Лидл ::65::

  • 78 564
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 103
  За детските дрехи и аз искам да кажа, че са супер като качество. Проблеми с цветовете не съм имала, което за жалост не мога да кажа за дрехи от H&M  и Waikiki купени на двойни и тройни цени. Единствено ме дразни, че са като униформи - т.е. където и да отидем на детската площадка има поне едно дете облечено едно към едно с някое от моите. Ама какво да се прави - ниската цена за сравнително добро качество си има цена. Добре че не са момичета и хич не им дреме...

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 3 636
Току що се връщам от Лидл.Толкова ядосана от магазин не съм се връщала.Щях да убия една баба,ама съобразих че не съм писала тук-поне момичетата от Сливен да ми носят цигари.
Влизаме в магазина аз ,мъжът ми и малката.Те отиват за гледат нехранителните продукти ,аз спирам на зеленчуците.Виждам гъби /на промоция са и е пълно/Взимам една кутийка и тъкмо да я сложа в количката една баба ме блъска и ми ги дърпа от ръцете с думите"Тези си ги бях харесала вече".Е хубаво -дадох й ги.То беше пълно с тарелки с гъби.Продължих пазаруването  и спирам на месото.Държа една опаковка свинско,но и се чудих защото не бях сигурна дали ми трябва и същата баба като ми се развика-ти няма да ми пазаруваш от продуктите,аз ще правя кавърма.Е полудях-цяла хладилна витрина-пъъълна.Рядко повишавам тон,ама не я изтърпях SickНакрая предложих да й го сготвя и да го изям даже.Абе луда работа-цял ден свободна в 19,20 тепърва ще пазарува и ще готви.Обясних й че докато приготви зеленчуците ,месото вече ще е развалено ,ама тя май не схвана какво имам предвид.

# 122
  • Мнения: 1 674
Моля някой , който е пазарувал днес в магазина на Каблешков или в  този в Овча купел - да сподели дали има от сиренето халуми от гръцкатаэ седмица. Благодаря!   bouquet

# 123
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Аз също съм доволна от дрешките в ЛИДЛ. През лятото на 2013 г. купих от момичешките тениски 110/116. Понеже дъщеря ми не порасна много за една година, ги носи и миналото лято. За две лета не са мръднали, само на бялата, понеже с бельо я перях(с ОМО), етикета и е избелял. Сега мисля да ги снимам и да ги пусна в продавалника - нищо им няма на блузките. Миналото лято и взех от по-големите 122/128. Едната(цикламената) я носи, но другата(бяло-цикламената) беше по-голяма и я оставих. Вече облича и двете. Цикламената е също като нова, няма промяна в цвета. На сина ми също тогава купих 2 тениски и те са с много свеж цвят, пак след 2 лета обличане.
Може би имам една забележка - след първото изпиране, блузките се посукват, но това се случва и с дрехите от H&M и Waikiki и не само с детските.

# 124
  • 1st floor
  • Мнения: 9 130
Накрая предложих да й го сготвя и да го изям даже.
Joy Joy Joy
Бабите днес да не са полудели?! Laughing

# 125
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Накрая предложих да й го сготвя и да го изям даже.
Joy Joy Joy
Бабите днес да не са полудели?! Laughing
Хахаха, точно това щях  да кажа.  Joy Вчера нашествие на майки с деца, днес на баби.
Успях и аз да взема на момчетата тениски и едни карирани панталонки на дребния. Чудя се, дали от тях са били малко количество, защото всички търсеха от тях, както и от едните разцветки тениски, но нямаше. И това м/у9.30-10ч в 3-те Лидъла във Варна.
Взех от гръцкия йогурт, не съм възхитена. Био зехтина ми хареса, какаовия тахан ще го пробваме през пъчивните дни.

# 126
  • София
  • Мнения: 313
...за сандалите с платформа от преди две седмици - взех си белите, но нещо ми правят пришки отгоре на пръстите, явно плата е грубичък Confused Дано се отпуснат, че иначе ми харесват..но когато една обувка не е удобна, не я нося просто..
Друг с подобен проблем? Thinking
Аз си взех бежовите. Малко ми убиваха първия ден, а на втория ми направиха пришки само на едния крак. Сложих от Лидълските гел подложки и сега са тип топ. Обаче им се изтърка подметката, няма и месец. И сега им се чудя. Да ги рекламирам ли или да ги нося на обущар!?!?

# 127
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Може би имам една забележка - след първото изпиране, блузките се посукват, но това се случва и с дрехите от H&M и Waikiki и не само с детските.

Аз пък точно усукване не забелязвам в тези тениски. Виж, на Н&М се усукват с първото пране винаги.

