Лидл ::65::

  • 78 654
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8 343
Защото гледаш брошурата за тази седмица, а те са в брошурата за следващата. Ако не бъркам, мисля от четвъртък.

# 136
  • София
  • Мнения: 4 051
Вчера каква случка ми се случи в Лидл, думи нямам. Отидох за детските дрешки и сандалки вечерта, тениски за момчета нямаше никакви, но поне се уредихме с къси панталонки. Бяха намалили и свинския бут, който е на промоция с още 30%. Взех една кутия да направя шишчета и върху нея в кошницата сложих една кутия гъби. Пазарувам си аз, избирам си домати от розовите, които наистина са страхотно вкусни, и се обръщам да си ги сложа в кошницата и какво да видя, вътре само сандалите Rolling Eyes. Реших, че съм се объркала, ама вътре си беше и носеното сандалче, което бях взела за проба. После си намерих гъбите сложени настрани на рафта до кошницата, а месото ми се мъдреше в ръцете на една възрастна "дама", която гледаше гордо и победоносно как се е сдобила с намаленото месце. Направо щях да припадна от изненада от наглата случка. Та момичета пазете си и пазарските кошници  Joy
...Взимам една кутийка и тъкмо да я сложа в количката една баба ме блъска и ми ги дърпа от ръцете с думите"Тези си ги бях харесала вече"....
Що за простотия и нахалство е това, не мога да разбера?! Да, бедни са, но това не може да е оправдание за "кражби"
Дано никога не се превърна в такава безпардонна, злобна и нагла бабичка! Praynig

# 137
  • София
  • Мнения: 974
И аз се снабдих с 2 клинчета. Доволна съм от детските дрешки. Доволна съм и от слънцезащитните мазила. Другата седмица пак ще набавя за лятото.

# 138
  • Мнения: 3 468
Мъжките панталони, които са на промоция от утре, пускани ли са вече? От брошурата не мога да разбера дали имат заден джоб или не  newsm78

# 139
  • Мнения: 6
Цитат
lushito
Новак
Re: Лидл ::64::
сб, 02 май 2015, 16:35 #136
Аз ползвам лампата и съм доволна.След година ползване( 2-3 пъти в месеца ) все още нямам изгорели лампи и изпича добре. Има и таймер за пускане за по 2 мин., което е много удобно.Аз си купих гел лакове и сама си правя ноктите без проблем.  

Като ти я купих беше ок, но защо премълчаваш, че преди няколко месеца я скапа.
Не е ясно дали лампата дефектира или проблема е от друго естество, защото я няма касовата бележка.
Задължително си пазете касовите бележки за да бъде уважена гаранцията!
Наложи ми се веднъж да използвам услугите им в гаранцинния период и бях свидетел как артикул се върна на купувач, но се оказа, че е съвсем друг.
В тази връзка, проверявайте всичко още в момента на връщане от ремонт.

# 140
  • Мнения: 27 947
Аз също съм на мнение, че дрешките на Лупилу са по-хубави, качествени и разнообразни от тези за по-големите деца. Peace
Днес- прясно и кисело мляко, сметани за разбиване /стана прекрасен домашен сладолед, но от втория път- първата опаковка сметана ми се пресече и стана на масло, за пръв път става така, втората я охладих още по-добре и се разби/, хляб, намалени гъби, Барни, зърнена закуска- шоколадови топчета с Таз... Grinning Grinning

# 141
  • софия
  • Мнения: 25 971
Сиренето от Лимнос е страхотно!

# 142
  • Мнения: 4
Здравейте! Някой ползвал ли е уреда за почистване на прозорци и доволни ли сте?

# 143
  • София
  • Мнения: 3 893
Тая сутрин минах набързо заради мъжките панталони. Харесаха ми и взех 2, да видим дали ще се одобрят. Притеснявам се, че са 100 % памук и вероятно ще се свият, а пише, че се перат на 40 градуса... Доста смело...
Мъжките тениски също ми харесаха, с изключение на бялата, но от отделните разцветки нямаше всички номера, та се ядосах. Питах една от служителките, всичко било изнесено, от някои артикули имали само по една бройка от номер (!?!)...  
Нямах време да гледам дамските неща, хвърлих само един поглед на късите поли, не ми харесаха...

# 144
  • Мнения: 4 864
Късите поли бяха истинско разочарование за мен. По-скоро приличаха на подплата...

# 145
  • 1st floor
  • Мнения: 9 159
Аз се бях засилила за бяла тениска, ама ме спряха финансите. Twisted Evil Дано наистина да не е била хубава! Mr. Green

# 146
  • Мнения: 3 020
Отдавна не съм писала, но бях в провинцията за 2 седмици и през телефона само ви четях.  Hug
Тахана с какао ми е любим  Heart Eyes , а децата ги лъжа, че е течен шоколад и им го мажа на филии.
Взех от детските тениски 6 бр. и клинчета 4 бр., светлите чорапки много ми харесаха и сега ме е яд, че взех само 6 бр., трябваше още толкова. Страхотни са и отиват на всичко.  Peace

Напоследък за мен не съм взимала и ме е яд, че изпуснах преди да заминем една много сладка намалена блузка за 7 лв.  ooooh! Едва ли ще я намеря пак.

От днешната брошура взех кърпичките. Много ни харесват и сега излизат добра цена.
Имаше още неща да пиша, но докато се приберем и вече ги забравих.  Laughing

# 147
  • София
  • Мнения: 39 125
Някъде останали ли са от панталонките за по-големи момичета от миналата брошура?
При нас /Мл.3/ нямаше нищо!
Взех гащи за малкия - много съм доволна.

# 148
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
От 28 пускат комарници, има ли отзиви за тях?

# 149
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Здравейте! Някой ползвал ли е уреда за почистване на прозорци и доволни ли сте?

А, не, моля ви се! Толкова се изписа за този уред, че чак ми беше втръснало и не ми се отваряше темата.  Sunglasses

Дамските чехли от 6.99 приличат ли на нещо? Май и преди са пускали подобни или се бъркам?

Общи условия

Активация на акаунт