Бъдещи мами

  • 1 569
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравей момичета, ето я и моята история. Аз също като повечето от вас пробвах 4-5месеца докато забременея. При всяка менструация започвах да рева и да се самосъжелявам, защо ми е дошло. После се успокоявах и си казвах само да ми свърши следващия месец може да стане. А пък закаснееше ли ми бягах за тест и ако беше отрицателен, хайде пак рев. И всеки месец всичко беше по план изчисляване на уволацията по няколко начина, луд секс всеки ден дори и преди и след уволацията за всеки случай. Лежане около 10мин., или челна стойка, или с възглавница пот кръста. Опитвах всичко което ми казваха. И това се повтаряше месеци наред. Всички ми казваха, че колкото повече го искам и мисля за това няма да стане. Ама аз не вярвах. Накрая си казах то от Бог зависи все пак и да се тръшкам и да не се тръшкам все тая. Когато Бог реши тогава ще стане. Той знае кога е най добре за мен и бебето. И същия този месец и двамата със съпруга ми бяхме болни. И както и очаквате не сме правили кой знай колко често секс. Дори не си изчислявах уволацията нито пък съм стояла на челна стойка   И накрая започнаха симтомите, и въпреки това аз си казвах глупости та ние почти не сме правили секс това не е възможно. Но взе да ми закъснява 7-8дена, взе да ми се гади, и аз си казвах заради времето е. А това не е нормално за мен. Отидох на лекар. А той горкия беше толкова некадарен че незнеше кое ми е матката и кое ми е яйчника. Погледна ме от едната страна (естествено точно там където не беше бебто) И нищо не видя. Но все така не ми идваше, взеха да стават 11-12 дена закъснение. И аз се уплаших, че ми има нещо болна съм и затова не иска да ми дойде. Вообще не допуска, че може да съм бременна бях СИГУРНА, че не съм, и упорито спорех със всички които се опитваха да ме убедят в противното. Всеки път отивах със страх в тоалетната; дали не ми е сошло. И се успокоявах на излизане, че още не е. Тогава мажа ми след много спорове ме убеди да си купя тест за бременност. Появи се първата лента и аз му казах
-Видя ли казах ти, че не съм бременна, и изведнъж се появи втората лента. Не можех да повярвам на учите си. През цялото време повтарях неможе да бъде, неможе да бъде, разплаках се и се хвърлих на врата на мажа ми, а той в недоомени
-Ама нали го искаше защо плачеш?
Това беше най-хубавия подарък който някога съм получавала.
Сега имам нормална бременност в 3месец.
Пожелавам на всички на които им се е изпълнила мечтата да забременеят лека бременност, и много здрави и красиви бебчета.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 618
Ето, че дойде и моя ред да се запиша тук като бъдеща мама! Grinning
Сватбата мина чудесно, всичко беше по план и се разви точно така както я бяхме планували. За наш късмет нищо не забравихме и нямаше неловки и неприятни мигове!
Единственото беше, че всичко беше като миг, толково бързо,че докато се обърнахме и всичко приключи!
Брачната ни нощ беше като приказка Wink  И май точно тогава се е случило чудото! Когато се върнахме от сватбеното пътешествие вече ми закъсняваше с два дена и бях сигурна че е станало! На следващия ден мъжът ми замина на работа, аз го изпратих и реших да направя теста-от преди имах вкъщи един.
Направих го и се появи контролната лента-почаках известно време , но друга не се появи и реших че ми закъснява заради смяната на климата и си легнах пак да спя. Когато станах взех да шетам из къщи , но изведнъж се сетих да взема пак да погледна теста преди да го хвърля- и какво да видя! До контролната чертичка се виждаше ясна прекрасна втора червена чертичка! Така се развълнувах че десет минути обикалях из къщи и се чудих какво да правя-да се обадя ли на Тошко или да го чакам да се върне.Реших да изчакам! Той се върна към обяд, а аз от нетърпение му казах още на вратата! Така се зарадва, прегръщаме много и ме целува и после ми каза че ще съм "майче" а той "тати"! Grinning .
Сега само се надяваме всичко да е наред!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Тази тема се казва :" Нашите бъдещи мами ! "
Та в нея не се задават въпроси и не се отправят честитки дори , а просто всяко момиче , което е постигнало заветната на всички нас - тук  мечта , разказва  историята си .
С две думи , тук пишат успелите да видят двете чертички , а останалите четем .  Grinning

Въпроса ти е , като за тема: "Седмицата от ... до ... " , например.

# 18
  • Мнения: 689
Реших и аз да се запиша тук.
Както вече знаете аз съм бременна вече в трети месец като термина ми е на 5.5.2005г.
Омъжена съм от 4 месеца и веднага след това почнахме с опита за бебе и за наше огромно щастие стана от първия път Wink
Пожелавам всички да имат това щастие!

Общи условия

Активация на акаунт