# 128
  • Мнения: 27 724
Аз взех от тениските в лилаво, цикламено /то е без ръкави, не е съвсем тениска/ и бяло- много са си ярки цветовете и не се мачкат лесно. Peace При първото изпиране ми се усукаха малко, но изпънах преди простиране и се оправиха. Grinning Още един вариант от тениските беше хубв /този с оранжевата тениска/, а третият вариант не ми допадна особено- пак имаше 2 тениски и една без ръкави, последната седеше като избеляла, ако я сравняваш с цикламената от комплекта който взех аз. Wink Но просто си беше по-светъл розов нюанс, не избеляла, според мен. Peace
За мокртие кърпи май има известно объркване  Laughing Почистващите мокри кърпи ще са с кутия! Те са на цена около 2,69, доколкото помня, 80 броя в пакет. newsm78 От тях няма сензитив! Wink Бебешките мокри кърпички ще са /доколкото виждам/ без кутия, но мисля, че когато са ги пускали с кутия, кутията е била същата или почти като тази на почистващите кърпички! Предния път почистващите мокри кърпички бяха плащаш 3 опаковки и четвъртатам опаковка+ кутията бяха безплатни! Rolling Eyes
Баща ми все разправя как наричали Лидъл "Клуб на пенсионера"... Mr. Green И, дами, не се изненадвайте, че баби и дядовци "атакуват" и "щурмуват" вечер след 18.00 часа! Naughty Около това време често започват да намалят хляб с 50% /съвсем нормален,, в срок на годност поне още 2 дни хляб, че и повече понякога/, месо, колбаси или млечни продукти....Момичето което на два пъти е взело "гъбите и месото" на бабата явно има телепатични способности- иначе не мога да си обясня как пък 2 пъти подред ще нацели "нейните" /на бабата/ кутии и тарелки при това при пълни щандове и фризери... ? Laughing  А пазарските колички/кошници ги пазете зорко, защото наистина и на мен често ми се е случвало някоя баба да иска да ми вземе нещо от покупките, под предлог, че е помислила, че "кошницата/количката е забравена"......по правило, имате ли намалена стока при покупките си ще има и интерес от баби към нея... Joy

# 129
  • Мнения: 3 801
Гръцката баклава беше ужасна-твърда и без достатъчно сироп една от най-лошите,които съм яла.
Дрехите не ми се виждат особено качествени-особено бебешките бодита ужасно изпускат синьо,но за цената си стават.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 3 636
Аз взех от тениските в лилаво, цикламено /то е без ръкави, не е съвсем тениска/ и бяло- много са си ярки цветовете и не се мачкат лесно. Peace При първото изпиране ми се усукаха малко, но изпънах преди простиране и се оправиха. Grinning Още един вариант от тениските беше хубв /този с оранжевата тениска/, а третият вариант не ми допадна особено- пак имаше 2 тениски и една без ръкави, последната седеше като избеляла, ако я сравняваш с цикламената от комплекта който взех аз. Wink Но просто си беше по-светъл розов нюанс, не избеляла, според мен. Peace
За мокртие кърпи май има известно объркване  Laughing Почистващите мокри кърпи ще са с кутия! Те са на цена около 2,69, доколкото помня, 80 броя в пакет. newsm78 От тях няма сензитив! Wink Бебешките мокри кърпички ще са /доколкото виждам/ без кутия, но мисля, че когато са ги пускали с кутия, кутията е била същата или почти като тази на почистващите кърпички! Предния път почистващите мокри кърпички бяха плащаш 3 опаковки и четвъртатам опаковка+ кутията бяха безплатни! Rolling Eyes
Баща ми все разправя как наричали Лидъл "Клуб на пенсионера"... Mr. Green И, дами, не се изненадвайте, че баби и дядовци "атакуват" и "щурмуват" вечер след 18.00 часа! Naughty Около това време често започват да намалят хляб с 50% /съвсем нормален,, в срок на годност поне още 2 дни хляб, че и повече понякога/, месо, колбаси или млечни продукти....Момичето което на два пъти е взело "гъбите и месото" на бабата явно има телепатични способности- иначе не мога да си обясня как пък 2 пъти подред ще нацели "нейните" /на бабата/ кутии и тарелки при това при пълни щандове и фризери... ? Laughing  А пазарските колички/кошници ги пазете зорко, защото наистина и на мен често ми се е случвало някоя баба да иска да ми вземе нещо от покупките, под предлог, че е помислила, че "кошницата/количката е забравена"......по правило, имате ли намалена стока при покупките си ще има и интерес от баби към нея... Joy
Хаха,мерси за комплимента ,ама отдавна не минавам за момиче-на 46 съм.А телепатия грам не притежавам.Това ,че вечер намаляват продукти не го знаех.Обикновено пазарувам в събота сутрин основно,в останалите дни е инцидентно

# 131
  • Мнения: 3 675
Аз също съм доволна от детските дрехи на Лидл.Освен това поръчвам Джордж от Асда.Сега вече сме абонирани за младежката серия,Лупилу са ни малки вече,от тази серия ни стават само обувкитеи то,ако са 29-30н.По моенаблюдение Лупилу са по качествени от Папертс,при големите няма чак толкова голямо разнообразие.

# 132
  • на Земята
  • Мнения: 291
Момичета,гледам,че коментирате слънцезатитните продукти.Има ли такива в момента в Лидл,очакват ли се или просто коментирате?Погледнах в он лайн брошурата ,но не ги виждам,а в момента ми трябват.

# 133
  • Мнения: 8 295
Момичета,гледам,че коментирате слънцезатитните продукти.Има ли такива в момента в Лидл,очакват ли се или просто коментирате?Погледнах в он лайн брошурата ,но не ги виждам,а в момента ми трябват.

Другата седмица.

# 134
  • на Земята
  • Мнения: 291
Къде ги гледаш,от кога са?Не ги  виждам в брошурата.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт