"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-7

  • 14 197
  • 665
  •   1
Отговори
# 600
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Скрит текст:

Мислим че вече требе си разбрала че тука всичко е общо и немаш шанс да си го вземеш само за себе си Joy
Naughty Naughty Naughty Naughty
Ама сал кога се отнася за ядене и тук там пукница... Naughty Мъжовете не са общи...освен понякога у ВлъхоУсоеви Mr. Green Joy Joy
Аз кога искам мога си крадна и от Еденето и от мъжовете ви Mr. Green Нема искам позволение Naughty Ама освен Гришонти,друго парче от вашите не ме е заинтригувало Heart Eyes

Опляяя, ей ся Релакса и Терка ши си обуят Манолките Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Тръгнали сте ме плашите,ама аз не се давам Naughty
МноУ ми са дълги копитцата с един ритник сте всички под масата hahaha

Я да ги мерим, яз съм нъмбър форти уан Wink Mr. Green Joy Joy Joy
Да не се шегуваш нещо newsm78 Аз си мислех,че съм единствената  с огромни крачища,т.е краченца Mr. Green 40-41 номер,чок зор си намирам обувки Mr. Green
И аз съм с 40  Mr. Green
Вайй,не съм била сама Party Ама аз съм и доста висока 1,80 Mr. Green Трудно е да не ме забележи човек hahaha

# 601
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:

Мислим че вече требе си разбрала че тука всичко е общо и немаш шанс да си го вземеш само за себе си Joy
Naughty Naughty Naughty Naughty
Ама сал кога се отнася за ядене и тук там пукница... Naughty Мъжовете не са общи...освен понякога у ВлъхоУсоеви Mr. Green Joy Joy
Аз кога искам мога си крадна и от Еденето и от мъжовете ви Mr. Green Нема искам позволение Naughty Ама освен Гришонти,друго парче от вашите не ме е заинтригувало Heart Eyes

Опляяя, ей ся Релакса и Терка ши си обуят Манолките Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Тръгнали сте ме плашите,ама аз не се давам Naughty
МноУ ми са дълги копитцата с един ритник сте всички под масата hahaha

Я да ги мерим, яз съм нъмбър форти уан Wink Mr. Green Joy Joy Joy
Да не се шегуваш нещо newsm78 Аз си мислех,че съм единствената  с огромни крачища,т.е краченца Mr. Green 40-41 номер,чок зор си намирам обувки Mr. Green
И аз съм с 40  Mr. Green
Вайй,не съм била сама Party Ама аз съм и доста висока 1,80 Mr. Green Трудно е да не ме забележи човек hahaha

Ич не се шегувам, за огромно съжаление, щот и аз с чок зор си намирам обувки ooooh! ooooh! ooooh! Ма ей ся с Манолките съм ок Mr. Green Joy Joy Joy
Е, минаваш ме малкУ, аз съм 1,75 Laughing

# 602
  • Мнения: 18 785
Баси говедата ще изпотрошат целия стадион сега че паднаха  ooooh!  такава ни е цялата държава

Къде го дават newsm78 Ма те кво са си мислили, че ша бият ли, хахахаха Mr. Green
По нова ма сега свърши  Peace
Награждаването на Черно море ще го дват по Диема спорт ама като гледах тия как мятат седалките и влизат по терена ще стане меле

# 603
  • Мнения: 16 079
айде ,бай от мен че треа да инвестигирам резортите в Ямайка Crazy ако ми стане скучна мога да намина пак  Mr. Green

# 604
  • Мнения: 16 938
Цялата ни държава е такава.
Само тука се трошат стадиони и тем подобни. ooooh!

# 605
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Баси говедата ще изпотрошат целия стадион сега че паднаха  ooooh!  такава ни е цялата държава

Къде го дават newsm78 Ма те кво са си мислили, че ша бият ли, хахахаха Mr. Green
По нова ма сега свърши  Peace
Награждаването на Черно море ще го дват по Диема спорт ама като гледах тия как мятат седалките и влизат по терена ще стане меле

Мерси, Вере  Hug То аз не знам къде ми Диема спорта Whistling Whistling Но щом има такива простотии, ще го дават по новините  Naughty Whistling Whistling

# 606
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 113
На всички дет питаха за мен - Добър вечер! bowuu На всички други дет грам, ни ме отразявате, ни питате де съм - От не питате бре? smile3512 smile3516
И на двата клана гушки -  Hug Hug Hug

И да отбележим, че и Гера никва не я видях, и за нея не питате. ooooh!
И друго да отбележим - на Надето черешките ги уважихте, а мойте не. Нарцисизмът ми е силно засегнат.  Crossing Arms

Зиз, страшно сънче. rotfImbo rotfImbo rotfImbo
На мен тоя дет си му метнала снимката, Наско, ми прилича на английски футболен хулиган. Нищо, че се е облякъл като юпи. Ако трябва, Тера с голи гърди ще я браним. hahaha

Мноу са ви големи краката нЯщУ. newsm78 Ма па сте и височки. Laughing

Айде къде понеделник пак ще намина. Laughing Peace

# 607
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Още ми се спи  smile3507,но дългът ме зове Mr. Green

# 608
  • Мнения: 15 884
Добрютру Party Party Party
Марги Hug Heart Eyes днес е неделя бе, можеше да се отупаш и по късно, а не по втори петли  Mr. Green

# 609
  • Мнения: 30 820
Добрютру Party Party Party
Марги Hug Heart Eyes днес е неделя бе, можеше да се отупаш и по късно, а не по втори петли  Mr. Green
Що а ти кога се тупаш newsm78 по трети Laughing

