото класиране трябва да се намира детето, за да попадне в желаната паралелка. А дали е под или над тази позиция ще се разбере на 3.06.
Ако миналата година дете със сборна оценка 10,895 /примерно/ се е намирало на 894-та позиция, тази година оценка 10,895 може да е оценката БЕЛ+МАТ на детето на 548 позиция.
Стига вайкане и маене. После що свършил валериана по аптеките ....  Simple Smile

# 1 723
  • Мнения: 48 194
Аз нямам идея колко ще е бала на щерката, училищата сме редили по степен на желаност, ако бала е много нисък...евентуално ще добавя в долния край още училища( не дай Боже)
Вчера говорихме за приети на 3 и 4 класиране деца в много хубави и желани училища, но риска е огромен...не знам дали би ми стигнал куража за това.
Може би е много лошо, но и аз се надявам останалите деца да са с нисък бал....за да можем да се класираме...  Embarassed

# 1 724
  • Мнения: 110

Ако миналата година дете със сборна оценка 10,895 /примерно/ се е намирало на 894-та позиция, тази година оценка 10,895 може да е оценката БЕЛ+МАТ на детето на 548 позиция.


Опитах се да намеря къде беше описано как се смята позицията, но не успях. Имате ли линк към поста в темата?

Общи условия

Активация на акаунт