Обзор 2015 - 2019

  • 157 784
  • 776
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 922
За някои хора точно местоположението е огромен плюс. Защо ли пък трябва да са в Обзор? Още повече, че са и с изхранване...  Като разположение е отлично място за почивка, най-вече заради спокойствието, тишината и простора.  И плажът изглежда хубав.

Ако държат да се разхождат вечер, спокойно могат да запалят колата и да отидат до Обзор - точно за 5 минути са там. Винаги може да се намери и място за паркиране. Точно местоположението пък не им е никакъв проблем.

# 406
  • Мнения: 656
Никога не сме били в Обзор, но тази година заради детето решихме да почиваме там. Доста познати ни препоръчват именно Обзор,заради въздуха и чистото море. Запазихме в хотелски апартаменти Морето, на самия плаж е, full board, дано е хубаво. Не видях да сте го коментирали този хотел. Дано всичко е нареди се надявам Обзор да стане едно от любимите ни места за почивка.

Една вечер се разходихме до края на крайморската алея, тръгнахме по баирчето нагоре и видяхме хотел Морето. Много ми хареса. Ще се радвам да споделите мнение за престоя. Не мисля, че е точно откъснато, по скоро е накрая. Мен ме вълнува много храната и ако има включена храна, ще ми е напълно достатъчно да ходя на плаж там.  
Не знам дали бих рискувала да си мръдна колата от там и да ходя да търся място за спиране в центъра на Обзор. Преди две седмици нямаше нито едно място за паркиране. Имах чувство, че колите са една връз друга. Даже някакъв чужденец се преструваше, че има резервация в къщата, в която влизаме ние, за да паркира в двора, но собствениците бързо го отпратиха. Е все пак има хора, които са факири и намират да паркират след половин часово обикаляне. Може да сте от тях...
Ако не влакчето ще ви спаси, ако сте много изморени и децата искат забавления. За лев на човек в едната посока, ще отидете до лунапарка. Попитайте шофьора за маршрута.

# 407
  • Мнения: 3 922
Никога не съм обикаляла заради паркирането. По уличките на новото кварталче, където е Казабланка, има колкото искаш места за паркиране  Wink. Оставяш си колата там и се разхождаш пеш за 5 минути до центъра. 

# 408
  • Мнения: 656
Никога не съм обикаляла заради паркирането. По уличките на новото кварталче, където е Казабланка, има колкото искаш места за паркиране  Wink. Оставяш си колата там и се разхождаш пеш за 5 минути до центъра. 

До там не стигнах. Но е много добре да се знае.  bouquet

# 409
  • Мнения: 2 623
С тригодишно дете сме и се надявам храната да е ок и всичко да си отговаря от снимките. И мен не бърка, че е отдалечено, даже това, че е на самия плаж ме радва много. Мъжа ми не обича жегата и като ги приспя ще ми е лесно да отида на плажа и съответно ако се събудят, веднага да се отзова  Laughing Sunglasses
Запазихме от 10.08 и задължително ще се включа да кажа как е.


# 410
  • София
  • Мнения: 813
Моля почивалите в бунгала Зора да споделят много задушно ли е без климатик и има ли мрежа за комари бунгалото?

# 411
  • Мнения: 5
Никога не сме били в Обзор, но тази година заради детето решихме да почиваме там. Доста познати ни препоръчват именно Обзор,заради въздуха и чистото море. Запазихме в хотелски апартаменти Морето, на самия плаж е, full board, дано е хубаво. Не видях да сте го коментирали този хотел. Дано всичко е нареди се надявам Обзор да стане едно от любимите ни места за почивка.

Здравейте,
Колебаем се дали да отседнем и ние в хотел "Морето"
Моля за отзиви.

# 412
  • Мнения: 2 623
Здравейте, на нас много ни харесва, вече 5ти ден сме тук. Стаята ни е с изглед към морето, а другата към басейна. Тоест апартамента. Много е чисто, храна има много и е разнообразна. Морето е бурно, но това било типично за Обзор, чиста е водата. Хотела е в края/началото на града, но има една крайбрежна алея, по която минава постоянно влакче, водещо до самия център. Много сме дволни, ако догодина всичко си е пак така и на достъпни цени, с удоволствие бихме посетили отново хотела.

# 413
  • Мнения: 5
Здравейте, на нас много ни харесва, вече 5ти ден сме тук. Стаята ни е с изглед към морето, а другата към басейна. Тоест апартамента. Много е чисто, храна има много и е разнообразна. Морето е бурно, но това било типично за Обзор, чиста е водата. Хотела е в края/началото на града, но има една крайбрежна алея, по която минава постоянно влакче, водещо до самия център. Много сме дволни, ако догодина всичко си е пак така и на достъпни цени, с удоволствие бихме посетили отново хотела.

Благодаря за отзива,
Резервираме и ние за края на август, и ще се надяваме на хубаво време.
Приятно доизкарване на почивката.

# 414
  • Мнения: 2 623
Радвам се, че съм Ви помогнала с отзива за хотела. Дано Ви хареса и на вас, след 24 август, май намалят цените още.

# 415
  • Мнения: 2 623
Радвам се, че съм Ви помогнала с отзива за хотела. Дано Ви хареса и на вас, след 24 август, май намалят цените още.

# 416
  • Мнения: 138
Моля почивалите в бунгала Зора да споделят много задушно ли е без климатик и има ли мрежа за комари бунгалото?

Задушно е ,носете си вентилатор .Мреже има  ,но прозореца е малък и един и въздуха не циркулира сам .

# 417
  • Мнения: 656
Радвам се, че съм Ви помогнала с отзива за хотела. Дано Ви хареса и на вас, след 24 август, май намалят цените още.

Здравейте, радвам се за хубавите отзиви. Ще имам предвид хотела за догодина...
Вечер чуваше ли се музиката от дискотеката на плажа?

# 418
  • Мнения: 5
Радвам се, че съм Ви помогнала с отзива за хотела. Дано Ви хареса и на вас, след 24 август, май намалят цените още.
Резервирахме от 26.08.
А бихте ли споделили, има ли забавления за деца.
Съпругата ми се притеснява, че на дъщеря ни, която е на 5 и половина, ще и е скучно там.

# 419
  • Мнения: 2 623
В самия хотел няма анимтори, нито детски кът. Като гледам не скучаха другите деца Simple Smile
А влакчето води до лунапарка точно Simple Smile
Весело изкарване

Общи условия

Активация на акаунт