Лидл ::65::

  • 78 647
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 767
Момичета искам да питам....ако сте пробвали. В хладилниците продават замразени хапки, крокетки и други подобни директно за пържене. Не ги знам каква марка са. По принцип не купувам такива, но ще имам гости и искам да си помогна малко с нещо готово. Та някой пробвал ли ги е? ДА не се изложа пред гостите.
Винаги имам от тях в хладилника, при липса на време спасяват положението.За по-диетично приготвяне ги слагам върху домакинска хартия и пека без мазнина.

# 46
  • Мнения: X
Накупих дрехи, локумче с бадеми, обаче много съм разочарована от банановите резенчета в шоколад  Sad Нещо не са като преди  newsm78

# 47
  • Мнения: 294
Не можах да се ориентирам кога пускат банските Embarassed

Четвъртък 28 май
  bouquet, miraxi
А за тахана с какао - и на мен ми хареса на вкус, но се разочаровах от съдържанието на палмово масло в него Crossing Arms

# 48
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Аз пък съм разочарована, защото няма детски бански Crossing Arms Дано да пуснат в следващата брошура. Не остана до морето, а ми трябва бански за малката.
Ще отида да видя мъжките плувни шорти. И от ХХL седмицата набелязах няколко неща.

# 49
  • Мнения: 2 788
Благодаря за новата тема  bouquet

Вчера взехме розови домати, бяха на цена 2,79 лв, вкусни, особено за сезона страхотни Peace

Другата седмица доста неща ще се вземат - ориз и от звата вида, сладолед, портокалов сок, спагети, и тн

# 50
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
При нас сутринта беше лудница при детските дрешки. На обяд пак минах и бяха заредени нови количества. Аз взех само един комплект блузки и едни клинчета. И панталонките ми харесаха, но ще ни станат много ...
Похвалвам един шоколадов мус, който взех с 30% намаление. 4 х 60 гр. за скромните 83 ст. Мнооого вкусен  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3 675
http://www.lidl.de/de/lupilu-kleinkinder-maedchen-shorty/p194781

Ето на това се натъкнах в немския Лидл,ако цената е за комплекта си е направо супер.

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Здравейте и при нас сутринта към 9ч на детските щандове беше лудница. Успяхме да се сдобием със сандали 23 номер в бяло,клинчета ,блузки ,потници и чорапки 86-92 размер.Пробвахме всичко-става ,сандалките никак не са лоши за цената си.Грабнах и един гръцки локум с бадем и останах много доволна,много ми допадна.

# 53
  • Мнения: 3 468
http://prikachi.com/images/623/8126623i.jpg
Здравейте.Вижте само каква навалица имаше при детското още в 9,30ч.Блузките много ми харесаха,но не купих защото са ни малки.Пък имаме много блузи.Клиновете също не бяха лоши,но сандалите и балеринките не ми харесаха.Народът грабеше като невидял.Тъкмо служителката остави палета с тениски.След секунди нямаше никакви.При клиновете същата работа.
Затова ходя сутрин между 8 - 8:30ч. преди работа.  Peace Най-голяма е навалицата, когато има дамски дрехи.  Crazy

От следващата седмица си заплюх само пилата за пети. Пробвах тази на Шол и ми хареса, но не ми се дават над 50лв, още повече, че след това трябва да се купуват и резервни пили. Лидълската пила ми идва тъкмо навреме пък и цената ме устройва идеално. Simple Smile Само не можах да разбера дали и тя има сменяеми консумативи.  Rolling Eyes

# 54
  • Русе
  • Мнения: 3 711
http://www.lidl.de/de/lupilu-kleinkinder-maedchen-shorty/p194781

Ето на това се натъкнах в немския Лидл,ако цената е за комплекта си е направо супер.

Само къси панталонки Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 681
Пилешки, пуешки, рибешки хапки у нас се одобриха.
Правя ги във фурната, предварително потопени в яйце.
Но са ни вкусни само топли.

# 56
  • Мнения: 818
Има ли отзиви за електрическата фреза,която е за следващата седмица.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 365
Някой питаше за пилата за пети - дали получи отговор newsm78 Четох, четох назад , но не видях  Embarassed

# 58
  • Мнения: 1 545
Благодаря момичета за отзивите относно хапките. Ще гощавам гостите.

# 59
  • Мнения: 5 173
Днес ММ е купил потничета. Не знам какви са, тръпна в очакване да се прибере, за да ги видя.

Общи условия

Активация на акаунт