Обзор 2015 - 2019

  • 157 583
  • 776
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 294
Момичета, здравейте!
Прочетох предишната тема за Обзор и набелязах хотелите:
1. Казабланка;
2. Сънрайз;
3. Лука Хелиос.
Моля, споделете личен опит - кой от трите да изберем ?
От трите съм била само в Казабланка и отново отивам там. Лука е на първа линия но е  по-остаряла база. С добри отзиви е от 2014.
Сънрайз също е с добри отзиви от 2014 , но плажът е на 250 м. Далече е от града.

# 31
  • Мнения: 10
Миналата година бяхме в Обзор и останах много доволна. Бяхме в хотел Парайзо Бийч, понеже в последния момент правихме резервациите и само там имаше места. Хотела се оказа не лош, стаята ни беше в ниската част и беше точно до алеята, която ни делеше от плажа, тоест беше много близо и удобно, тъй като бяхме с малко дете. По принцип там ходят предимно руснаци и са на ол инклузив, но ние не сме ползвали. Басейна беше малък и шезлонгите към него някакви стари, но ние ходехме там само заради детето, иначе сигурно нямаше да ги ползваме. Хранехме се в различни ресторанти, почти навсякъде цените бяха приемливи и качеството на храната беше добро, най-често ходехме в Морски бриз, тъй като ни беше най-близо. Вечер по центъра е лудница, но като цяло няма шумотевица, поне около нашия хотел нямаше и се спи спокойно. Навсякъде е много чисто - както в града, така и плажа.  Видях, че имаше и много луна паркове. Тази година се надявам пак да отидем.

# 32
  • Мнения: 433
vickytricky,fatalina,ще очаквам с нетърпение вашите пресни отзиви за Обзор и Казабланка.Ние сме чак от 20 август.
ок.

 newsm08 smile3503

В събота вече ще съм там и при първа възможност ще дам отзиви. Вече броя дните newsm44

Блазе ти!Аз още два месеца ще броя...!  #Shocked
Ще очаквам!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 215
Моля, някой с впечатления от х-л Хоризонт да ги сподели .

# 34
  • Мнения: 67
Здравейте,
Включвам се в темата , за да попитам мамчетата от Обзор дали има частна детска кухня? Много искаме да почиваме там , но не мога да намеря инфо за подобна. Детенцето ни е на година и 1 месец. Благодаря   bouquet

# 35
  • Мнения: 42
Здравейте,
Включвам се в темата , за да попитам мамчетата от Обзор дали има частна детска кухня? Много искаме да почиваме там , но не мога да намеря инфо за подобна. Детенцето ни е на година и 1 месец. Благодаря   bouquet

Аз се интересувам от същото Simple Smile))

# 36
  • Мнения: 6 549
Къде са свободните зони на плажа в Обзор? Има ли нещо като карта....има ли "част", в която е по-хубав плажа Rolling Eyes
Извинявам се, но не съм ходила до сега Peace

# 37
  • Мнения: 641
В Сънрайз има ли хавлии за шезлонзите или да си носим?  Crazy
Пише,че има и перални в едностайните апартаменти. Вярно ли е?

Последна редакция: нд, 14 юни 2015, 19:02 от Dojh

# 38
  • Мнения: 6 294
Здравейте,
Включвам се в темата , за да попитам мамчетата от Обзор дали има частна детска кухня? Много искаме да почиваме там , но не мога да намеря инфо за подобна. Детенцето ни е на година и 1 месец. Благодаря   bouquet

Аз се интересувам от същото Simple Smile))
в обзор има детска кухня виж сайта на кметството.

# 39
  • Мнения: 67
Благодаря за отговора, fatalina   bouquet , но ме интересува частна, а не държавна.

# 40
  • Мнения: 6 549
Вярно ли е, че морето изведнъж още в началото ставало дълбоко? Close

# 41
  • Мнения: 6 294
Вярно ли е, че морето изведнъж още в началото ставало дълбоко? Close
различно е.  първо е малко по дълбоко после си става нормално.някъде веднага става дълбоко. на места постепенно.
 

# 42
  • Мнения: 142
Другата седмица заминаваме за Обзор в Riu Helios Bay.
Дали има вече някой свежи отзиви от там...
Не сме почивали в този хотел и нямам идея как е. Били сме в Казабланка и имам някакви впечатления визуално само като сме минавали, но до там.

# 43
  • Русе
  • Мнения: 992
С две деца сме и търсим апартамент или в къща за гости, може и студио, за предпочитане е да има кухненски бокс. В Поморие досега сме плащали от 40до 60лв за това нещо.
Не искаме голям хотел или ол инклузив.
Ако някой ми препоръча нещо ще съм благодарна! Междуврменно продължавам да чета.
И аз искам да задам същия въпрос много бих се радвала да споделите такова място  HugАз също съм с две деца и предпочитам да има кухненски бокс по възможност самостоятелен.

Миналата година бяхме отседнали в хотел Анекси,резервирахме в последния момент,но не съжалявам,приличен е хотела,доволни останахме,на хубаво място е.

# 44
  • Мнения: 6 294
С две деца сме и търсим апартамент или в къща за гости, може и студио, за предпочитане е да има кухненски бокс. В Поморие досега сме плащали от 40до 60лв за това нещо.
Не искаме голям хотел или ол инклузив.
Ако някой ми препоръча нещо ще съм благодарна! Междуврменно продължавам да чета.
И аз искам да задам същия въпрос много бих се радвала да споделите такова място  HugАз също съм с две деца и предпочитам да има кухненски бокс по възможност самостоятелен.

Миналата година бяхме отседнали в хотел Анекси,резервирахме в последния момент,но не съжалявам,приличен е хотела,доволни останахме,на хубаво място е.
вижте в сайта  pochivka.bg обзор 100 къщи за гости и 62 семейни хотели. като си харесате нещо вижте му адреса и го намерете с   bgmaps карта на обзор с улици  за  да се ориертирате къде точно се намира къщата или хотелът. в сайта почивка местоположенията не са точни.

И малко инфо за тези, които са настанени без храна и не искат да готвят:
Хотел Риу хелиос бей предлага с плащане на място пакети ОИ -50 лв. на човек на ден като  ползваш всичко чадъри шезлонги басейн анимация и т.н. има и  полудневен ОИ, само вечеря,само обяд, само вечерна анимация с включени напитки и т.н.цената няма ограничение в сезон и извън сезон.

Общи условия

Активация на акаунт