Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 72

  • 32 925
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 883
Би благодаря, че ни снабдяваш със свежи тренровки  Hug
Симпа аз още диня не съм яла, но от седмицИ насам я карам сериозно на череши и риба/ рибни  Mr. Green

За днес отчитам тренировка Каталина, моренце и дълга разходка. Много обичам да съм айляк  Party  Sunglasses Много обичам и морето по това време - още не е досадно горещо, водата е на ръба да стане топла, няма хора. Кеф   Flutter Утре, надявам се, отново  Peace

# 736
  • Мнения: 2 461
Скарлет, и аз те помня. Иска ми се да си по-редовна с отчетите  Hug
Мир на праха  на Евия  Cry

Тази седмица тренирах 3 дни с Руми, после почивка, в 2 от дните имах и по 1 час народни танци (много ме уморяват и се чудя кога вече ще свикна с темпото).За днес йога на Джаки - утре пак Руми.
Нещо си прищипах кръста , дано скоро ми мине.

Power Circuit Training  - тази тренировка откъде мога да си я сваля?
А другите 2 на Джаки ги обичам от почти 2 години и периодично си ги правя.

Рейн, звучи супер за морето   grinning039  Възползвай се максимално.

Днес и аз ядох диня - беше много вкусно  Sunglasses

# 737
  • Мнения: X
3 километра бягане по програмата + криво настроение
Скрит текст:
Ядоса ме ММ  #Cussing out Вчера щяхме да ходим на концерт - на Брит Флойд, но валеше доста силно и той се отказа да ходим  #Cussing out Аз нямаше как да намеря някой един час преди концерта, а и едва ли щеше да има толкова желаещи да стоят под дъжда ... А аз Ред Рокс ОБОЖАВАМ!   Всичко бих гледала, слушала там! Казах на ММ, че с него планове за концерти вече никога няма да правя *мрън *мрън.  Мисля да се отдам малко на шопинг терапия  Wink

# 738
  • Мнения: 550
МамаМил, взимай направо неговата кредитна карта и напазарувай колкото ти сърце иска.   Twisted Evil

Скарлет, е как няма да те помним?! Hug
И аз за Евия си спомних като спомена Би Евич. Дано почива в мир  Praynig  Cry

За днес отчитам уж кратка, ама пак доста изпотяваща тренировка на Румяна от Кросфит програмата: http://fitnessrum.com/crossfit-wod-10-nelissima/
Аз продължих пирамидата до 10 повторения и на втората част, така че общо 21 мин тренирах без загрявка и стречинг.

# 739
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте банда  Grinning

Би, благодаря за линка с ТРХ, определено ще се пробва тези дни.

Винаги като го правя този Спартакус 2, имам изолирана МТ на цялото дупе и под дупето. Днес с тази МТ, карах колело по баирите наши 20 км на отиване за работа. Оостана ми време и се замъкнат в заличката на хотела и се довърших със супер серии за гръб и корем и добър стречинг на бедрата. На връщане още 20 км, още по- големи баири, душата ми излезе, за краката да не говорим. Утре няма да ги натоварвам, планирам йога и/ или пилатес някакъв, нещо по- лекичко.

Бясна съм на норвежка митница. Този път, са решили, че понеже в бърнъра Липо 6, който си поръчах има йохимбим, ще ми върнат пратката. Само ме оведомиха с писмо. С тази пратка са върнали и хапчетата за отводняване. Пак трябва на ново да поръчвам и да чакам, а дали ще ми върнат парите от айхърб, не се знае  Tired

# 740
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Би, мерси за линковете, запазих ги и ще ги направя, като ми останат сили от Шон. На Агентката също запаметих линка към албума, ще си го пазя като десерт, като имам свободно време да го разгледам на спокойствие и да му се насладя както подобава. Laughing
Скарлет, и аз те помня от преди, но и доста често те засичам и в други теми!  Grinning
Бобченка, мерси за Липо-то. Още му се чудя. newsm78
Вив, ако сега се оплакваш от каката, чакай да стане на 15! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отивам да метна един Шон и тамън след душа ще стане време да си прибирам девойката.

# 741
  • Мнения: X
Айа  Hug На мен "терапията" ми е нужна, за да не започна да ям в несвяст  Wink
Скрит текст:
Иначе как да му се сърди човек - преди малко ми праща съобщение дали искам да отидем довечера на мюзикъл ... познай кой .... "Singing in the Rain"  Joy

И ново 20 - приятелката, с която щях да бягам в неделя, си е изкълчила глезена ... мда .. време е за вино и малко ооомммммммммм

# 742
  • Мнения: 101
Здравейте!  Hug

Ям малини и гледам сериал, реших, че е време да се отчета.  Mr. Green За днес двете тренировки от Т25- Lower Focus и Кардиото. В тази последователност ги правих, сутрин на гладно, една след друга. Харесаха ми, не останах без сили и след това не бях много уморена през деня. Много от упражненията се повтаряха и в двете тренировки, допадна ми.

Бобче, Спартакус тренировките какви са?  Embarassed

# 743
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ellie_ellie това е едната, която аз повече харесвам от двете. Правя я с 2х 8 кг гири. https://www.youtube.com/watch?v=d1cmVyhGDhM. А ето я и другата, на която Лъоли е почитател https://www.youtube.com/watch?v=fJb9dyY8tKY   Peace Peace

# 744
  • Мнения: 871
Днес с тази МТ, карах колело по баирите наши 20 км на отиване за работа. Оостана ми време и се замъкнат в заличката на хотела и се довърших със супер серии за гръб и корем и добър стречинг на бедрата. На връщане още 20 км, още по- големи баири, душата ми излезе, за краката да не говорим.
гледам имам си последователка  Simple Smile аз съм така 4-та година 2 х 25 км към/от работа. Супер е!

# 745
  • Мнения: 101
Благодаря, bob4ènka   bouquet Ще ги видя и двете някой път, въпреки че само с картинки ще ми е малко по- трудно.  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 5 405
Стига писаУти, мързи ме да ви правя нова тема посред нощите Grinning Утре  Mr. Green

# 747
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Приятно съм изненадана, че ме помните.  Hug

# 748
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
ellie_ellie ето ти разбивка на упражненията с обяснена техника https://www.youtube.com/watch?v=Ee-REYcaT2A

# 749
  • Мнения: X
Извинявам се, че нахлувам в темата, но не знам къде да попитам. Моля ако някои си е поръчвал програма при Румяна Илиева да ми каже дали е възможно след време да са изтрити файловете с упражненията?  newsm78 Опитвам се да си ги сваля , но ми дава "няма файл" , ако е така не би било изобщо коректно.

Общи условия

Активация на акаунт