Кога усетихте бебо за 1ви път?

  • 1 817
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
В 19 седмица. Беше странно и много приятно усещане. Не очаквай силен ритник или нещо такова. По-скоро като къркорене на черва, но доста по- постоянно и някак като бълбукане на вода....Няма да сбъркаш ритничето.  Party Не се притеснявай - още малко и ще започнеш да го усещаш всеки ден  Hug

# 16
  • Мнения: 1 272
Със сигурност я усетих в 19 седмица. Иначе усещах нещо като потрепване 2-3 седмици по-рано, но не съм много сигурна, че това е била тя. Успех!

# 17
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
В 15 седмица.

# 18
  • varna
  • Мнения: 404
аз за първи път го усетих в 17 г.с.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 770
В 4тия месец усетих Дияна. Беше нещо като добване с игла Simple Smile малко се стреснах в 1вия момент.

# 20
  • Мнения: 992
в 16 г.с. Зависи как ти е разположена плацентата, ако е закрепена на задната стена на матката се усеща по-рано, ако е закрепена на предната стена- по-късно.

# 21
# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Към края на четвъртия месец- като свиване на мускулче или по-скоро като булбукащо балонче в корема. Вече в петия/ може би към средата/ стана по-силничко. Hug

# 23
  • Мнения: 1 101
В 16 г.с. - като бълбукане в корема. И аз бях подготвена какво да очаквам като усещане и затова веднага го познах Peace

# 24
  • Мнения: 462
Баткото някъде на четири месеца и половина, а малечко по-рано. Мисля че беше към края на трети началото на четвърти месец. Лека бременност!

# 25
  • Мнения: 1 410
Усетих ритниците в края на четвъртия месец. Беше като припукване на червата, точно тогава имах и много силни киселини и мислех, че може и да е нещо друго. После като усетих пак тези припуквания разбрах, че всъщност е ритници.

# 26
  • Мнения: 3 098
В на4алото на 4 месец. Peace

# 27
  • Мнения: 364
16-17 г.с. - като пърхане на крилца - леко, леко..  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 10 758
В 4-тия и двете ги усетих.Нещо като гъделичкане беше.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 390
Не се притеснявай, имаш още време/до 17 седмица/. Наистина някои ги усещат по-рано, но не е задължително.

Общи условия

Активация на акаунт