Добро утро Hug Hug Hug

Профи Joy

# 610
  • Мнения: 15 884
Добрютру Party Party Party
Марги Hug Heart Eyes днес е неделя бе, можеше да се отупаш и по късно, а не по втори петли  Mr. Green
Що а ти кога се тупаш newsm78 по трети Laughing

Добро утро Hug Hug Hug

Профи Joy
Hug Heart Eyes  в неделя, по късни4ко Party

# 611
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Еййй, ся да кайм кво сънувах ooooh! ooooh! ooooh!

Кат сънивям аз, че Влъхоусоеви ше се събираме у Софето. И ся поне ше идват све щерки и ше ми идват на госке и кат съм се развихрила, ама не стига тва, ами излизам и пред блока да садим цвеке Crazy
И не щеш ли как си копам и ей ти го Танас с една лопата и вика...седи маме, аз щи прекопам тукя и я така Shocked Shocked Shocked Shocked викам ква майка съм ти аз бе... ooooh! Тоя кай...харесал съм си Тера и ся щи помагам да се предстайм пред родата. Викам беги бърже, че ако дойдат ВлъхоУсоевите ше се видиш у празници, не щем да ми помагаш, ходи си там при жена ти... Naughty Ама оня не та не...ше помагам, мене Мичка ме аресва и ше ме спаси от щерките ти...па яз викам, ама тя и тетка им те недолюбва....и тоя кай...а на Мичка майка й няма ли да идва....ше донеса мед вика... hahaha hahaha

И така копаме си ние и те ги делегацията пристига пред блока. три коли, Мишко, Белия лебед и един Рекстън отзад дет бил на щерката Нарцисчева, в който си вози систърите Grinning
Слизат све и щерките барабар с Тера дет не знам от де са я забрали идат...и Тера вика...ооо, Насе ко прайш тукя...и оня кат зафърли лопатата и кат се совна към нея...ама се срещна с изтегнатия крак на Нарцисчева която го спъна и тоя падна по нос Shocked Щерката кай....чшшшшшш...накъде? И тоя сал гледа от земята...вика искам Тера? Па от там Нарциса кат го настъпи и кай...мой да искаш, ама нема....аз не я давам на тиква кат тебе, ама аз и Гришо не давам, ама тва е друга тема... Joy Joy
Нарцисчева кай....ела, ела да ти кайм как се влиза у ВлъхоУсоеви и как се барат систъри box
Нарциса кай...аре махай се...де фтиди онова чучело жена ти...фтиай там Naughty
Оня кай, не я искам тая...сал хонорарчето искам...и парцела в Банкя Laughing
Па от там Верича кай...ох бееее...сал женен от 1 поглед немахме в родата...ай мащайте го тоя, да не го подберем аз, че как страдам за Бубето ся...мноооу съм възпалена... Stop
Мичка кай...Насе, мнооу си убав, ама беги бърже да не те наритам с тая мартонка...маркова е... Joy Joy
От там систрчето кай....не бе....едно токче от мойте Маноло Бланик ше му тичка поЙчИ на фейса Joy Joy
Па яз така Shocked Shocked Shocked Shocked ма не щот ше бият Танас, а щото систъра си купила Маноло Бланик и не си е споделила... #Cussing out
И Танас зе да бръщолеви там некви неща....ама никой не го отрази...сички уж тръгнахме по колите и тръгнахме на някъде....ама не знам къде, че се събудих ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!


Маман  Heart Eyes Hug ма колко съм бойна, още от вратата съм го грабнала тоя червендалестия

# 612
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
ей, изтървах ви за следобедното кафе, но ще се реванширам със стих4е, 4е една муза ме удари докато работех...мани,мани. ще задмина деса-поетеса Mr. Green Mr. Green


любов опиянена,любов несподелена,
любов, но не за двама, любовта е най-голямата измама!
какво видя девойката в баръш, 4е помисли го за мъж?
заблуда бе това голяма, затова ще става драма!
в от4аян опит да се спре,керем4о побесне!
диспансера ве4е е в състав,моля, вземете го при вас!
'що такъв подход избра,'що не си каза,
4е животът ти е застрашен,на къдриците си в плен!
ех, любов несподелена,ти любов изпепелена,
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ох, Мичона и тя се  правила на поетеса  hahaha hahaha hahaha hahaha
Рони, Систър  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 613
  • Мнения: 15 884
Скрит текст:
ей, изтървах ви за следобедното кафе, но ще се реванширам със стих4е, 4е една муза ме удари докато работех...мани,мани. ще задмина деса-поетеса Mr. Green Mr. Green


любов опиянена,любов несподелена,
любов, но не за двама, любовта е най-голямата измама!
какво видя девойката в баръш, 4е помисли го за мъж?
заблуда бе това голяма, затова ще става драма!
в от4аян опит да се спре,керем4о побесне!
диспансера ве4е е в състав,моля, вземете го при вас!
'що такъв подход избра,'що не си каза,
4е животът ти е застрашен,на къдриците си в плен!
ех, любов несподелена,ти любов изпепелена,
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ох, Мичона и тя се  правила на поетеса  hahaha hahaha hahaha hahaha
Рони, Систър  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
от де го изкопа тва ма Ирко Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Релаксита Hug Heart Eyes

# 614
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тийнейджърки на контролно. По едно време едната бута другата и шепне:
- Миме, как е правилно: уздравях или оздръвях?
- Ни знам. Пиши ниумрях.
 hahaha hahaha hahaha hahaha
Мичоно, ми виж годината  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт