Сполучливи имитации на маркови парфюми - 8

  • 123 271
  • 729
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 339
И преди съм писала, но понеже днес тествах и в магазина на D&P тяхната версия и в Сефора оригинала...имат много добра версия  ето на това Кавали- Cavalli EDP...Версията на D&P e изключително близка до оригинала, много трайна и плътна.

http://www.fragrantica.com/perfume/Roberto-Cavalli/Roberto-Caval … Parfum-13675.html

# 46
  • Мнения: 1 339
Да споделя топла информация и от D&P.

Вече има налични новите им аромати

MANIFESTO- YSL

JIMMY CHOO

MY BURBERRY- BURBERRY
.

Тествах ги всичките, за да мога по-бързо да придобия впечатления и да Ви споделя тук...

MANIFESTO го тествах на блотер...Много, много близък до оригинала и доста траен ми се стори (макар че на блотер винаги трайността е по-голяма). При следващото си ходене ще го тествам на китка. Версията на D&P обаче е светлинни години над версията на МАНИФЕСТО на Заг Зодиак, която ползвах миналото лято.

JIMMY CHOO- не познавам оригинала. Интересен, добър и някак грабващ аромат според мен. Започва доста ''разгърнато'' и модерно, след това някакси при при развитието се ''прибира'' и започва да напомня на класическите женствени парфюми... Това е парфюм, който според мен е подходящ и за през деня и за вечер, представям си го на по-млади дами, но се изкушавам да го пробвам и аз... Simple Smile Всеки, който има път до D&P, съветвам да го помирише. Мириса ми около 6 часа на китката, а съм си мила ръцете многократно през това време.

И сега My Burberry...Тук D&P са надминали себе си. Ще започна с единствения минус, който отчетох...Понеже съм във възхита и от Рефанската версия на този парфюм...Когато се развива версията на D&P избива една малко по-силна нотка, която при Рефан липсва...Иначе...Парфюмът като ароматъt е почти идентичен с оригиналния. Много, ама много плътен и наситен...особено през първите 3-4 часа- пръснат на китката ми се усещаше навсякъде около мен, скоро това не ми се беше случвало дори с оригинален парфюм...И е страшно траен...Пръснах го вчера сутринта и днес като се събудих, усетих още съвсем лек аромат на китката си...След многократно миене на ръце, душ и т.н. Та...това ще бъде нещо много добро.

Ще очаквам с интерес и други мнения за трите нови попълнения на D&P.



# 47
  • Мнения: 1 750
Venel 82,Kocapa1,Sympathy,KDS,
Огромно Благодаря!Много ме улеснихте.  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 621
И аз зарязах Прекрасния живот, в топлото време ми идва в повече. А Черния опиум на Заг е много добър. Траен и почти идентичен с оригинала, поне по мое мнение.

# 49
  • Мнения: 2 250
Момичета от къде поръчвате Сан сиро  Rolling Eyes
Преди можеше от тук http://www.sansiro-bg.com/ и сега уж може,пише безплатна доставка на поръчка над 50 лв. а никъде не мога да поръчам  Crazy
Аз ли изпускам нещо,не виждам ли  doh

# 50
  • Мнения: 1 339
Момичета, дайте идея на някой приятен летен аромат подобен на LA VIE EST BELLE/ LANCOME.Не искам да вземам точно него, въпреки че го харесвам, защото не само София и Пловдив миришат на него hahaha
Пробвай Weekend-Burberry
Или Burberry Brit Sheer  Wink
[/quote

Burberry Brit Sheer е много приятен и интересен свеж летен парфюм...Знам го, защото е любим на едната ми снаха. Няма го измитиран и мисля че никога не го е имало в БГ. А доколкото знам и като оригинал вече трудно се намирал.

# 51
  • Мнения: 1 339
От Джодекс са ми пратили мейл с немалко закъснение, че няма да отварят скоро нов магазин в София. Можело да се поръчва онлайн.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 455
Разбрах, че следващата седмица Рефан ще пусне три нови имитации. За съжаление, не знам на кои парфюми.

# 53
  • Мнения: 1 339
Разбрах, че следващата седмица Рефан ще пусне три нови имитации. За съжаление, не знам на кои парфюми.

Ще ги разберем веднага щом ги пуснат. Аз имам път към Рефан през следващата седмица.  Wink

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 883
Разбрах, че следващата седмица Рефан ще пусне три нови имитации. За съжаление, не знам на кои парфюми.
И аз ги посещавам почти всеки ден, защото живея съвсем наблизо до един от магазините, така че ще проверя Simple Smile Онзи ден като ходих, видях, че имат нов мъжки, но много бързах и не чух въобще на какво е имитация Simple Smile

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 883
От Джодекс са ми пратили мейл с немалко закъснение, че няма да отварят скоро нов магазин в София. Можело да се поръчва онлайн.
Ходих до склада на Джодекс онзи ден, но беше раничко преди обяд и явно не бяха отворили. На вратата няма и работно време  Laughing Моята приятелка, която живее там, каза, че си работят, виждала ги е често, но не знае от кога до кога са там  ooooh!

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 883
Момичета от къде поръчвате Сан сиро  Rolling Eyes
Преди можеше от тук http://www.sansiro-bg.com/ и сега уж може,пише безплатна доставка на поръчка над 50 лв. а никъде не мога да поръчам  Crazy
Аз ли изпускам нещо,не виждам ли  doh
Момичета, и аз не мога да се оправя с посочения сайт и не знам дали се поръчва от там. Може ли малко помощ ! Да не би да не виждам нещо и аз?
Искам да пробвам имитацията на Кели Калеш, за която говореше raznejena по-напред.
Моля ви да споделите и други неща на Сан Сиро, от които сте останали доволни и си заслужават, защото няма къде да ги подуша и ако поръчам, ще е насляпо  Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 4 455
Allforone, KDS, ще очаквам информация, че да не се разкарвам само за 036.  Simple Smile Wink

# 58
  • Мнения: 813
В Рефан преди малко ми казаха че новите аромати щели да са към 7-8 броя- четери дамски и три  мъжки нещо такова.  GrinningКолко е вярно незнам.



Последна редакция: пт, 29 май 2015, 14:39 от raznejena*

# 59
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Предполагам, че новите аромати ще бъдат нови, летни, дано само да са трайни  newsm78, че летните много, много не ги докарват на трайност. Аз съм се наканила да взимам Уикенда от тях, да видим ще е траен ли!? Някъде беше писано, че това не е летен парфюм, но за мен си е направо летен, цветя и плодове. Поне така го усещам

Общи условия

Активация на акаунт