Бялоруса без изтощаване?

  • 1 920
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Ще я питам,ако това ще ти е от полза-слага ме да стоя под каската през цялото време,и това си оказва влияние Wink

# 16
  • Мнения: 1 446
За да постигнеш желания цвят няма начин ще я изтощиш. Трябва по - често подстригване.

# 17
  • Мнения: 870
Последно като ходих да си правя кичури в салона имаше жена с доста тъмна коса, боядисва се руса. Първо й намазаха корените с някакво обезцветяващо масло, което не уврежда косата и след това с боя на MM Beauty, косата и стана страхотна!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 044
Не знам кой номер е,трябва да  питам фризьорката ми WinkБоята е италианска-на Крамър,но от коя точно серия незнам.Аз я харесвам повече от Лореал,защото русото на Лореал ми седи по-жълто,докато с тази,става по-пепеливо

Ще съм ти много благодарна danielad за повече информация за номера и серията на боята. Аз също ползвам Лореал, но доста жълтичка става косата ми и се нуждае после от мат. Който за съжаление не ми влияе никак благоприятно на косата, страшно много я изтощава.  Simple Smile
Фризьорката ми каза ,че на Солунска,като тръгнеш от Ботев,посока Витошка,от лявата страна има представителен магазин където можеш да си вземеш тази боя.Има няколко серии,ти питай за най-новата и виж в каталога кое е най-светлото пепелно русо.Попринцип всичките серии са им хубави WinkУспех с боядисването Grinningп.п. няма начин да го пропуснеш магазина,има само бои,козметика за коса,не е много голям

Общи условия

Активация на акаунт