Крещят ли бебетата ви?

  • 1 967
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 609
Да крещеше, като беше на вашата възраст, сега също крещи, особено вечер Crazy.
Не съм си и помисляла обаче да я спирам Naughty, никога.Тя се забавлява така Laughing.Нека си крещи, а който неиска-да не слуша Party Wink.

# 16
Брей, момичета, направо ме разбихте. Нашата госпожица още от сега крещи, т.е. има толкова силен глас, че не плаче като другите бебета, а крещи като за последно. Вярно, че вие казвате за умишлен писък, но пък аз си мислех, че като порастне и все пак ще можем донякъде да се разбираме, да се приключи с писъците. Както и да е, явно съседите ще ни търпят. И без това са едни пенсии и докато бях бременна все казваха "Хайде да има и тука едно бебе...". На ви бебе сега - ще го търпите.... hahaha

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Крещеше и още как, имах чувство, че се радва на гласа си. Имахме кафе долу зад входа, имала съм моменти когато приятели са ме викали отдолу да питат какво става Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Бобо крещи като за последно, а Ицко го гледа с ей такива ококорени очи  Shocked и се чуди какво става, но както гледам и неговия ред идва съвсем скоро / добе, че ги гледам в къща/

# 19
  • Мнения: 1 072
Понякога крещи - май пробва колко е силен гласа му  Laughing Laughing Има дни на много крясъци, има и спокойни периоди. Но най-често бръмчи или чурулика  Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 125
И двите ми деца крещяха,като за световно.Сега са на 8 и 6 и не спират да говорят по цял ден.Когато си почиваме с баща им нарочно викат,гонят се,дивеят.Трябва и ние да започнем да викаме за да се укротят.Една малка лудница.Само лятото има спокойствие,защото са на балкана имаме вила в гората и огласят цялата гора.Там на никой не пречат.

# 21
  • Мнения: 1 237
Крещи и още как.И колкото повече забележки й правя,толкова по-силно крещи.Вярно,че е на моменти,ама...   bouquet

# 22
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси вече не е бебе, но крещи с цяло гърло и това я забавлява. А когато се съберат с братовчедката Тони, която е по-голяма с 11 месеца от нея и като започне едно пищене...не е истина. Чвно по този начин изпробват силата на гласчетата си, знам ли newsm78

# 23
  • Мнения: 3 089
аха - със страшна сила. понякога звучи като делфин. и взем такива високи честоти, че не мога да ги регистрирам - само някакви вибрации усещам  Laughing

# 24
  • Мнения: 11 547
Да-а-а и нашата госпожица крещи въпреки че няма и 6мес. още.Рядко го прави но както трябва toothВ такива моменти изглежда много щастлива и горда от себе си. newsm44

# 25
  • Мнения: 4 668
Бях започнала да се притеснявам с тези крясъци , но явно не сме само ние ! Така крещи , че направо ми пробива мозъка и се радва на всичкото отгоре . Вчера умрях от срам - бяхме навън с количката и той така викаше , че хората ни гледаха по улицата !  smile3514

# 26
  • Мнения: 27 524
Крещи малко,но повече ръмжи  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 1 006
Крещи и то как Shocked и още от малка Shocked (не че сега е голяма, де), направо не ми се мисли като порасне! Twisted Evil
А по улиците как ни гледат хората #Crazy

# 28
  • Мнения: 2 959
И моята Дана крещи. Но е на периоди, аз го свързвам с покарването на зъбите: когато я дразнят крещи, а може и да греша. Thinking

# 29
и моята беболина крещеше, но дадох нареждане никой да не реагира на крясъците, за да не узнава силата на своето влияние върху нас ... за една две седмици й мина. Не си позволявах да реагирам даже, когато сме на обществени места ...

Общи условия

Активация на акаунт