Лидл ::65::

  • 78 671
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Най-после ще си взема любимият ориз Басмати  Crazy
Тази пила за пети пускана ли е?

# 31
  • Мнения: 3 424
И аз напазарувах детски дрешки за малката, ще мерим като я взема от ясла - бикини, клинове, тениски, поли, к. панталонки... И сандали взех, цикламени, белите бяха свършили рано-рано...
Какви бански има? От редене на детския щанд съм пропуснала. Може по-късно да идем да мерим и балеринки, че се колебая, ако са останали де...  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 6 194
От детските чорапки само такива ли са разцветките - бежово и цикламено?

# 33
  • Мнения: 604
И аз много се радвам за сладоледите много ги харесваме.  Laughing

Даже и тъмно синият бански много ми харесва на брошурата, ама ще го видим другата седмица как е на живо.  Grinning

За кои сладоледи се радвате? Аз си взех днес едим с бадеми, на клечка, около лев беше и останах очарована. Супер вкусен.
И на мен ми хареса синия бански, а и червения и той е симпатичен.
Успях да се вредя и с блузки, пликченца и потници за детенце.
Благодаря за темата   bouquet


Аз се радвам на слодоледите от ХХL седмицата.  Laughing

Скрит текст:

# 34
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
майкооо, отивам сутринта в ЛИДЛ, едвам се добрах до нещата....взех клинчета и блузки, но 28 номер от пантофките не беше останало нищо. Размер 110-116 почти беше свършил.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз ходих в 9 без 15, лудницата беше пълна, 3 каси работеха, имаше опашка на тях. Но нищо не взех. Изтървах големите тениски над 122, знаех си, че тези няма да ни станат, права бях.
Затова пък после от немски магазин взех тениска едноцветна 134, бяха пускани преди месец някъде за 3,43лв. А преди време взех 3 потника, май от тези, които пуснаха днес за 9,99  за 7,90 лв. За съжаление са ни малки и ще ги продавам, ама ще дебна пак за такива по-големи.

# 36
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Доста неща харесах.

# 37
  • Мнения: 4 864
Пълен пас съм за другата седмица Cry

# 38
  • Мнения: 2 826
И аз си харесах сладоледите, но дано да оздравея дотогава, че един сладолед отлежава във фризера и само се гледаме.
Рибни пръчици и спагети ще взема, че много ги харесваме.

Момичета искам да питам....ако сте пробвали. В хладилниците продават замразени хапки, крокетки и други подобни директно за пържене. Не ги знам каква марка са. По принцип не купувам такива, но ще имам гости и искам да си помогна малко с нещо готово. Та някой пробвал ли ги е? ДА не се изложа пред гостите.
Пробвали сме от замразените пилешки хапки и от шницелите и не бяха лоши. Сега гледам, че пак ще има от хапките следващата седмица.

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 14:40 от *Avalon*

# 39
  • Мнения: 3 164
Сдобихме се със скачаща топка, тениски, клинчета и сандали, които са ни големи и ще ги връщам.

И при нас сутринта в 8.00 часа е имало много хора на детските дрешки.

# 40
  • Мнения: 4 841
Потниците за които питах ги има но са малките размери. Купих  хранителни продукти.

# 41
  • Мнения: 161
Явно навсякъде е било лудница, както и при нас. Успях да взема тениски, къси панталонки, бельо, чорапи, клинчета, скачаща топка. Доволна съм. Сандали също взех, но бързо ги върнах, 24 ни бяха малки, а 25 бяха свършили та ще търся на друго място, не се ядосвам много защото предпочитах да са затворени на пръстчетата. Дрешките ми харесаха, материята в приятна. Бельото според мен е умалено, 98-104 в толкова голямо колкото 86-92  които преди съм купувала. Другата седмица не харесах много неща.

# 42
  • Мнения: 294
Не можах да се ориентирам кога пускат банските Embarassed

# 43
  • Мнения: 3 164
Не можах да се ориентирам кога пускат банските Embarassed

Четвъртък 28 май

# 44
  • Мнения: 612
Да похваля тахана с какао - чудесен е на вкус.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт